Wyjątkowa lampka LED do WC

Kod: DS75489303
78,78 zł / szt.
Chwilowo niedostępne
Pozycja została wyprzedana…

 

Poznaj tę wyjątkową lampkę toaletową z czujnikiem ruchu, dzięki której idealnie oświetlisz swoją toaletę. Świetnie nadaje się jako wyjątkowy, designerski dodatek do każdej toalety.

Oświetlenie toalety docenisz szczególnie wieczorem, kiedy w półśnie kierujesz się do toalety. Klasyczne światło może Cię obudzić, ale to wspaniałe oświetlenie nie będzie Cię irytować. To znacznie ułatwi ponowne zaśnięcie.

Lampka LED do toalety ma wbudowanych kilka kolorów. Jest łatwa i wygodna w instalacji. Dodaj akcent nowoczesności i luksusu do swojej łazienki dzięki temu wyjątkowemu światłu.


 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

NOWOCZESNE ŚWIATŁO DO TOALETY

Lampka do toalety to wyjątkowy, funkcjonalny dodatek designerski, który pasuje do każdego domu. Nowoczesne oświetlenie Twojej toalety nada jej stylu i niepowtarzalnego charakteru.


lampka do toalety

ABY ŚWIATŁO CIĘ NIE ROZBUDZIŁO

Od teraz nie musisz zapalać światła, kiedy wieczorem idziesz do toalety. Dzięki czujnikowi ruchu światło włącza się automatycznie, gdy tylko wchodzisz. Docenisz to szczególnie w nocy, kiedy idziesz do wc na wpół śpiąc. Delikatne światło nie obudzi Cię całkowicie i znacznie łatwiej zaśniesz.

 

RÓŻNE KOLORY DLA NIEZWYKŁEGO EFEKTU

Dzięki temu oświetleniu toalety możesz zmieniać kolor oświetlenia w zależności od nastroju i gustu. Wybierz na przykład luksusowy fiolet, drapieżną czerwień, sportowy niebieski, kojącą zieleń lub konwencjonalne złoto. Opcji jest wiele, po prostu musisz wybrać a kolor zmienisz jednym naciśnięciem przycisku.

 

PROSTA INSTALACJA

Obsługa tej wspaniałej lampy toaletowej LED jest niezwykle prosta i wygodna. Wystarczy włożyć baterię, umieścić urządzenie w wybranym miejscu, a Twoje niezwykłe oświetlenie będzie gotowe do użytku.

 

lampka do wc 

CZUJNIK RUCHU

Dzięki superczułemu czujnikowi ruchu światło włącza się niezawodnie, gdy tylko zbliżysz się do toalety. Do włączenia nie są wymagane żadne przyciski.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Do produkcji tej designerskiej lampy LED użyto najwyższej jakości materiałów oraz opatentowanej technologii produkcji, co jest gwarancją funkcjonalności i maksymalnej żywotności produktu. Unikalny design sprawdzi się w każdej łazience.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Świeci w różnych kolorach
  • Czujnik ruchu
  • Praktyczna LED dioda
  • Kolor: biały
  • Zasilanie: 3 x bateria AAA

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: