Szyna relaksacyjna na zęby, bruksizm – zgrzytanie zębów

Kod: DS87015220
74,91 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Cierpisz na zgrzytanie zębów, Twoje zęby są wrażliwe, bolesne? Męczy Cię szczękościsk? Odkryj wyjątkowe rozwiązanie. Szyna przeciw zgrzytaniu to przezroczyste urządzenie, które chroni zęby przed ścieraniem i pękaniem. Skutecznie zapobiega zgrzytaniu zębami w nocy i zapewnia niezbędne rozluźnienie mięśni żuchwy.

Zgrzytanie zębów powoduje nadwrażliwość, ból, uszkodzenie szkliwa, ścieranie zębów, złamania, ból stawów skroniowo-żuchwowych i mięśni, ból szczęki, szyi i inne skutki uboczne. Pozbądź się tego złego nawyku i uratuj swoje zęby.

Ta uniwersalna szyna relaksacyjna jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych. Łatwo dopasowuje się do każdego. Po prostu dopasowujesz ją dokładnie do swoich potrzeb. Będzie doskonale chronić Twoje zęby.

Jest wyprodukowana z hipoalergicznego materiału. Dzięki najwyższej jakości materiałom ma zapewnioną maksymalną żywotność i funkcjonalność.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu znajdziesz dwupak szyny relaksacyjnej na bruksizm w promocyjnej cenie.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

NEGATYWNE SKUTKI ZGRZYTANIA ZĘBAMI

Bruksizm albo inaczej zgrzytanie zębami to podświadomy nawyk, który negatywnie wpływa na Twoje zdrowie. Chociaż nie możemy temu zapobiec, możemy zapobiec niepożądanym konsekwencjom.

Prawie we wszystkich przypadkach przewlekłe zgrzytanie zębami może poważnie uszkodzić zęby. Małe pęknięcia na zębach i koronie zęba stopniowo się powiększają, są podatne na próchnicę, złamania. Zęby są bardziej wrażliwe i bolesne. Może to prowadzić do złamania zębów, uszkodzenia szkliwa i nieodwracalnej utraty zębów.

Stawy żuchwy, mięśnie żucia i zęby są przeciążone i uszkodzone. Możliwe są również napięcia w okolicy głowy i szyi oraz bóle twarzy i głowy.

szczękościsk

WYJĄTKOWA SZYNA NA BRUKSIZM

Bruksizm to choroba (nawyk) polegający na mimowolnym i niekontrolowanym zaciskaniu i zgrzytaniu zębami (najczęściej podczas snu). Jego główną przyczyną jest stres i napięcie mięśni.

Z tym niechcianym złym nawykiem może Ci pomóc właśnie ta wyjątkowa relaksacyjna szyna, która doskonale ochroni Twoje zęby przed ścieraniem, pęknięciami oraz innymi niepożądanymi efektami.

  • Łatwo dopasowuje się do łuku zębowego
  • Łagodzi objawy zaciskania i zgrzytania zębami
  • Najwyższej jakości materiały
  • Maksymalna żywotność
  • Doskonała ochrona waszych zębów

 

JAK DZIAŁA SZYNA RELAKSACYJNA NA BRUKSIZM

Ta specjalna nakładka działa jako wygodna, ale bardzo skuteczna mechaniczna bariera podczas zgrzytania zębów. Zęby przy zgrzytaniu nie będą się ścierać. Solidna szyna chroni je przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jednocześnie pomaga zmniejszyć nacisk w stawie.

 

CIENKA I ELASTYCZNA KONSTRUKCJA DLA MAKSYMALNEGO KOMFORTU

Ta szyna na zęby została specjalnie zaprojektowana przez zespół ekspertów, aby zapobiec zgrzytaniu i zaciskaniu zębów. Konstrukcja tej nakładki została zaprojektowana tak, aby była jak najbardziej wytrzymała, elastyczna i wygodna w noszeniu. Nie zakłóca snu i jest wygodna w noszeniu. Chroń swój uśmiech podczas snu.


zgrzytanie zębami

NADAJE SIĘ DLA KAŻDEGO

Dzięki uniwersalnemu rozmiarowi i możliwości dopasowania, ta szyna jest odpowiednia dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Możesz ją wygodnie kształtować i dostosowywać do swoich potrzeb.

 

JAK UŻYWAĆ RELAKSACYJNEJ SZYNY NA BRUKSIZM

Zagotuj wodę i przelej do szklanego naczynia. Gdy woda ostygnie do około 70 ° C, umieść szynę w pojemniku z wodą. Po ok. 20 - 30 sekundach wyciągnij nakładkę, umieść ją na zębach i mocno zagryź. Po 1-2 minutach wyjmij ją z ust i włóż do zimnej wody na 2-3 minuty. Szyna jest gotowa do użycia. Jeśli szyna jest za duża, można ją przyciąć nożyczkami.

 

ZASTOSOWANIE WIELOFUNKCYJNE

Możesz również używać tej nakładki jako lekkiej i wygodnej ochrony zębów podczas uprawiania sportów kontaktowych, ale także do wybielania zębów i innych czynności.

zaciskanie zębów

 

PROSTOTA I SZYBKOŚĆ W UŻYWANIU, KTÓRE POKOCHACIE

Po ukształtowaniu szyny możesz jej używać w dowolnym momencie zgodnie ze swoimi potrzebami. Wystarczy ją założyć, a natychmiast chroni zęby. Po użyciu szynę należy dokładnie umyć. Zalecamy stosowanie jej na oczyszczone zęby.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Wymiary (szerokość / długość): 6,5 x 7 cm
  • Waga: ~ 0,01 kg

 

NASZA WSKAZÓWKA

WYJĄTKOWA NAKŁADKA NA ZĘBY - SZTUCZNE ZĘBY

wyjątkowa nakładka na zęby - sztuczne zęby

Odkryj praktyczne tymczasowe sztuczne zęby i uzyskaj piękne, idealne i pełne zęby w 5 minut. Wystarczy kilka sekund, aby zamocować zastępczą nakładkę na zęby.

 

 

 

WYDAJNE ULTRADŹWIĘKOWE URZĄDZENIE DO CZYSZCZENIA ZĘBÓW

wydajne ultradźwiękowe urządzenie do czyszczenia zębów

Poznaj tę wydajną ultradźwiękowe urządzenie do czyszczenia zębów, która może pomóc w usuwaniu kamienia nazębnego, nalotów, przebarwień i zapobiegać chorobom dziąseł.

 

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI AKTYWNY WĘGIEL DO WYBIELANIA ZĘBÓW

wysokiej jakości aktywny węgiel do wybielania zębów

Poznaj aktywny węgiel do wybielania zębów, który pomoże Ci wybielić zęby szybko, skutecznie i dokładnie. 

SKUTECZNA SZCZOTECZKA SONICZNA DO ZĘBÓW

 

skuteczna szczoteczka soniczna do zębów

 

Poznaj tę potężną szczoteczkę soniczną, która zapewnia doskonałe czyszczenie zębów oraz piękny, zdrowy i biały uśmiech.

 

IRYGATOR DO ZĘBÓW

 

irygator do zębów

Poznaj mocny irygator do zębów, który doskonale oczyszcza zęby, przestrzenie międzyzębowe i dziąsła. Pomocny w przypadku stanów zapalnych i bólu dziąseł, paradontozy, aparatów ortodontycznycz i do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: