Wysokiej jakości dozownik do mydła bezdotykowy

Kod: DS43108061
134,79 zł –25 %
dozownik do mydła bezdotykowy
134,79 zł –25 % 100,35 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj ten wyjątkowy bezdotykowy dozownik do mydła, dzięki któremu mycie rąk będzie tak higieniczne, komfortowe i szybkie, jak to tylko możliwe.

Dzięki czułemu czujnikowi dozownik w jednej chwili dostarczy dokładną dawkę mydła, oszczędzając w ten sposób pieniądze i środowisko. Niska waga i kompaktowe wymiary sprawiają, że można go używać w dowolnym miejscu na zlewie lub półce.

Dozownik mydła ma nowoczesny design o gładkiej powierzchni i czystych liniach. Dzięki najwyższej jakości materiałom oraz specjalnej konstrukcji urządzenie to jest niezwykle wydajne i szybkie. Jest niezwykle łatwy i wygodny w użyciu.

Szybki automatyczny dozownik mydła pracuje bardzo cicho, nie będzie Ci przeszkadzał. Dzięki przezroczystemu pojemnikowi na mydło o dużej pojemności możesz w każdej chwili zobaczyć pozostałą ilość mydła i uzupełnić ją w odpowiednim czasie. Wszystkie te cechy czynią to urządzenie topowym produktem zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWY BEZDOTYKOWY DOZOWNIK DO MYDŁA

Szukasz wysokiej jakości, niedrogiego i stylowego dozownika na mydło? Bezdotykowy dozownik mydła zapewnia niezawodną i wygodną higienę rąk. Działa za pomocą automatycznego czujnika bezdotykowego. Wystarczy podłożyć rękę, a urządzenie dostarczy Ci niezbędną dawkę mydła w rozsądnej ilości, oszczędzając tym samym Twój budżet i środowisko. To najbardziej higieniczne i komfortowe rozwiązanie.

 dozowniki do mydła

 

MAKSYMALNA HIGIENA

Od teraz nie musisz już używać klasycznego mydła. Ponadto na klasycznym mydle mogą pozostać bakterie, brud i bałagan. Wszystkie te problemy zniką już dzisiaj. Dzięki temu elektrycznemu dozownikowi na mydło masz pewność doskonałej higieny. Nowoczesne wyposażenie sanitarne do łazienki, dzięki któremu nie ma potrzeby dotykania pompki ani przenoszenia na nią brudu z niemytych rąk. Dozownik działa na zasadzie czujnika ruchu. Wystarczy włożyć dłoń pod dozownik i dzięki czujnikowi otrzymamy odpowiednią ilość mydła.

 

KOMFORT I WYGODA

Automatyczny dozownik mydła został zaprojektowany z myślą o jak najwygodniejszym i najprostszym użytkowaniu. Dzięki czujnikowi ruchu wystarczy włożyć rękę pod dozownik, który następnie wypuści dokładną dawkę mydła. Duża pojemność dozownika mieści do 250 ml mydła w płynie. W razie potrzeby napełnianie jest niezwykle proste, wygodne i szybkie. Dzięki zasilaniu bateryjnemu możesz go postawić w dowolnym miejscu.

 
dozownik na mydło

 

DO DOMOWEGO I PROFESJONALNEGO UŻYTKU

Dzięki swojej praktyczności, gustownemu wzornictwu i łatwości obsługi, dozownik ten jest niezwykle popularny w domach, ale także w biurach, restauracjach i hotelach. Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów.

 

WYJĄTKOWY DESIGN I NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Dozownik ma unikalny i atrakcyjny design. Stylowo prezentuje się w każdej łazience. Do produkcji użyto najwyższej jakości materiałów oraz opatentowanej technologii produkcji, co jest gwarancją maksymalnej funkcjonalności i trwałości produktu.

 

IDEALNA WIELKOŚĆ

Pojemność dozownika wynosi 250 ml. Idealny rozmiar na większe wizyty. Nasz bezdotykowy dozownik do mydła jest niezwykle wygodny w użyciu i nie robi bałaganu.

 

dozownik do mydła bezdotykowy

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Pojemność: 250 ml
  • Działa na baterie: 3 AA (nie są częścią opakowania)
  • Wygodna obsługa
  • Materiał: plastik
  • Czujnik ruchu
  • Kolor: biały

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:
* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.