Skuteczny zestaw do wybielania zębów

Kod: DS47768109
75,75 zł –6 %
zestaw do wybielania zębów
75,75 zł –6 % 70,83 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj wyjątkowy zestaw do wybielania zębów, który pomoże Ci wybielić zęby szybko, skutecznie i dokładnie. Wystarczy 10 minut dziennie z tym urządzeniem do wybielania zębów,aby zaobserwować, jak zmienia się Twój uśmiech.

W urządzeniu zastosowano specjalny żel wybielający do zębów. Oświetla się go światłem LED. Dzieki temu pojawia się efekt wybielania. Jednocześnie pomaga w dezynfekcji jamy ustnej, co sprzyja lepszemu zdrowiu zębów.

Zabłyśnij idealnie białym uśmiechem. Pomoże Ci w tym ten wyjątkowy zestaw do wybielania zębów.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu znajdziecie wygodny dwupak zestawu do wybielania zębów w promocyjnej cenie.

Wypróbujcie też naturalną metodę wybielania zębów za pomocą aktywnego węgla.

Do pielęgnacji jamy ustnej proponujemy nasze ekologiczne bambusowe szczoteczki do zębów albo nasze wysokiej jakości ultradźwiękowe urządzenie do czyszczenia zębów.

W żadnej łazience nie powinno zabraknąć UV sterylizatora  szczoteczek do zębów z dozownikiem pasty, który zadba o dezynfekcję.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

ZESTAW DO WYBIELANIA ZĘBÓW

Marzy Ci się śnieżnobiały uśmiech? Szukasz szybkiego i skutecznego sposobu na wybielenie zębów w domu? Przedstawiamy wyjątkowy zestaw do wybielania zębów. Specjalny żel oświetlany światłem LED zapewni białe zęby. Odzyskaj swój nieskazitelny uśmiech w zaciszu swojego domu za gorsze.


wybielanie zębów

 

SKUTECZNE WYBIELANIE ZĘBÓW

Zestaw do wybielania zębów wykorzystuje ten sam produkt, który stomatolodzy od lat stosują w profesjonalnym wybielaniu zębów. Wykazano, że tylko aktywny składnik, nadtlenek mocznika, wybiela zęby. Z tym zestawem możesz oddać się profesjonalnemu wybielaniu w domowym zaciszu.

 

USUWA PRZEBARWIENIA

Zestaw do wybielania zębów skutecznie usuwa plamy z papierosów, herbaty, wina, kawy i innych. Światło w połączeniu ze specjalnym żelem szybko usuwa przebarwienia powierzchniowe i głęboko wnika usuwając przebarwienia zębów. Taki efekt jest skuteczny i trwały.

 

PROFESJONALNE DOMOWE WYBIELANIE ZĘBÓW

System przeznaczony jest do użytku domowego i charakteryzuje się łatwością obsługi. Żel równomiernie otacza ząb i wybiela go na całej powierzchni. Światło w połączeniu ze specjalnym żelem szybko usuwa przebarwienia powierzchniowe i wnika głęboko usuwając przebarwienia zębów. Zawartość fluorków doskonale regeneruje zęby i działa przeciw próchnicy.

 
białe zęby

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • 1 x transmiter światła niebieskiego
  • 2 x tubka z żelem 20g
  • 1 x silikonowa nakładka na zęby

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:
* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.