Wysokiej jakości inhalator ultradźwiękowy

Kod: DS49125208
213,59 zł / szt.
Aktualnie niedostępne (2 szt.)

 

Unikalny, wysokiej jakości inhalator ultradźwiękowy jest odpowiedni do łagodzenia problemów z astmą, dusznością, nieżytem nosa, problemami z oddychaniem, kaszlem, przeziębieniami, grypą, zapaleniem oskrzeli i innymi problemami.

Inhalator to specjalne urządzenie terapeutyczne odpowiednie dla Ciebie lub Twoich dzieci, gdy potrzebujecie szybkiej i pewnej ulgi przy problemach z oddychaniem.

Dzięki najwyższej jakości materiałom, wysokiej wydajności, niskiej wadze i specjalnej technologii ultradźwiękowej zapewnia maksymalną wydajność inhalacji. Wszystkie te cechy sprawiają, że ten ultradźwiękowy inhalator jest topowym produktem w swojej kategorii. Opatentowana ergonomiczna konstrukcja zapewnia prostotę i komfort użytkowania.

Poznaj ten wysokiej jakości, wydajny inhalator, którego możesz używać w domu i w podróży dzięki kompaktowym rozmiarom, niewielkiej wadze i wyjątkowo cichej pracy.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWY INHALATOR ULTRADŹWIĘKOWY

Opatentowany inhalator ultradźwiękowy jest urządzeniem terapeutycznym odpowiednim przy różnych problemach. Jest to właściwy wybór jako nieinwazyjna terapia dróg oddechowych zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Do inhalacji można stosować wody mineralne takie jak mgiełka solankowa, roztwory lecznicze i inne. W tym inhalatorze ultradźwiękowym roztwór jest rozpylany w postaci aerozolu poprzez działanie impulsu ultradźwiękowego. Sygnał ultradźwiękowy generuje wzrost ilości płynu leczniczego i dosłownie wypycha małe kropelki roztworu.

 • Przy problemach z astą, zapaleniem oskrzeli, dusznościami
 • Na przeziębienie, grypę, kaszel
 • Proste, szybkie i skuteczne
 • Wytrzymałe i przenośnie urządzenie
 • Porządne materiały zapewniają długą żywotność
 • Łatwa obsługa i wysoka wydajność

 

inhalacje na katar

 

O JEST TAJEMNICĄ SUKCESU

Inhalator ultradźwiękowy posiada specjalną technologię, dzięki której szybko i skutecznie rozpyla terapeutyczny aerozol. Kojące opary wnikają do nosa, dróg oddechowych, zatok i gardła, przyspieszając ich ukojenie. W ten sposób pomaga naturalnie złagodzić suchość, podrażnienie, zatkany nos, łagodzi zatoki, sezonowe alergie i inne problemy.

Jednocześnie wspomagaj drenaż śluzu, aby kanały nosowe były czyste. Nawilża drogi oddechowe, łagodząc dyskomfort w nosie i gardle. Może pomóc Ci lepiej oddychać i spokojniej spać, gdziekolwiek jesteś.

 

DOSKONALE PRZENOŚNY

To wydajne, profesjonalne urządzenie jest zasilane na baterie, więc możesz wszędzie je ze sobą zabrać. Dzięki kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze zmieści się wygodnie w Twojej torebce, bagażu czy bagażu podręcznym. W ten sposób możesz w dowolnym miejscu i o każdej porze korzystać z leczniczych efektów inhalacji.

 

DLACZEGO WARTO UŻYWAĆ  INHALATORA?

Czy Ty lub Twoje dzieci cierpicie na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc, astmę, duszność, zatkany nos, katar, kaszel, zapalenie oskrzeli i inne choroby? Wypróbuj ten inhalator. Unikalne urządzenie, które może pomóc przy różnych chorobach dróg oddechowych.


inhalacje

 

SPECJALNY DESIGN DLA ŁATWEJ OBSŁUGI

Podczas produkcji tego inhalatora nacisk kładzie się na ergonomię. Doskonale leży w dłoni, jest wygodny w użytkowaniu i pasuje idealnie. Dzięki temu jego użytkowanie jest niezwykle wygodne. Oczywiście atrakcyjny wygląd produktu i bezprzewodowa konstrukcja zapewniają wyjątkowe wrażenia użytkownika.

 

ULTRA CICHY INHALATOR ULTRADŹWIĘKOWY

Dzięki wysokiej wydajności i wyjątkowo cichej pracy inhalator jest niezwykle cichy i dyskretny. Możesz go spokojnie używać podczas oglądania telewizji i masz pewność, że nikomu nie będziesz przeszkadzał.

 

CZYM JEST INHALACJA?

Inhalacja to jedna z najstarszych metod leczenia dróg oddechowych. Najczęściej stosowane są inhalacje z oparów z różnych ziół, popularne są też lecznicze wody mineralne, takie jak mgiełka solankowa, wysokiej jakości olejki eteryczne i inne roztwory do inhalacji. Inhalator to urządzenie, które pozwala szybko i sprawnie uzyskać lek, w postaci drobnych cząstek, które natychmiast dostają się do nosa lub dróg oddechowych i natychmiast zaczyna działać.

 inhalacje z soli fizjologicznej

 

JAK UŻYWAĆ INHALATORA?

 • Umieść inhalator na miejscu gdzie możesz spokojnie i wygodnie siedzieć przez około 10-15 minut.
 • Przygotuj roztwór do inhalacji.
 • Maskę albo ustnik podłącz do inhalatora.
 • Wygodnie usiądź i sprawdź czy siedzisz prosto. Nałóż maskę (skontroluj czy dokładnie przylega do twarzy, aby mgiełka nie przedostawała sie np. do oczu). Jeśli używasz ustnik, włóż go do ust.
 • Włącz inhalator.
 • Pomału weź głęboki wdech. Jeśli to możliwe chwilę wstrzymaj oddech a potem wypuść powietrze.
 • Postępuj w ten sam sposób.
 • Zaleca się inhalacje przynajmnie raz dziennie przez około 10-20 minut.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY DLA MAKSYMALNEJ WYDAJNOŚCI

Do produkcji tego urządzenia leczniczego użyto najwyższej jakości materiałów oraz opatentowanej konstrukcji, co zapewni maksymalną funkcjonalność i trwałość produktu. Możesz być pewien, że inhalator będzie wytrzymały. Dzięki specjalnej technologii zapewnia maksymalną wydajność.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • cichy
 • odpowiedni dla dzieci i dorosłych
 • łatwy w utrzymaniu czystości
 • zasilanie – 2 x bateria AA (nie są częścią opakowania)
 • idealny produkt do domowej inhalacji, zapewnia leczniczą terapię przy przeziębieniu, grypie, kaszlu, zapaleniu oskrzeli i innych chorobach górnych dróg oddechowych
 • można używać z maską lub ustnikiem
 • 2 tryby pracy: czas pracy 5 albo 10 minut.
 • Bateria wystarczy na około 40 minut ciągłej pracy

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: