Ręczna wyciskarka do owoców i warzyw

Kod: DS71507799
154,55 zł / szt.
Chwilowo niedostępne
Pozycja została wyprzedana…

 

Poznaj tę wyjątkową ręczną wyciskarkę soków, dzięki której w krótkim czasie, szybko, wygodnie i wydajnie przygotujesz wyjątkowe, zdrowe soki. To urządzenie Ci w tym pomoże, masz gwarancję wysokiej jakości.

Wyposaż swoją kuchnię w niezastąpionego pomocnika, który z łatwością pomoże Ci przygotować niezapomniane w 100% naturalne świeże soki, dżemy, pulpy owocowo-warzywne.

Ta wielofunkcyjna wyciskarka nie tylko zastąpi szereg innych urządzeń kuchennych, ale jest jeszcze wydajniejsza i łatwiejsza w obsłudze. Urządzenie doskonale wyciska sok i oddziela pestki, ogryzki, miąższ i inne pozostałości.

Najwyższej jakości materiały oraz nowoczesna technologia produkcji to gwarancja trwałości i funkcjonalności produktu. Masywna konstrukcja i stabilna podstawa umożliwiają wygodną obsługę.

Dzięki plastikowej konstrukcji, podczas wyciskania nie utracisz cennych witamin. Twoje napoje będą doskonale smaczne i maksymalnie zdrowe.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJATKOWA SOKOWIRÓWKA

Kochasz świeżo przygotowany sok, ale zniechęca Cię wymagający sposób przygotowania, bałagan i ilość czasu? Przynosimy świetne rozwiązanie. Wyjątkowa sokowirówka, dzięki której przygotujesz różnorodne soki, dżemy i pulpy owocowe. Niezwykle proste, szybkie i czyste przygotowanie różnych soków w jednej chwili.

 wyciskarka do owoców

 

JAK DZIAŁA WYCISKARKA SOKÓW?

Wystarczy włożyć dowolny owoc lub warzywo do sokowirówki i za pomocą przycisku lekko docisnąć owoc. Następnie wystarczy przekręcić rączkę i sok zacznie wypływać. Wspaniałą rzeczą jest to, że miąższ lub inne pozostałości znajdą się w osobnym pojemniku. W misce z sitkiem (część opakowania) znajdziesz tylko czysty sok. Ustaw urządzenie na krawędzi stołu tak, aby można było wygodnie obracać uchwytem.

Sokowirówka jest w większości plastikowa, dzięki czemu podczas wyciskania soku nie stracisz żadnych cennych witamin.

 

NOWOCZESNE WYCISKANIE BEZ PORANIENIA

Podczas produkcji tej wyciskarki położono nacisk na jej maksymalną funkcjonalność oraz bezpieczeństwo. Szeroki otwór wlewowy może pomieścić również większe kawałki warzyw i owoców, a szeroki otwór wylotowy nie zacina się podczas pracy. Sokowirówka posiada podkładkę antypoślizgową i dzięki zastosowanym materiałom jest łatwa do czyszczenia.

 

wyciskarka do owoców i warzyw 

NA WSZYSTKIE RODZAJE WARZYW I OWOCÓW

Przygotuj różnorodne napoje z owoców i warzyw, dżemów, pulpy owocowej i nie tylko. Wyciśnij świeży sok jabłkowy, sok z buraków, marchew, ananas, owoce tropikalne i inne składniki. Z tą wyciskarką Twoje soki będą idealne.

 

JAK UŻYWAĆ WYCISKARKĘ?

Przygotowanie wyciaskarki do pracy zajmuje zaledwie minutę, a podkładka antypoślizgowa znajdująca się na dole urządzenia zapewnia doskonałą obsługę. Dzięki przyciskowi wyciskanie soku jest czyste i bezpieczne. Następnie wystarczy przekręcić uchwyt, a sokowirówka zajmie się przygotowaniem idealnie świeżego soku.

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ

Wyciskarka wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują funkcjonalność i długą żywotność produktu. Produkt wykonany ze specjalnie utwardzonych, bardzo wytrzymałych tworzyw sztucznych. Wyposażony w tłok zapewniający bezpieczne użytkowanie, szybkie i stabilne mocowanie do podłoża za pomocą wysokowydajnej przyssawki próżniowej.

 

ręczna wyciskarka do soków 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • zbiornik
  • podstawka z przyssawką
  • tłok do ubijania owoców i warzyw
  • śruba do rozdrabniania
  • pojemnik na sok
  • obrotowe pokrętło
  • końcówka na sok i lody
  • końcówka do przymocowania

Wymiary produktu:

  • Wymiary produktu: 27 x 23,5 x 28,5 cm

Ostrzeżenie – do przyciskania owoców użyj tłoka, aby twoje palce nie miały kontaktu z śrubą


 


 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: