Urządzenie do czyszczenia uszu + 16 końcówek

Kod: DS12153801
Promocja Polecane
80,75 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj wyjątkowy profesjonalny środek do czyszczenia uszu, który zapewnia perfekcyjne, szybkie i wygodne czyszczenie uszu. Przedstawiamy Ci nowy, lepszy sposób na idealne czyszczenie uszu.

Czyszczenie tym urządzeniem jest niezwykle bezpieczne i wygodne. Wystarczy obrócić rączkę, a elastyczna końcówka ze spiralnymi rowkami z łatwością usunie woskowinę. Prosty środek do czyszczenia uszu pomoże Ci wyczyścić uszy bez wpychania i ubijania woskowiny.

W ten sposób woskowina nie jest upychana, wręcz przeciwnie, nadmiar woskowiny jest usuwany i nie gromadzi się.

Czyścik jest odpowiedni dla całej rodziny. Opakowanie zawiera aż 16 końcówek, dzięki czemu może być higienicznie używany przez kilku członków rodziny. Wypróbuj innowacyjny sposób czyszczenia uszu, aby zapewnić najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze czyszczenie uszu.


 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

 

WYJĄTKOWE URZĄDZENIE DO CZYSZCZENIA USZU

Właściwe czyszczenie uszu jest ważne dla Twojego zdrowia. Niewłaściwe czyszczenie uszu może uszkodzić słuch. Przedstawiamy Ci ten wyjątkowy środek do czyszczenia uszu, który zapewnia perfekcyjne i bezpieczne czyszczenie uszu, szybko, wygodnie i bezpiecznie.


maszynka do czyszczenia uszu

 

DLACZEGO WARTO UŻYWAĆ PROFESJONALNEGO URZĄDZENIA DO CZYSZCZENIA USZU?

Nagromadzona woskowina może przyczynić się do poważnych problemów zdrowotnych. Kiedy wosk gromadzi się w uchu i zaczyna twardnieć, tworzy coś w rodzaju zatyczki w uchu. Może to powodować bóle głowy, świszczenie, a nawet osłabienie słuchu.

Chociaż bawełniane patyczki są powszechnie używane do czyszczenia uszu, mogą one raczej zaszkodzić niż pomóc. Podczas czyszczenia upychają woskowinę, co może powodować poważne problemy.

Ten czyścik do uszu działa na zasadzie spirali, dzięki czemu doskonale, szybko, wygodnie i wyjątkowo bezpiecznie czyści Twoje uszy.

 

JAK DZIAŁA URZĄDZENIE DO CZYSZCZENIA USZU

Profesjonalny środek do czyszczenia uszu został zaprojektowany z myślą o najwydajniejszym i najbezpieczniejszym czyszczeniu uszu. Wystarczy obrócić rączkę, a elastyczna końcówka ze spiralnymi rowkami z łatwością usunie woskowinę. Prosty środek do czyszczenia uszu pomoże Ci wyczyścić uszy bez wpychania i ubijania woskowiny.

 

urzadzenie do czyszczenia uszu

 

BEZPIECZNE CZYSZCZENIE

Podczas rutynowego czyszczenia woskowina jest często wpychana z powrotem do kanału słuchowego, gdzie gromadzi się i może powodować komplikacje. Za pomocą tego środka czyszczącego wosk nie jest wpychany. Wręcz przeciwnie, system wyciąga woskowinę na zewnątrz. Został zaprojektowany z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie użytkowania.

 

SPECJALNY DESIGN

W produkcji profesjonalnego środka czyszczącego użyto najwyższej jakości materiałów wraz ze specjalną technologią produkcji dla maksymalnej funkcjonalności i jakości produktu.

 

DLA CAŁEJ RODZINY

Wraz z urządzeniem do czyszczenia uszu dostarczanych jest 16 silikonowych końcówek. W ten sposób jedno urządzenie może służyć całej rodzinie.

urządzenia do czyszczenia uszu

 

PARAMETRY TECHNICZNE:

  • Idealne w podróży
  • Bezboleśnie usuwa wodę i rozpuszcza wydzieliny
  • Posiada silikonowe końcówki
  • Bezpieczne
  • Wyjątkowo skutecznie czyści uszy
  • Wymiary urządzenia: 12,3 x 1,3 cm
  • Wymiary końcówki: 2,8 x 1,3 cm

 

Zawartość opakowania

  • urządzenie do czyszczenia uszu
  • 16 silikonowych końcówek

 

Wideo:


 

NASZA WSKAZÓWKA

UNIKALNY APARAT SŁUCHOWY

aparat słuchowy

Poznaj ten wyjątkowy aparat słuchowy, który w jednej chwili pomoże Ci lepiej słyszeć.

 

 

SILNY APARAT SŁUCHOWY

silny aparat słuchowy

Poznaj ten niezwylke silny aparat słuchowy, który w jednej chwili pomoże Ci lepiej słyszeć.

 

  

PROFESJONALNE URZĄDZENIE DO CZYSZCZENIA USZU – ELEKTRYCZNY CZYŚCIK DO USZU

elektryczny czyścik do uszu

Poznaj wyjątkowy profesjonalny środek do czyszczenia uszu, który zapewnia perfekcyjne, szybkie i wygodne czyszczenie uszu.

 

 

ŚWIECE DO ŚWIECOWANIA USZU 20 SZTUK

świece do świecowania uszu 20 sztuk

 

Poznaj te wspaniałe świece do świecowania uszu, które zafundują Ci niezwykłą terapię. Świecie do uszu mogą mieć korzystny wpływ na bóle uszu, bóle głowy, swędzenie uszu, świszczący oddech w uszach, zmęczenie, migreny, zaburzenia snu, stany zapalne nosa, gardła i inne problemy.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: