Profesjonalne urządzenie do czyszczenia uszu – elektryczny czyścik do uszu

Kod: DS86827062
Promocja Polecane
99,51 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj wyjątkowy profesjonalny środek do czyszczenia uszu, który zapewnia perfekcyjne, szybkie i wygodne czyszczenie uszu. Przedstawiamy Ci nowy, lepszy sposób na idealne oczyszczenie uszu.

Urządzenie do czyszczenia uszu jest środkiem niezwykle bezpiecznym i wygodnym. Działa na zasadzie odsysania woskowiny, płynów i brudu. W ten sposób woskowina nie jest wpychana, przeciwnie, nadmiar woskowiny jest usuwany i nie gromadzi się.

Czyścik jest odpowiedni dla całej rodziny. Opakowanie zawiera kolorowe nasadki, dzięki czemu może być higienicznie używany przez kilku członków rodziny. Wypróbuj innowacyjny sposób czyszczenia uszu, aby zapewnić najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze czyszczenie uszu.


 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJATKOWE URZĄDZENIE DO CZYSZCZENIA USZU

Właściwe czyszczenie uszu jest ważne dla Twojego zdrowia. Niewłaściwe czyszczenie uszu może uszkodzić słuch. Przedstawiamy Ci to wyjątkowe urządzenie, które zapewni perfekcyjne i bezpieczne czyszczenie uszu, szybko, wygodnie i bezpiecznie.

 
odkurzacz do uszu

 

DLACZEGO WARTO UŻYWAĆ PROFESJONALNEGO URZĄDZENIA DO CZYSZCZENIA USZU?

Nagromadzona woskowina może przyczynić się do poważnych problemów zdrowotnych. Kiedy wosk gromadzi się w uchu i zaczyna twardnieć, tworzy coś w rodzaju zatyczki w uchu. Może to powodować bóle głowy, świszczenie,zapchanie ucha, a nawet osłabienie słuchu.

Chociaż bawełniane waciki są powszechnie używane do czyszczenia uszu, mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc. Podczas czyszczenia upychają woskowinę, co może powodować poważne problemy.

Ten profesjonalny czyścik do uszu działa tak, aby doskonale, szybko, wygodnie i przede wszystkim bezpiecznie czyścić Twoje uszy.

 

JAK DZIAŁA URZĄDZENIE DO CZYSZCZENIA USZU?

Profesjonalny środek do czyszczenia uszu został zaprojektowany z myślą o najwydajniejszym i najbezpieczniejszym czyszczeniu uszu. Działa na zasadzie odkurzania brudu z uszu. Delikatnie i powoli odsysa woskowinę, wodę i inne zanieczyszczenia za pomocą silikonowej końcówki.

 

BEZPIECZNE CZYSZCZENIE

Podczas rutynowego czyszczenia woskowina jest często wpychana z powrotem do kanału słuchowego, gdzie gromadzi się i może powodować komplikacje. Za pomocą tego środka czyszczącego wosk nie jest wpychany. Wręcz przeciwnie, system wyciąga woskowinę na zewnątrz. Został zaprojektowany z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie użytkowania.

 

czyścik do uszu

 

PROSTA OBSŁUGA

Korzystanie z urządzenia jest niezwykle proste i wygodne. Załóż silikonową nasadkę na urządzenie, włóż je do ucha i włącz. Malymi okrężnymi ruchami przesuwaj urządzeniem po całej małżowinie usznej. Po chwili Twoje uszy będą idealnie czyste.

 

SPECJALNY DESIGN

Do produkcji profesjonalnego środka czyszczącego użyto najwyższej jakości materiałów wraz ze specjalną technologią produkcji dla maksymalnej funkcjonalności i jakości produktu.

 

DLA CAŁEJ RODZINY

Urządzenie wyposażone jest w 4 różne kolorowe silikonowe nakładki. W ten sposób jeden czyścik może służyć całej rodzinie. Po prostu wybierz sobie swój kolor.

 
maszynka do czyszczenia uszu

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Idealny w podróży
 • Bezboleśnie usuwa wodę i rozpuszcza woskowinę
 • 4 silikonowe nakładki
 • Bezpieczny
 • Czyści bardzo dokładnie
 • Wyposażony w lampę, która pozwoli dokładnie skontrolować ucho
 • Kolor: biały
 • Zasilanie: 2 x AA bateria (nie jest częścią opakowania)
 • Wymiary: 13 x 11 x 5,5 cm

 

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

 • Urządzenie do czyszczenia uszu
 • 4 silikonowe nakładki
 • 1 x pędzelek

 

NASZA WSKAZÓWKA

UNIKALNY APARAT SŁUCHOWY

aparat słuchowy

Poznaj ten wyjątkowy aparat słuchowy, który w jednej chwili pomoże Ci lepiej słyszeć.

 

 

SILNY APARAT SŁUCHOWY

silny aparat słuchowy

Poznaj ten niezwylke silny aparat słuchowy, który w jednej chwili pomoże Ci lepiej słyszeć.

 

 

WYJĄTKOWE URZĄDZENIE DO CZYSZCZENIA USZU

urządzenie do czyszczenia uszu

Poznaj wyjątkowy profesjonalny środek do czyszczenia uszu, który zapewnia perfekcyjne, szybkie i wygodne czyszczenie uszu.

 

 

ŚWIECE DO ŚWIECOWANIA USZU 20 SZTUK

świece do świecowania uszu 20 sztuk

 

Poznaj te wspaniałe świece do świecowania uszu, które zafundują Ci niezwykłą terapię. Świecie do uszu mogą mieć korzystny wpływ na bóle uszu, bóle głowy, swędzenie uszu, świszczący oddech w uszach, zmęczenie, migreny, zaburzenia snu, stany zapalne nosa, gardła i inne problemy.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: