Silny aparat słuchowy

Kod: DS35314462
158,55 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj ten niezwylke silny aparat słuchowy, który w jednej chwili pomoże Ci lepiej słyszeć. Urządzenie zapewnia maksymalną dyskrecję. Pomimo niewielkich rozmiarów i niewielkiej wadze zapewnia maksymalną wydajność.

Wbudowany mikrofon premium zapewnia doskonały dźwięk bez zniekształceń i szumów. Następnie wzmacnia go za pomocą wbudowanego głośnika. Moc tego urządzenia to aż 130 decybeli. Może wykrywać dźwięki z odległości do 25 m i wzmacniać je o ponad 60 decybeli.

Dzięki różnym nasadkom urządzenie jest odpowiednie zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet w różnym wieku. Aparat jest uniwersalny i nadaje się do lewego i prawego ucha.

Ergonomiczny kształt zapewnia wygodne noszenie przez długi czas. Dzięki regulacji głośności możesz dopasować aparat słuchowy do swoich potrzeb. Najwyższej jakości materiały oraz najnowocześniejsza technologia produkcji to gwarancja funkcjonalności i wydajności.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu znajdziesz wygodne opakowanie alkaicznych baterii do aparatu słuchowego w promocyjnej cenie

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWY APARAT SŁUCHOWY

Wraz z wiekiem nasz słuch się pogarsza. Chcesz słyszeć jak za młodu?  Ten wspaniały aparat słuchowy Ci w tym pomoże. Jest uniwersalny, odpowiedni dla każdego. Jest niezwykle wygodny w noszeniu i zapewnia wyjątkową wydajność.


aparaty słuchowe

DOSKONAŁY DŹWIĘK

Urządzenie posiada wbudowany wysokiej jakości mikrofon, który precyzyjnie wychwytuje dowolny dźwięk, a następnie wzmacnia dźwięk potężnym głośnikiem. Maksymalna moc to aż 130 decybeli. Może wykrywać dźwięki z odległości do 25 m i wzmacniać je o ponad 60 decybeli. Jednocześnie mikrofon tłumi hałas, zapewniając idealnie czysty dźwięk.

 

IDEALNY DLA KAŻDEGO

Aparat słuchowy jest wyposażony w 3 miękkie silikonowe wkładki douszne w różnych rozmiarach. Dzięki temu urządzenie jest uniwersalne, odpowiednie zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, seniorów i osób młodszych, z różnymi kształtami ucha. Przeznaczony jest zarówno do lewego, jak i prawego ucha.

 

DOSKONALE SIĘ TRZYMA I NIE UCISKA PRZY NOSZENIU

Bezprzewodowy aparat słuchowy został zaprojektowany z naciskiem na ergonomię noszenia. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodne noszenie nawet podczas długotrwałego użytkowania. Dzięki różnym nasadkom wygodnie leży, nie uciska podczas noszenia i nie wypada.


aparat słuchowy dla seniora

PROSTA OBSŁUGA

Obsługa tego urządzenia jest niezwykle prosta i wygodna. Za pomocą jednego przycisku urządzenie włączysz, wyłączysz i możesz regulować głośność. Zużycie energii jest minimalne i baterie wystarczą na długi czas.

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ

Do produkcji tego aparatu słuchowego użyto najwyższej jakości materiałów oraz najnowocześniejszej technologii produkcji, co zapewnia długą żywotność i maksymalną funkcjonalność produktu. Nadaje się do długotrwałego i regularnego użytkowania.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Maksymalna moc dźwieku: 130 dB
  • Zawartość zniekształceń harmonicznych jest mniejsza niż 50 dB
  • Częstotliwość pracy: 300 – 4000 Hz
  • Zużycie energii: - ≤ 4 mA
  • Szum wejścia: ≤ 30 dB
  • Prawe albo lewe ucho

 

NASZA WSKAZÓWKA

UNIKALNY APARAT SŁUCHOWY

aparat słuchowy

Poznaj ten wyjątkowy aparat słuchowy, który w jednej chwili pomoże Ci lepiej słyszeć.

 

 

WYJĄTKOWE URZĄDZENIE DO CZYSZCZENIA USZU

urządzenie do czyszczenia uszu

Poznaj wyjątkowy profesjonalny środek do czyszczenia uszu, który zapewnia perfekcyjne, szybkie i wygodne czyszczenie uszu.

 

 

PROFESJONALNE URZĄDZENIE DO CZYSZCZENIA USZU – ELEKTRYCZNY CZYŚCIK DO USZU

elektryczny czyścik do uszu

Poznaj wyjątkowy profesjonalny środek do czyszczenia uszu, który zapewnia perfekcyjne, szybkie i wygodne czyszczenie uszu.

 

 

ŚWIECE DO ŚWIECOWANIA USZU 20 SZTUK

świece do świecowania uszu 20 sztuk

 

Poznaj te wspaniałe świece do świecowania uszu, które zafundują Ci niezwykłą terapię. Świecie do uszu mogą mieć korzystny wpływ na bóle uszu, bóle głowy, swędzenie uszu, świszczący oddech w uszach, zmęczenie, migreny, zaburzenia snu, stany zapalne nosa, gardła i inne problemy.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: