Księżycowa lampka zdalnie sterowana

Kod: DS22799749
129,95 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Wyobraź sobie, że księżyc unosi się z nieba i przybywa do twojego domu. Teraz możesz mieć dla siebie całe jego piękno i wszystkie jego sekrety.

Księżycowa lampka LED uruchamia się automatycznie przez czujnik światła lub ręcznie za pomocą pilota. Potem już pozostaje cieszyć się wspaniałym księżycowym widowiskiem. Lampa wiernie wyświetla poszczególne fazy księżyca, którymi również możesz sterować.

Ta ekskluzywna lampka księżycowa tworzy niepowtarzalną atmosferę. Wygląd światła doskonale imituje prawdziwe oblicze księżyca z całym jego urokliwym charakterem.

Idealna replika prawdziwego księżyca

  • Lampa uruchamia się automatycznie lub ręcznie
  • Sterowanie za pomocą pilota
  • Realistyczne wyświetlanie aż 12 faz księżyca
  • Łatwa instalacja

 

NASZA WSKAZÓWKA

Wypróbuj również projektor nocnego nieba.


 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Obserwując księżyc nie musisz się już martwić, że schowa się za chmurami. Teraz możesz cieszyć się widokiem księżyca, kiedy tylko chcesz. Na ścianie możesz mieć swój prywatny księżyc sterowany pilotem.

Wbudowany czujnik światła automatycznie rozświetli księżyc po zmroku, dzięki czemu będziesz mógł podziwiać jego piękno.

 

lampa księżyc

 

INTELIGENTNA TECHNOLOGIA 3D

Stworzona przy użyciu najnowszej technologii druku 3D, Luna jest jak bezkonkurencyjną realistyczną kopią księżyca. Dodatkowo możesz użyć pilota do sterowania księżycem.

 

KSIĘŻYC JAK NA DŁONI

Wystarczy powiesić księżyc na ścianie lub suficie i sterować nim za pomocą pilota. Możesz oglądać wszystkie fazy księżyca i cieszyć się pięknym wieczorem z rodziną lub romantycznymi chwilami w parach. Ta lampa księżycowa realistycznie wyświetla wszystkie 12 faz księżyca.

 

lampka nocna księżyc

 

MASZ PROBLEM Z ZASYPIANIEM? LAMPA KSIĘŻYCOWA CI POMOŻE

Lampa księżycowa to wspaniały sposób na obserwację księżyca. Monitorowanie poszczególnych faz księżyca całkowicie Cię zrelaksuje i rozluźni. Łatwiej zaśniesz, a Twój sen będzie lepszy i mocniejszy.

 

DOSKONAŁOŚĆ KSIĘŻYCOWEGO ŚWIATŁA

Nów, pierwsza kwadra, pełnia, ostatnia kwadra – lampa doskonale odwzorowuje prawdziwy księżyc i wszystkie jego fazy. Będziesz mógł cieszyć się oglądaniem księżyca, kiedy tylko zechcesz. Ta lampa nada wszystkim Twoim ulubionym miejscom uspokajającą atmosferę.

 

lampka księżyc na ścianę

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: