Głośniki i systemy kina domowego

WIELOFUNKCYJNY I WYSOKA JAKOŚĆ

Witamy w naszym sklepie internetowym, w którym oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości głośników i głośników, w tym głośniki Bluetooth i wielofunkcyjne głośniki bezprzewodowe Bluetooth 9 w 1. Jeśli szukasz wydajnego i wszechstronnego systemu głośników, który może zapewnić wspaniały dźwięk jakość, nie szukaj dalej niż nasza kolekcja.

Nasze głośniki Bluetooth są idealne dla każdego, kto chce cieszyć się ulubioną muzyką w podróży. Dzięki eleganckiej i kompaktowej konstrukcji głośniki te można łatwo przenosić i łączyć bezprzewodowo ze smartfonem lub innymi urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, na plaży, czy na wycieczce kempingowej, nasze głośniki Bluetooth zapewnią Ci godziny wysokiej jakości dźwięku.


 

Najczęściej sprzedawane

bluetooth głośnik
Głośnik Bluetooth
Dostępne (>5 ks)
DS62452990
 
200,97 zł
głośnik bezprzewodowy
 
111,99 zł
2 pozycji razem

Cena

111201
1111201
głośnik bezprzewodowy
111,99 zł

  Poznaj wielofunkcyjny bezprzewodowy głośnik bluetooth 9 w 1 i ciesz się ulubioną muzyką wysokiej jakości. Dzięki wielu sposobom łączenia się z nośnikami i wielu...

DS10000899
bluetooth głośnik
Głośnik Bluetooth
Dostępne (>5 ks)
200,97 zł

  Poznaj wielofunkcyjny bezprzewodowy głośnik bluetooth i ciesz się swoją ulubioną muzyką w wysokiej jakości z nastrojowym światłem LED. Dzięki wielu sposobom parowania...

DS62452990

Oprócz naszych głośników Bluetooth oferujemy również wielofunkcyjne bezprzewodowe głośniki Bluetooth 9 w 1. Głośniki te zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić szeroki zakres funkcji i właściwości, w tym radio FM, budzik, wyświetlacz LED i wiele innych. Dzięki wielofunkcyjnemu głośnikowi możesz cieszyć się muzyką, sprawdzać godzinę i być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i aktualizacjami pogody, a wszystko to w jednym poręcznym urządzeniu.

W naszym sklepie wierzymy, że każdy powinien mieć dostęp do wysokiej jakości dźwięku w przystępnej cenie. Dlatego oferujemy szeroką gamę głośników i głośników w atrakcyjnych cenach. Niezależnie od tego, czy szukasz prostego głośnika Bluetooth, czy wielofunkcyjnego bezprzewodowego głośnika Bluetooth 9 w 1, mamy coś na każdą kieszeń i każdą potrzebę.

* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.