Wysokiej jakości power bank solarny

Kod: DS67313384
139,79 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj ten wysokiej jakości solarny power bank, który zapewni Ci maksymalną pojemność, lekkość, przenośność i jakość w bezkonkurencyjnej cenie. Ten wyjątkowy solarny power bank oferuje możliwość ładowania wielu urządzeń jednocześnie za pomocą dwóch portów USB i jednego portu micro USB.

Potężny panel słoneczny pozwala na ładowanie urządzenia w dowolnym miejscu, na działce, na kempingu, na wędrówkach, na plaży czy w ogrodzie. Jest kompatybilny ze wszystkimi telefonami komórkowymi, tabletami, aparatami i innymi urządzeniami.

Dzięki specjalnej technologii i unikalnemu projektowi ten pojemny power bank jest w stanie naładować iPhone'a do 5 razy. Bez względu na to, dokąd podróżujesz, nie pozostaniesz bez możliwości ładowania komórki. Dzięki panelowi słonecznemu wszędzie będziesz miał mnóstwo energii.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

KLUCZOWE CECHY ŁADOWARKI SOLARNEJ

  • Bardzo wydajny panel słoneczny
  • Mocny akumulator litowo-jonowy ładowany panelem słonecznym
  • Wielka pojemność
  • Dwa wejścia USB, jeden Micro USB typu C: 5V /2,1 A
  • Kompaktowe wymiary 140 x 75 x 15 mm o wadze zaledwie 150g

 

 power bank solarny

 

GDZIE MOŻESZ WYKORZYSTAĆ SOLARNY POWER BANK

Dzięki doskonałej konstrukcji i specjalnemu panelowi słonecznemu, ten wyjątkowy power bank na zewnątrz jest idealny na kemping, podróże, wędrówki, wędkarstwo, żeglarstwo i inne różne aktywności na świeżym powietrzu.

 

KOMPATYBILNOŚĆ I PRAKTYCZNOŚĆ W JEDNYM

Dzięki kompaktowym wymiarom, niskiej wadze zaledwie 150g i stylowemu wzornictwu power bank jest łatwy w użyciu w każdym miejscu. Kompatybilność ze wszystkimi smartfonami, tabletami, GPS, MP3 i innymi urządzeniami z wejściem ładowania 5V jest oczywista.

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI PANEL SŁONECZNY

Power bank 5000 mAh posiada wysokiej jakości panel słoneczny, dzięki czemu w każdej chwili możesz naładować swój smartfon w trakcie podróży. Od teraz nie musisz się martwić o wystarczającą ilość energii dla smartfona, tabletu czy samej baterii powerbanku. Wystarczy umieścić go w miejscu, gdzie będzie dużo słońca i to wszystko.

 

 ładowarka solarna do telefonu

 

ŁADOWANIE KILKU URZĄDZEŃ JEDNYM POWER BANKIEM

To, co jest tak niezwykłe w tym power banku, to możliwość ładowania kilku urządzeń jednocześnie za pomocą 2 portów USB. Ciesz się niezależnością podczas aktywności na świeżym powietrzu dzięki przenośnemu powerbankowi z panelem słonecznym, zawsze i wszędzie!

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ

Do produkcji użyto najwyższej jakości materiałów, co zapewnia długą żywotność i maksymalną funkcjonalność produktu. Solarny power bank ma wszystko: maksymalną wytrzymałość, szybkie ładowanie nawet kilku urządzeń i elegancki design.

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI AKUMULATOR

Wysokiej jakości akumulator litowo-jonowy jest niezwykle wydajny i zapewnia wysoką i długotrwałą pojemność. Urządzenie o dużej pojemności ma również 2 porty USB i Micro USB, idealne do ładowania, gdy nie świeci słońce. Oczywiście samą baterię można również naładować za pomocą kabla USB.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: