Aparat słuchowy – osobisty wzmaczniacz słuchu

Kod: DS42622403
184,07 zł / szt.
Aktualnie niedostępne
Pozycja została wyprzedana…

 

Poznaj ten mocny aparat słuchowy, który w jednej chwili pomoże Ci lepiej słyszeć. Urządzenie zapewnia maksymalną dyskrecję. Pomimo niewielkich rozmiarów i niewielkiej wagi zapewnia maksymalną wydajność.

Wbudowany mikrofon premium zapewnia doskonały dźwięk bez zniekształceń i szumów. Dodatkowo wzmacniany jest za pomocą wbudowanego głośnika. Dzięki wykorzystaniu dwóch słuchawek zapewni wam doskonały dźwięk stereo.

Urządzenie jest odpowiednie zarówno dla mężczyzn jak i kobiet w różnym wieku. Jest uniwersalnie zaprojektowany dla obu uszu. Idealny do oglądania telewizji lub słuchania muzyki.

Ergonomiczny kształt zapewnia wygodne noszenie przez długi czas. Dzięki regulacji głośności możesz dopasować wzmacniacz słuchu do swoich potrzeb. Najwyższej jakości materiały oraz najnowocześniejsza technologia produkcji to gwarancja funkcjonalności i wydajności.


 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWY APARAT SŁUCHOWY

Wraz z wiekiem nasz słuch się pogarsza. Chcesz słyszeć jak za młodu?  Ten wspaniały wzmacniacz słuchu Ci w tym pomoże. Jest uniwersalny, pasuje każdemu. Nosi się go niezwykle wygodnie i zapewni wam wyjątkową wydajność.


wzmacniacz słuchu

 

DOSKONAŁY DŹWIĘK

Urządzenie posiada wbudowany wysokiej jakości mikrofon, który precyzyjnie wychwytuje dowolny dźwięk, który następnie wzmacnia silny głośnik. Jednocześnie mikrofon tłumi hałas, zapewniając idealnie czysty dźwięk. Poprawia wokale dzięki nowej technologii. Świetny do oglądania filmów lub słuchania muzyki.

 

IDEALNY DLA KAŻDEGO

Aparat słuchowy jest uniwersalny, odpowiedni zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, seniorów i osób młodszych, z różnymi kształtami uszu. Dzięki zastosowaniu słuchawek dźwięk jest równomiernie rozprowadzany do obu uszu. Świetny do oglądania filmów lub słuchania muzyki.

 

DOSKONALE SIĘ TRZYMA I NIE UCISKA PRZY NOSZENIU

Bezprzewodowy aparat słuchowy został zaprojektowany z naciskiem na ergonomię noszenia. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodne noszenie nawet podczas długotrwałego użytkowania.

 wzmacniacz słuchu dla seniora

 

PROSTA OBSŁUGA

Obsługa tego urządzenia jest niezwykle prosta i wygodna. Wkładasz baterie, regulujesz głośność i cieszysz się doskonałym dźwiękiem wokoł Ciebie. Zużycie energii jest minimalne, a baterie wystarczą na długi czas.

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ

Do produkcji tego aparatu słuchowego użyto najwyższej jakości materiałów oraz najnowocześniejszej technologii produkcji, co zapewnia długą żywotność i maksymalną funkcjonalność produktu. Nadaje się do długotrwałego i regularnego stosowania.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Ciągła kontrola natężenia dźwięku
  • Praktyczny uchwyt do przymocowania do ubrania
  • Materiał: plastik
  • Zasilanie: 2 x AA bateria (nie jest częścią zestawu)
  • Tłumi dźwięki w tle

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: