Poduszka ortopedyczna między kolana - separator kolan

Kod: DS73973432
159,24 zł –27 %
poduszka między kolana
159,24 zł –27 % 115,11 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Wyjątkowa ergonomiczna poduszka między kolana i nogi ma za zadanie uśmierzać bóle pleców, bioder, stawów, nóg oraz problemy z rwą kulszową, skoliozą i zapaleniem kaletki, żylakami i obrzękami nóg. Poduszka ortopedyczna to specjalna pomoc rehabilitacyjna odpowiednia po operacjach biodra, łękotki, w ciąży i po porodzie.

Dzięki unikalnemu kształtowi pomaga złagodzić ból i sztywność, działa profilaktycznie, wspomaga krążenie krwi i naturalną rehabilitację bolącego obszaru.

Poduszkę można stosować między nogami, kolanami, ale również poniżej kolan, w celu uniesienia nóg, pod kostkami oraz dla złagodzenia obrzęków nóg.

Dzięki najwyższej jakości piance memory poduszka zapewnia niezbędne wsparcie stawów, ale jednocześnie jest wygodna i przyjemna w użytkowaniu. Opatentowana ergonomiczna konstrukcja zapewnia naturalną pozycję stawów biodrowych, bez obciążenia i naturalną stabilną pozycję ciała.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Efekt leczniczy przynoszą również specjalne gorące kamienie do masażu.

Do masażu sztywnych stawów i mięśni oraz uśmierzania bólu polecamy wielofunkcyjne urządzenie do masażu z DARMOWĄ WYSYŁKĄ.

Przyda się również ergonomiczna podpórka pod plecy lub poduszka ortopedyczna do siedzenia.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWA PODUSZKA MIĘDZY KOLANA I NOGI

Jeśli cierpisz na ból w dole pleców, ból pleców, rwę kulszową, ból biodra, ból kręgów, sztywność pleców, ból w nocy, urazy pleców, operacje biodra, łękotki i inne, ta wyjątkowa poduszka jest właśnie dla Ciebie. Odkryj to rewolucyjne urządzenie ortopedyczne.

  • Polecana przez chiropraktyków i fizjoterapeutów
  • Ergonomiczny wzór, który wygodnie leży i pozostaje między nogami
  • Najlepsze materiały gwarantują długą żywotność
  • Trwała, przenośna i łatwa do czyszczenia
  • Poprawia krążenie krwi w nogach, zmniejsza napięcie mięśni, ból kolan i nóg
  • Idealna do stosowania podczas ciąży, po operacji bioder lub łękotki

 

 poduszka ortopedyczna miedzy kolana

 

PRZY BÓLACH BIODER LUB PO OPERACJI STAWU BIODROWEGO

Przy bólu bioder i po operacji biodra stabilna pozycja jest ważna dla lepszej i szybszej regeneracji oraz dla złagodzenia bólu. W tym celu poduszka przeznaczona jest po operacji biodra, ponieważ utrzymuje staw w naturalnej pozycji podczas snu i leżenia na łóżku.

 

IDEALNA W CZASIE CIĄŻY I PO PORODZIE

Poduszka między kolanami to idealna pomoc w czasie ciąży i po porodzie. Szczególnie w czasie ciąży biodra są bardzo obciążone, gdy organizm przygotowuje się do porodu, a także po samym porodzie. Stawy biodrowe rozluźniają się, aby dziecko mogło przejść, czemu często towarzyszy silny ból. To właśnie w tym okresie kobieta nie może przyjmować leków przeciwbólowych, które uwolniłyby ją od nieznośnego bólu. Wówczas poduszka ortopedyczna na biodra jest niezastąpionym pomocnikiem. Dzięki unikalnemu wzornictwu działa odprężająco na stawy oraz zapewnia im odpoczynek i naturalną regenerację.

 

 poduszka między nogi

 

TERAPEUTYCZNA PODUSZKA NIE TYLKO NA PLECY

Poduszkę można stosować na kolana, łydki, uda, kostki, kolana po operacji łąkotki, na opuchnięte nogi, przy żylakach i innych problemach.

 

ZAPEWNIA MAKSYMALNE WSPARCIE I KOMFORT SNU

Spanie na boku może powodować nieprawidłowe ułożenie i obciążenie kręgosłupa, bioder, stawów i mięśni. Niska jakość snu sprawia, że ​​budzisz się zmęczony, niewyspany i obolały. Badania pokazują, że włożenie poduszki między kolana może pomóc w uzyskaniu dobrej postawy, wyeliminowaniu bólu i poprawie jakości snu. Poczujesz się dobrze i będziesz zrelaksowany.

 

JAK DZIAŁA PODUSZKA Z PIANKI Z PAMIĘCIĄ KSZTAŁTU?

Dzięki unikalnej ergonomicznej konstrukcji poduszka zapewnia idealną równowagę kręgosłupa, bioder, odciąża i zapewnia niezbędne podparcie. Zapewni to odpoczynek i regenerację kręgosłupa i stawów w nocy. Prowadzi to do procesu naturalnej regeneracji.

Ponadto prawidłowa pozycja podczas snu eliminuje ból i sztywność w nocy. Twoje plecy będą bardziej zrelaksowane i zregenerowane.

Terapia powinna trwać kilka nocy, aż Twoje ciało dopasuje się do poduszki, a Ty zobaczysz efekty.

 

 poduszka do spania na boku między kolana

WYSOKIEJ JAKOŚCI SKŁAD I ERGONOMICZNY DESIGN

Poduszka na ból bioder wykonana jest w 100% z najwyższej jakości pianki z pamięcią kształtu, która zapewnia długotrwały komfort, którego nie zapewnią Ci inne poduszki. Unikalny ergonomiczny kształt zapewnia optymalną równowagę nóg, bioder i kręgosłupa podczas snu oraz poprawia krążenie krwi.


 

 

NASZA WSKAZÓWKA

 

PODUSZKA ORTOPEDYCZNA DO SIEDZENIA

poduszka ortopedyczna do siedzenia

 

PODUSZKA SENSOMOTORYCZNA

poduszka sensomotoryczna

 

Jeśli macie siedzącą pracę idealne będą dla was poduszka ortopedyczna do siedzenia albo poduszka sensomotoryczna dla zdrowego siedzenia.

 

ORTOPEDYCZNY KOREKTOR POSTAWY

ortopedyczny korektor postawy

 

Na problemy z bólem pleców może pomóc ortopedyczny korektor postawy.

 

 

WKŁADKI DO BUTÓW MASUJĄCE

wkładki magnetyczne

 

Na bolące i opuchnięte nogi mogą pomóc wkładki bo butów masujące.

 

  

PLASTRY DETOKSYKACYJNE

plastry detoksykacyjne

 

Przy opuchliźnie nóg może pomóc detoksykacja za pomocą plastrów detoksykacyjnych.

 

 

WIELOFUNKCYJNE URZĄDZENIE DO MASAŻU

masażer

 

Na ból stawów polecamy wielofunkcyjne urządzenie do masażu.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:
* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.