Super silna wodoodporna taśma klejąca naprawcza

Kod: DS52096083 DS94465022 DS74871706 Wybierz wariant
84,62 zł –10 % 75,75 zł / szt
Dostępne (>5 szt) Dostępne (>5 szt) Dostępne (>5 szt) Wybierz wariant
Wariant

 

Poznaj tę wyjątkową, niezwykle mocną i wodoodporną taśmę, którą przykleisz wszystko. Z tą świetną taśmą naprawisz, poprawisz, uszczelnisz praktycznie wszystko.

Możesz jej używać do naprawy rur, basenów, samochodów, uszczelniania połączeń i wszędzie w domu lub warsztacie. Jest niezwykle mocna i działa natychmiast. Działa nawet pod wodą i pod ciśnieniem. Natychmiast uszczelnia wodę, powietrze i wilgoć, tworząc super mocną, elastyczną i wodoodporną barierę.

Jest specjalnie wykonana z mocnego i elastycznego materiału, który dopasowuje się do każdego kształtu lub przedmiotu. Najwyższej jakości materiały oraz najnowocześniejsza technologia produkcji gwarantują funkcjonalność i wytrzymałość produktu.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu oferujemy wygodny dwupak wodoodpornej taśmy klejącej albo trzypak wodoodpornej taśmy klejącej, do których otrzymasz DARMOWĄ DOSTAWĘ.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWA WODOODPORNA TAŚMA KLEJĄCA

FLEX TAPE to super mocna, gumowana, wodoodporna taśma, która może sklejać, łączyć, uszczelniać i naprawiać praktycznie wszystko. Dopasowuje się do każdego kształtu lub przedmiotu. Możesz nakładać ją na gorąco lub na zimno, na mokro lub na sucho, a nawet pod wodą. Natychmiast uszczelnia wodę, powietrze i wilgoć oraz tworzy super mocną, elastyczną i wodoodporną barierę.

 
taśma naprawcza do namiotu

 

WYKORZYSTAJ JĄ DO CZEGOKOLWIEK

Ta wyjątkowa taśma ma niezwykłe zastosowanie w każdym domu i warsztacie. Dzięki wyższemu naciskowi i po upływie czasu połączenie wzmacnia się. Możesz jej używać do naprawy rur, basenów, namiotów, sprzętu sportowego, artykułów sportowych, naprawy samochodów i nie tylko.

 

PROSTA W UŻYCIU

Taśma jest niezwykle łatwa i wygodna w użyciu. Można ją nakładać nie tylko na gorące lub zimne powierzchnie, suche, ale także mokre, nawet pod wodą!

 

DOSKONAŁE WŁAŚCIWOŚCI USZCZELNIAJĄCE

Ta świetna taśma ma dodatkowe właściwości uszczelniające, których nie znajdziesz w klasycznej taśmie. Natychmiast uszczelnia wodę, powietrze i wilgoć, tworząc super mocną, elastyczną i wodoodporną barierę.

 
super mocna taśma naprawcza

NIEZWYKLE MOCNA

Taśma wodoodporna charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością i doskonałymi właściwościami uszczelniającymi. Jest również odporna na promieniowanie UV, przyjazna dla środowiska, posiada szeroki zakres temperatur, dzięki czemu może być stosowana w ekstremalnych warunkach atmosferycznych.

 

IDEALNA WIELKOŚĆ

Dzięki dużemu rozmiarowi, taśmy możesz użyć do naprawy prawie wszystkiego. Szerokość taśmy aż 10 cm umożliwia szybkie pokrycie dużych pęknięć, szczelin i dziur.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Do produkcji tej super mocnej taśmy użyto najwyższej jakości materiałów oraz najnowocześniejszej technologii produkcji, co jest gwarancją funkcjonalności i trwałości produktu.

 
tasma naprawcza

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Typ: uszczelniająca taśma klejąca
  • Materiał: guma
  • Kolor: biały, czarny
  • Szerokość: 10 cm
  • Długość: 150 cm

 

Wideo:


 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:
* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.