Rękawice antyprzecięciowe - rękawice robocze ochronne - TRZYPAK

Kod: DE99964673
Promocja Polecane
120,11 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Zestaw zawiera 3 sztuki rękawic antyprzecięciowych

Poznaj profesjonalne rękawice antyprzecięciowe, które zapewnią maksymalną ochronę Twoich dłoni podczas pracy. Dzięki specjalnym materiałom i opatentowanej metodzie produkcji te rękawice o wysokiej odporności na przecięcie nadają się do wszelkich prac manualnych.

Doskonale chronią podczas pracy, w której stykasz się z ostrymi przedmiotami, nożami, szkłem i itp. Zapobiegają zacięciom, otarciom, stłuczeniom i innym urazom.

Stosowane są priorytetowo jako część odzieży roboczej, ale coraz częściej są również używane wśród domowych majsterkowiczów. Nie wahaj się i wybierz swoje rękawiczki już dziś.


 

Zobacz nasze inne  świetne produkty dla majsterkowiczów.

 

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWE OCHRONNE RĘKAWICE ANTYPRZECIĘCIOWE

Wyjątkowe rękawice ochronne pozwalają na komfortową pracę przy zapewnieniu maksymalnej ochrony. Nadają się do użytku profesjonalnego, ale także do użytku domowego. Dzięki opatentowanej konstrukcji i najwyższej jakości to wyjątkowy produkt premium.

 • Specjalny materiał antyprzecięciowy
 • Wyjątkowy design
 • Najwyższej jakości materiały
 • Dla kobiet i mężczyzn
 • Uniwersalna wielkość


rękawice robocze

 

DOSKONALE CHRONIĄ PRZED POCIĘCIEM, OTARCIAMI I URAZAMI

Rękawice ochronne są wygodne i dobrze dopasowane. Dzięki temu praca w nich jest prosta i wydajna. Znakomity komfort i zręczność podczas noszenia. Rękawice są wystarczająco elastyczne i mocne w chwycie, aby zminimalizować poślizg.

 

WIELOFUNKCYJNE ZASTOSOWANIE

Rękawiczek możesz używać do wykonywania wielu czynności. Możesz ich używać w kuchni, ogrodzie, warsztacie, w pracy lub wszędzie tam, gdzie potrzebujesz ochrony przed ostrymi przedmiotami.

W pracy - potrzebujesz profesjonalnej ochrony w pracy. Te rękawiczki Ci to zapewnią, bez względu na zawód. Zawody stolarskie, budowlane, hydrauliczne lub inne. Twoje dłonie zasługują na doskonałą ochronę.

Wokół domu - czy to w ogrodzie, przy pracach remontowych w domu, czy w garażu, te rękawiczki ochronią Twoje dłonie przed skaleczeniem.

W kuchni - rękojeść noży wszelkich kształtów i rozmiarów, krajalnic i innych ostrych narzędzi. Rękawiczki te niezawodnie wyeliminują ryzyko skaleczenia jakimkolwiek nożem.


rękawiczki robocze

 

RĘCE NIE BĘDĄ SIĘ POCIĆ

Ten wysokiej jakości materiał zapobiegający przecięciu zapewnia również maksymalną oddychalność. Dzięki temu masz pewność, że Twoje dłonie pozostaną suche. Wraz z materiałem antypoślizgowym praca z tymi rękawicami będzie jak najbardziej komfortowa.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY DLA MAKSYMALNEJ FUNKCJONALNOŚCI

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów rękawice mają długą żywotność i wyjątkową funkcjonalność. Rękawice ochronne odporne na przecięcie są wykonane z najwyższej jakości materiału odpornego na przecięcie. Dzięki temu masz pewność, że rękawice będą Ci służyć przez długi czas. To połączenie sprawia, że te ​​rękawice są produktem premium.

 

MOŻESZ W NICH WYKONYWAĆ WSZYSTKIE CZYNNOŚCI

Specjalne materiały i konstrukcja pozwalają na wykonywanie dowolnej czynności w rękawiczkach. Nadają się nawet do prac szczegółowych. Rękawiczki to sprawdzony produkt mający wielu zadowolonych klientów. Korzystają z nich duże firmy, fabryki, ale także domowi majsterkowicze.


rekawiczki robocze

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Długość rękawiczki: 24 cm
 • Szerokość rękawiczki: 14 cm
 • Materiał: dakron / stal nierdzewna
 • Kolor: czarny
 • Dla prawo- i leworęcznych
 • Odpowiednie dla wszystkich prac majsterkowiczów
 • Rękawice są odporne na przecięcia

 

Wideo:

 


 

NASZA WSKAZÓWKA

Nie lubisz zarośniętych i brudnych szpar na chodnikach w ogrodze? Przedstawiamy proste i praktyczne rozwiązanie - unikalne narzędzie do czyszczenia szpar.

Z równomiernym podlewanem pomoże Ci obrotowy zraszacz ogrodowy.

Daj się zainspirować naszymi innymi produktami dla majsterkowiczów i ogrodników.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: