Profesjonalny wałek do malowania niekapiący - zestaw

Kod: DS61138693
129,03 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj ten wspaniały wałek niekapiący, który umożliwia perfekcyjne, łatwe i szybkie malowanie bez bałaganu. Od teraz naprawdę każdy może pomalować mieszkanie lub dom.

Wałek niekapiący łatwo się napełnia i równomiernie rozprowadza kolor. Podczas malowania nie ma ryzyka kapiącej ani ściekającej farby. To zapewnia czyste malowanie.

W zestawie znajduje się duży wałek, mały wałek, specjalne narzędzie do perfekcyjnego malowania narożników, pojemnik do napełniania oraz rączkę, dzięki czemu do malowania nie potrzebujesz drabiny.

Praca z tym zestawem jest szczegółowa, szybka i czysta. Twoje ściany będą wyglądać idealnie jak od profesjonalisty. Najwyższej jakości materiały i opatentowana technologia produkcji gwarantują maksymalną żywotność i funkcjonalność produktu.

Dzięki specjalnej konstrukcji wałka, nie pozostawia on włosów, smug i zacieków.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

ŻADNEGO KAPANIA FARBY

Dzięki temu wyjątkowemu wałkowi niekapiącemu dotrzesz do trudno dostępnych miejsc bez obawy o kapanie. Kolor nigdy nie spływa, a aplikacja jest pięknie równomierna. Od teraz czeka Cię malowanie bez brudnych mebli i podłóg. Zaoszczędź godziny niepotrzebnego sprzątania dzięki temu wspaniałemu wałkowi do napełniania.


wałki do malowania

 

DOSKONALE POMALOWANE ŚCIANY

Maluj jak profesjonalista. Z tym wałkiem każdy może to zrobić. Od teraz nie musisz ciągle moczyć wałka w farbie i nie musisz martwić się o nierównomierną aplikację farby. Wałek niekapiący nakłada farbę idealnie równomiernie, bez smug i zacieków.

 

PRZEDŁUŻANA RĄCZKA

W zestawie specjalny wyciągany uchwyt. Użyj uchwytu, aby wysunąć wałek, dzięki czemu będziesz mógł wygodnie dotrzeć nawet do trudniej dostępnych miejsc. Od teraz nie potrzebujesz już drabin, krzeseł czy innych pomocy zwiększających ryzyko kontuzji. Maluj wygodnie i bezpiecznie.

 

KOMPLETNY ZESTAW

Ten zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz do łatwego, wygodnego i szybkiego pomalowania dowolnego domu, mieszkania, biura. Duży wałek przeznaczony jest do dużych powierzchni. Za pomocą małego łatwo pomalujesz wszystkie szczegóły. Przyrząd do malowania narożników pomoże Ci dokładnie pomalować wszystkie narożniki, a przedłużany uchwyt umożliwia malowanie bez konieczności wyciagania drabiny.


wałek malarski

 

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY

Zaoszczędź swój cenny czas i pieniądze. Od teraz nie potrzebujesz już czasu na przygotowywanie żadnych taśm czy folii ochronnych. Wystarczy użyć tego wałka malarskiego, którym w kilka minut pomalujesz dowolną ścianę lub powierzchnię. Lepsza aplikacja farby, mniej odpadów i brak bałaganu w porównaniu do tradycyjnych wałków do malowania.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Do produkcji tych wałków zastosowano najwyższej jakości materiały oraz opatentowaną technologię produkcji, co gwarantuje maksymalną żywotność i funkcjonalność produktu. Wysokiej jakości materiał użyty do wykonania wałka gwarantuje równomierne wchłanianie i rozprowadzanie farby na malowanej powierzchni. Ciesz się perfekcyjnie pomalowanymi ścianami, szybko, sprawnie i bez bałaganu.

 

JAK UŻYWAĆ WAŁKÓW

Napełnianie wałka jest bardzo proste, wystarczy otworzyć wieczko, nalać farbę za pomocą dołączonego pojemnika i zamknąć wieczko. Po malowaniu należy wałek dokładnie umyć pod bieżącą wodą, aby był gotowy do ponownego użycia.


wałek do malowania ścian

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Wałek malarski (900 ml)
  • Wałek do malowania krawędzi (300 ml)
  • Przyrząd do malowania w rogach
  • Tacka na wałek
  • Pojemnik do napełniania wałka
  • Teleskopowy uchwyt przedłużany (aż 71 cm)
  • Chroni przed kapaniem farby

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: