Wyrywacz do chwastów - nasadka

Kod: DS37356483
76,37 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj profesjonalny wyrywacz do chwastów, która sprawia, że pielenie jest niezwykle proste i maksymalnie skraca czas poświęcony na pielenie.

Chwasty wyciąga się na stojąco, bez konieczności schylania się. Dzięki temu oszczędzasz nie tylko czas, ale także plecy, ręce i kolana. Jest wygodny i łatwy w użyciu, a do jego wyrwania nie potrzeba siły, więc nadaje się również dla osób starszych.

Urządzenie przeznaczone jest dla każdego ogrodnika jako wyjątkowe narzędzie, które ułatwi pracę w ogrodzie. Najwyższej jakości materiały oraz opatentowana technologia produkcji gwarantują funkcjonalność i trwałość produktu.


 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWY WYRYWACZ DO CHWASTÓW

Masz dość wyrywania uciążliwych chwastów? Chcesz ograniczyć do minimum czas poświęcony na wyrywanie chwastów? Chcesz pozbyć się zielska i ich korzeni bez szkody dla innych roślin? Ten wyjątkowy przyrząd do wyrywania chwastów jest niezbędnym narzędziem dla każdego ogrodnika. Dzięki opatentowanej konstrukcji i maksymalnej jakości jest to produkt klasy premium.

  • Dla najłatwiejszego odchwaszczania
  • Usuwa chwasty i korzenie
  • Znacznie skraca czas pracy
  • Oszczędza plecy i ręce
  • Materiały najwyższej jakości

 

wyrywacz-do-chwastów

 

JAK DZIAŁA WYRYWACZ DO CHWASTÓW

Ten wyjątkowy wyrywacz do chwastów działa doskonale dzięki swojej przemyślanej konstrukcji. Ostry uchwyt można wbić aż do korzeni, po prostu nadeptując na podpórkę . Chwasty są wtedy łatwo usuwane.

 

DLA NAJSZYBSZEGO ODCHWASZCZANIA

Zaoszczędź swój cenny czas i zaopatrz się w ten wyjątkowy wyrywacz chwastów. Wyrwij każdy chwast w mgnieniu oka. Niezwykle szybkie, skuteczne i wygodne rozwiązanie, które znacznie skróci czas poświęcony na wyrywanie chwastów.

 

UNIKNIESZ BÓLU PLECÓW

Nie musisz się już schylać podczas wyrywania chwastów. Od teraz możesz wyrywać chwasty wygodnie stojąc. Oszczędza to nie tylko ręce, ale i plecy.

 

ERGONOMICZNA KONSTRUKCJA

Przyrząd do wyrywania chwastów został zaprojektowany z maksymalnym naciskiem na ergonomię ruchu, prostotę i łatwość obsługi. Praca z nim jest niezwykle wygodna i łatwa. Urządzenie nadaje się zarówno dla mężczyzn jak i kobiet w każdym wieku.

 

przyrząd-do-wyrywania-chwastów

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY DLA MAKSYMALNEJ FUNKCJONALNOŚCI

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, ten wyrywacz ma niezwykłą żywotność i wyjątkową funkcjonalność. Maksymalna trwałość materiałów pozwala na zastosowanie na każdym chwaście w różnych typach gleby.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Antypoślizgowa podpórka
  • Wymiary: 14,5 cm x 13,5 cm
  • Kolor czarny

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: