Profesjonalne pasy do przenoszenia mebli

Kod: DS85564369
134,87 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj te wyjątkowe pasy do przenoszenia mebli, dzięki którym przenoszenie ciężkich przedmiotów jest wygodne, łatwe i bezpieczne.

Pasy wykorzystują efekt dźwigni, dzięki czemu podniesiesz nawet naprawdę ciężkie rzeczy. Przenoszenie będzie znacznie lepsze i wygodniejsze. Podczas przenoszenia będziesz mieć wolne ręce, co z pewnością wykorzystasz przy stabilizowaniu przedmiotów, otwieraniu drzwi czy przywoływaniu windy.

Ramiączka są szerokie i zapewniają ergonomię ruchu. Unikaj przeciążania pleców, ramion i barków. Dzięki temu przenoszenie będzie znacznie bezpieczniejsze i łatwiejsze.

Do produkcji pasów transportowych zastosowano najwyższej jakości materiały oraz opatentowaną technologię produkcji, co jest gwarancją funkcjonalności i trwałości. Będą Ci służyć przez wiele lat. Nadają się zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego.

 • Pozbądź się bólu pleców i usprawnij poruszanie się
 • Przenoś bezpiecznie, lekko i efektywnie
 • Ergonomiczne pasy dla większej wygody
 • Obniż ciężar przenoszonych przedmiotów
 • Chroni przed ryzykiem porysowania drewnianych podłóg i paneli

 

NASZA WSKAZÓWKA

Zobacz również nasze inne produkty dla majsterkowiczów.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWE PASY DO NOSZENIA MEBLI

Pasy transportowe są doskonałym pomocnikiem przy przenoszeniu ciężkich mebli, szafek, pralek, lodówek i nie tylko. Twoje ciało nie będzie tak obciążone, a Ty będziesz mógł wielokrotnie przenosić różne rzeczy. Pasy oszczędzają Twoje zdrowie. Dzięki efektowi dźwigni zmniejsza się napięcie w dłoniach i plecach. Pasy są uniwersalne i dopasowują się do mebli.

 

Z TYMI PASAMI DACIE RADĘ SAMI

Dzięki tym pasom każda przeprowadzka będzie niezwykle wygodna i łatwa. Poradzisz sobie również z ciężkimi szafkami, sofami, lodówką czy innymi meblami. Bez problemu wniesiesz je po schodach.

 

PRZENOSZENIE BĘDZIE DZIECINNIE PROSTE

Te pasy działają na zasadzie dźwigni. W ten sposób będziesz mógł z łatwością przenosić dużo cięższe przedmioty. Ponadto Twoje ręce pozostaną wolne. Świetnie nadaje się do podtrzymywania przenoszonych rzeczy lub jeśli musisz otworzyć drzwi, wezwać windę lub wykonać inne czynności. Znacznie grubszy pasek rozkłada ciężar i noszenie go będzie znacznie łatwiejsze.

 

DLA MAKSYMALNEGO BEZPIECZEŃSTWA

Te wyjątkowe szelki do przenoszenia mebli zostały stworzone z maksymalnym naciskiem na ergonomię ruchu podczas podnoszenia przedmiotów. Obciążenie pleców, ramion i rąk zostanie znacznie zmniejszone. Każde transportowanie będzie znacznie bezpieczniejsze i stabilniejsze. Dodatkowo nie musisz się martwić o zarysowanie podłogi lub uszkodzenie mebli.

 

PROSTA OBSŁUGA

Korzystanie z tych pasów jest niezwykle łatwe i naprawdę każdy może to zrobić. Umieść pas do podnoszenia pod przedmiotem, który ma być podnoszony. Załóż szelki. Następnie przełóż pas do podnoszenia przez metalową sprzączkę w uprzęży. Wyreguluj pasek do podnoszenia, popchnij przedmiot i wstań. W załączonej instrukcji dowiesz się, jak prawidłowo zapinać i używać pasy bezpieczeństwa.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Do produkcji tych pasów zastosowano najwyższej jakości materiały oraz najnowocześniejszą technologię produkcji, co jest gwarancją funkcjonalności i długowieczności produktu. Możesz być pewien, że te paski wytrzymają wiele przeprowadzek.


szelki do noszenia mebli

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Uniwersalna wielkość pasów do przenoszenia mebli
 • Wymiary pasa do przenoszenia: 265 x 5 cm
 • Materiał: 100% włókno polipropylenowe, metal
 • Kolor: pomarańczowy z czarnymi wstawkami
 • Maksymalne obciążenie: 110 kg
 • W przypadku zabrudzenia przetrzeć wigotną szmatką
 • Prosta obsługa i przechowywanie
 • Sposób montażu: pod meblami
 • 2 x pas do przenoszenia

 

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: