Uchwyt do przenoszenia płyt i desek, max. szerokość uchwytu 100 mm

Kod: DS16046674
Promocja Polecane
125,03 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Oszczędź swoje zdrowie, plecy, dłonie i nogi. Od teraz koniec z pochylaniem się i napinaniem. Wykonaj swoją pracę wydajniej, łatwiej i mądrzej. Poznaj rozwiązanie - specjalny uchwyt do noszenia płyt i desek, który znacznie zmniejsza stres i ryzyko kontuzji pleców, karku, ramion i dłoni. Jednocześnie oszczędza siły i sprawia, że ​​noszenie jest znacznie łatwiejsze i bardziej praktyczne.

Uchwyt posiada opatentowany ergonomiczny kształt, dzięki któremu wygodnie i łatwo przeniesiesz do 150 kg w jednej ręce. Można go stosować na wszelkiego rodzaju deskach, sklejce, arkuszach, płytach gipsowo-kartonowych, płytach cementowych i innych materiałach.

  • Lekko podniesiesz aż 150 kg
  • Wykonany z wysokiej jakości materiałów
  • Łatwy sposób transportu różnych materiałów
  • Bardzo wygodny uchwyt do ręki
  • Maksymalna grubość materiału do przenoszenia to aż 10 cm

 

Zobacz nasze inne świetne produkty dla majsterkowiczów.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

NA JAKIKOLWIEK MATERIAŁ

Poznaj specjalny uchwyt do podnoszenia i przenoszenia wszelkiego rodzaju płyt, płyt ze sklejki, płyt wiórowych, płyt gipsowo-kartonowych, płyt ściennych, melaminy, blachy, drzwi z litego drewna, blatów, granitu, marmuru i innych. Maksymalna grubość przenoszonego materiału to 10 cm.

 

uchwyt do przenoszenia desek

 

OSZCZĘDZAJ SWOJE ZDROWIE

Ten uchwyt do noszenia desek został specjalnie zaprojektowany do bezpiecznej pracy z maksymalnym naciskiem na ergonomię ruchu. Nigdy więcej schylania się i niebezpiecznego noszenia. Uchwyt do desek zapewnia doskonałe ergonomiczne podnoszenie wszystkich desek. Chroni plecy, kręgosłup szyjny, ramiona i dłonie. Ponadto znacznie ułatwia pracę, a tym samym oszczędza energię. Zdrowie będzie Ci wdzięczne.

 

JAK DZIAŁA SPECJALNY UCHWYT DO NOSZENIA DESEK?

Uchwyt na deskę zaciska się na górnej części panelu, tworząc tymczasowy, solidny uchwyt dla osoby, która go nosi. Chwyta i nie zwalnia przenoszonego materiału, dopóki nie umieścisz materiału i nie opuścisz uchwytu. Docenisz to również podczas wyciągania desek na schody.

Umożliwia podnoszenie i przenoszenie materiałów z prostym kręgosłupem. Eliminuje to zginanie i związany z tym ból, który jest zbyt dobrze znany pracownikom budowlanym.

 

GWARANCJA, ŻE SIĘ NIE ZŁAMIE

Najwyższej jakości uchwyt do desek, który jest wykonany z niezwykle wytrzymałej stali, aluminium na ramie oraz gumowej antypoślizgowej powierzchni na rękojeści, gwarantuje długotrwałą trwałość produktu. Klamra zaciskowa pokryta jest opatentowaną powierzchnią antypoślizgową. Zapewnia niesamowitą przyczepność do niemal każdej powierzchni desek i paneli.

 

uchwyt do przenoszenia desek i płyt

 

150 KG W JEDNEJ RĘCE

Dzięki specjalnym szczękom i wysokiej jakości materiału, uchwyt wykonany jest tak, aby unieść nawet bardzo ciężkie materiały. Dzięki efektowi dźwigni możesz podnieść do 150 kg jedną ręką. Docenisz również efekt dźwigni przy wielokrotnym noszeniu. Materiał będzie lżejszy i nie zmęczysz się tak szybko pracą.

 

WYJĄTKOWA SZEROKOŚĆ UCHWYTU

Uchwy do przenoszenia płyt i desek posiada specjalne szczęki, które mogą trzymać materiał o szerokości do 100 mm. Żaden inny uchwyt tego nie dokona.

 

DOCENIONY PRODUKT

Profesjonalny uchwyt to sprawdzony produkt mający wielu zadowolonych klientów. Z urządzenia korzystają duże firmy, fabryki, ale także majsterkowicze.


 


 

NASZA WSKAZÓWKA

Nie podobają ci się zarośnięte ściezki i chodniki w Twoim ogrodzie? Przedstawiamy proste i praktyczne rozwiązanie - skuteczny przyrząd do usuwania chwastów z kostki brukowej.

Z równomiernym podlewaniem ogrodu pomoże Ci obrotowy zraszacz ogrodowy.

Rękawice antyprzecięciowe - rękawice robocze ochronne są niesamowicie praktyczne dla każdego majsterkowicza.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: