Mocny odstraszacz dzikich zwierząt, psów, kotów i ptaków

Kod: DS23153907
306,15 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj skuteczny odstraszacz, który doskonale odstrasza dzikie zwierzęta takie jak jelenie, dziki, lisy, kuny, wiewiórki oraz inną dziką zwierzynę. Jest też przeznaczony do odstraszania kotów, psów i różnego rodzaju ptaków.

Przy pomocy nowoczesnej technologii sygnałów ultradźwiękowych w zakresie dźwięku o zmiennej częstotliwości, bezgłośnie i nietoksycznie odstrasza zwierzęta. Zasięg działania to aż 100 m2.

Czujnik podczerwieni wykrywa ruch i wyzwala głośnik ultradźwiękowy, który emituje fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości, które są bardzo irytujące dla zwierząt. Sygnały wpływają na ich układ nerwowy. Powodują strach, niepokój i brak orientacji w terenie, co prowadzi do opuszczenia terenu.

Unikalna opatentowana konstrukcja sprawia, że odstraszacz jest całkowicie bezpieczny, nietoksyczny i nieszkodliwy dla ludzi, dzieci oraz w żaden sposób nie krzywdzi zwierząt. Zmusza je tylko do opuszczenia chronionych obszarów.

To niezwykle skuteczne, humanitarne, szybkie, proste i wygodne rozwiązanie problemu z niechcianymi gośćmi. Odstraszacz przeznaczony jest do ogrodów, parków, sadów, na pola, winnice, domków letniskowych, pól namiotowych i innych zewnętrznych obszarów.

Odkryj to najskuteczniejsze rozwiązanie dla ochrony Twojego ogrodu. Ultradźwiękowa technologia soniczna to jeden z najskuteczniejszych i całkowicie bezpiecznych sposobów na pozbycie się niechcianych zwierząt z Twojej posesji.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Poznajcie naszą ofertę odstraszaczy na różne zwierzęta i owady.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

POZNAJ SKUTECZNY ODSTRASZACZ DZIKICH ZWIERZĄT, KOTÓW, PSÓW, PTAKÓW

Szukasz rozwiązania jak poradzić sobie z dzikami, sarnami lub innymi dzikimi zwięrzętami? Chcesz ochronić swoje plony? Obawiasz się o bezpieczeństwo swoich bliskich na działce czy ogrodzie? Kot sąsiada chodzi do Twojego ogrodu? A może psy robią sobie toaletę z twojego angielskiego trawnika przed domem? Przynosimy rozwiązanie, które pomoże Ci z niechcianymi kotami, psami, myszami, lisami, wiewiórkami, jeleniami, dzikami, ptakami i innymi zwierzętami.

Ten wyjątkowy odstraszacz jest niesamowicie skuteczny, ale również zupełnie bezpieczny.

 • Ultradźwiękowa technologia soniczna
 • Zamień swój ogród w pole siłowe odstraszające niechcianych gości
 • Łatwa obsługa, zasilanie na baterie
 • Nietoksyczne, bez chemikaliów i trucizn
 • Najefektywniejsze urządzenie z największym zasięgiem


profesjonalny odstraszacz dzikich zwierząt

 

JAK DZIAŁA ODSTRASZACZ ZWIERZĄT

Ten wyjątkowy odstraszacz wykorzystuje najnowocześniejszą technologię z modułem automatycznej zmiany częstotliwości syngałow, który bezgłośnie i nieszkodliwie ochroni Twój ogród. Po włączeniu wydawa dźwięk o zmiennej częstotliwości a sygnały wpływają na system nerwowy zwierząt. Wywołują strach, niepokój i brak orientacji w terenie. Zwierzęta szybko opuszczają ten obszar.

Odstraszacz skutecznie powstrzyma zwierzęta przed wejściem na Twoją posesję, w pobliże domu, zmniejszy ryzyko kolizji zwierząt z samochodami, ochroni wasz ogród, pole i Twoje plony. Nasze urządzenie służy jako ciągła ochrona.

 

MAKSYMALNIE EKOLOGICZNE I HUMANITARNE ROZWIĄZANIE

Poznaj najbardziej ekologiczny sposób odstraszania niechcianych zwierząt. Od teraz nie potrzebujesz już toksycznych sprayów ani innych metod. Po prostu włóż odstraszacz do ziemi lub zawieś go w wybranym miejscu i zobacz, jak pomaga wypędzić irytujących gości z Twojego ogrodu! Dzięki nowoczesnej technologii ultradźwiękowych sygnałów może chronić twoją posiadłość cicho i nietoksycznie.

 

JAK UŻYWAĆ ODSTRASZACZA

Odstraszacz jest bezobsługowym urządzeniem bezprzewodowym, odpornym na zmiany warunków atmosferycznych. Wystarczy wbić go w ziemię w wybranym miejscu lub zawiesić na przykład na ścianie i włączyć, co automatycznie go aktywuje. W ten sposób zapewnia całodobową ochronę Twojego ogrodu. Możliwe są 3 tryby pracy do wybory:

17 kHz na króliki, wiewiórki, szopy pracze, szczury

23 kHz na psy, koty, lisy, kuny, ptaki

40 kHz na dziki, jelenie


odstraszacz na koty

 

GDZIE UMIEŚCIĆ ODSTRASZACZ

Odstraszacz umieść gdziekolwiek w ogrodzie lub na zewnątrz na obszarze, który potrzebujesz ochronić przed szkodnikami, na przykład w sadzie, na łące, przy gospodarstwie, ale również na kempingu, gdzie może pojawiać się dużo zwierząt.

 

NA JAKIKOLWIEK RODZAJ ZWIERZĄT

Wykorzystanie tego odstraszacza jest niezwykle szerokie. Wykorzystajcie go w walce z dzikami, lisami, jeleniami, ptakami, niedźwiedziami oraz innymi dzikimi zwierzętami. Działa też przeciw kotom, psom, myszom, szczurom czy kunom.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I WYJĄTKOWY DESIGN

Do produkcji tego urządzenia odstraszającego zostały użyte najwyższej jakości materiały oraz opatentowana konstrukcja, która zapewni maksymalną funkcjonalność i trwałość produktu. Możesz być pewien, że odstraszacz będzie wytrzymały.


odstraszacz kotów

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Nietoksyczne i bez chemikaliów
 • Sygnalizacja optyczna – LED
 • Zasięg czujnika ruchu około 10 m
 • Powierzchnia użytkowa 100 m2
 • Czujnik ruchu
 • Na baterie 4 x LR20 / przenośny (brak baterii w zestawie)
 • Frekwencja 17 kHz/ 23 kHz/ 40 kHz
 • Interwał – tryb pracy 3 sekundy / tryb uśpienia 57 sekund
 • 3 tryby pracy do wyboru
 • Materiał: plastik
 • Do użytku zewnętrznego

 

NASZA WSKAZÓWKA

SKUTECZNY ODSTRASZACZ WĘŻY, MRÓWEK, KRETÓW I GRYZONI

odstraszacz na węże, mrówki, krety i nornice

Poznaj ten mocny odstraszacz, który doskonale odstrasza węże, mrówki, krety, nornice, myszy, szczury oraz pełzające owady. Pomoże nawet w walce z ptakami w celu ochrony waszych upraw.

 

 

ODSTRASZACZ WĘŻY, MRÓWEK, KRETÓW I GRYZONI

odstraszacz na węże, mrówki, krety i nornice

Poznaj ten mocny odstraszacz, który doskonale odstrasza węże, mrówki, krety, nornice, myszy, szczury oraz pełzające owady.

 

 

SKUTECZNY ODSTRASZACZ NA KRETY I GRYZONIE

odstraszacz na krety i nornice

Poznaj ten mocny odstraszacz, który doskonale odstrasza krety, nornice, myszy, szczury oraz inne gryzonie.

 

 

PROFESJONALNY ZEWNĘTRZNY ODSTRASZACZ NA MYSZY, SZCZURY, GRYZONIE I OWADY

zewnętrzny odstraszacz na myszy, szczury, gryzonie i owady

Poznajcie silny odstraszacz, który doskonale odstrasza myszy, szczury i gryzonie. Urządzenie jest wodoodporne z ochroną IP 54, dzięki czemu nadaje się do odstraszania gryzoni na zewnątrz.

 

 

SKUTECZNY ODSTRASZACZ GRYZONI

 

odstraszacz na myszy, szczury, gryzonie i owady

 

Poznajcie niezwykle skuteczny odstraszacz, który doskonale odstrasza myszy, szczury i gryzonie.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: