Odstraszacz ptaków - makieta sokoła

Kod: DS91174796
95,51 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Skuteczna ochrona przed ptakami - plastikowy sokół - działa odstraszająco na gołębie, szpaki, drozdy, jaskółki i inne ptaki. Odstraszacz ptaków i gołębi działa w oparciu o naturalne instynkty ptaków, ponieważ sokół jest ich naturalnym wrogiem.

Nadaje się na balkony lub elewacje domów jako ochrona przed gołębiami, a także do ogrodu, gdzie uniemożliwia ptakom zjedzenie Twoich plonów, np. z drzew owocowych.

Maksymalnie realistyczny wygląd i rozmiar zapewnia wysoką skuteczność. Będziesz miał całkowicie czysty balkon lub ogród. Ponadto nadaje się również jako gustowna ozdoba.

Umieść duży model drapieżnika na balkonie, w ogrodzie, koło domu, garażu, ogrodzeniu lub zawieś go na drzewie lub w innym miejscu. Dzięki najwyższej jakości materiałom jest mocny i odporny na warunki atmosferyczne.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu znajdziesz wygodny dwupak odstraszacza ptaków - sokoła, z którym zaoszczędzisz.

DARMOWA DOSTAWA

Wypróbuj też pięciopak odstraszacza ptaków - kruka, do którego otrzymasz darmową dostawę.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

MAKIETA SOKOŁA - ODSTRASZACZ GOŁĘBI I PTAKÓW

Czy musisz ochronić swoje uprawy w ogrodzie lub sadzie przed nalotem różnych ptaków? A może irytujące gołębie utrudniają życie na balkonie lub na tarasie? Naturalnej wielkości makieta sokoła pomoże ci wypędzić z ogrodu małe ptaki, takie jak gołębie, sikory czy drozdy, aby chronić Twoje uprawy. Nadaje się na balkon lub do domu jako odstraszacz denerwujących ptaków. Obecność „drapieżnika” zniechęca ptaka do zbliżania się. Ta realistyczna kopia jest maksymalnie wydajna i efektywna.


odstraszacze ptaków

 

GDZIE UMIEŚCIĆ SOKOŁA?

Idealnym miejscem dla plastikowego sokoła jest krawędź budynku, gzymsy, krawędź balkonu, garaż, między sadzonkami lub trawnik. Wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa ABS, które jest odporne na warunki atmosferyczne.

 

NASZA WSKAZÓWKA

Dla lepszego efektu co jakiś czas przesuń sokoła na inne miejsce, aby ptaki nie przyzwyczaiły się do odstraszacza.

 

CIEKAWY DODATEK DO OGRODU

Makieta sokoła to stylowy i ciekawy dodatek do ogrodu. Każdy gość zwróci na niego uwagę.


odstraszacz gołębi

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Plastik odporny na zmienne warunki atmosferyczne
  • Makieta naturalnej wielkości
  • Odstrasza ptaki i gryzonie
  • Można go napełnić piaskiem, uchwyt do zawieszenia
  • Wymiary: 40 x 17 x 17 cm

 

NASZA WSKAZÓWKA 

ODSTRASZACZ PTAKÓW ULTRADŹWIĘKOWY Z NIEBIESKIM ŚWIATŁEM

profesjonalny-odstraszacz-ptakow-ultradzwiekowy-z-niebieskim-swiatlem

 

Poznajcie ten silny odstraszacz, który doskonale odstrasza gołębie, szpaki, drozdy, jaskółki i inne ptaki. Za pomocą nowoczesnej technologii ultradźwiękowych sygnałow i specjalnego niebieskiego światła ze zmienną frekwencją, bezgłośnie i nietoksycznie odpędza ptaki. Te dźwięki skutecznie odstraszają ptaki. Nie są szkodliwe dla innych zwierząt.

 

 

SPECJALNA TAŚMA ODSTRASZAJĄCA PTAKI

 specjalna-tasma-odstraszajaca-ptaki

Wypróbuj specjalne taśmy odblaskowe przeciwko jaskółkom, gołębiom, wróblom, szpakom i innym ptakom, a z łatwością zabezpieczysz uprawy w swoim ogrodzie.

 

 

DŹWIĘKOWY ODSTRASZACZ PTAKÓW Z IMITACJĄ GŁOSÓW DRAPIEŻNIKÓW

dzwiekowy-odstraszacz-ptakow-z-imitacja-glosow-drapieznikow

Dźwiękowy odstraszacz ptaków to wspaniałe narzędzie dla tych, którzy chcą trzymać ptaki z dala od swojego podwórka lub ogrodu. Nie musisz już patrzeć na zniszczone uprawy lub brudny lakier na swoim samochodzie.

 

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI SIATKA PRZECIW PTAKOM – OCHRONNA

wysokiej-jakosci-siatka-przeciw-ptakom-ochronna

Poznaj wysokiej jakości siatki na ptaki, które stanowią doskonałą mechaniczną barierę przed gołębiami, szpakami, drozdami, jaskółkami i innymi ptakami.

 

 

PROFESJONALNE KOLCE NA PTAKI

profesjonalne-kolce-na-ptaki

Poznaj wysokiej jakości kolce na ptaki, które stanowią doskonałą mechaniczną barierę przed gołębiami, szpakami, drozdami, jaskółkami i innymi ptakami. Pomagają również przeciwko kunom, kotom i innym niechcianym gościom.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: