Profesjonalny zestaw kółek do przesuwania mebli

Kod: DS59299882
90,59 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj ten wyjątkowy zestaw do przesuwania mebli, który sprawi, że przenoszenie ciężkich przedmiotów będzie wygodne, łatwe i bezpieczne.

W zestawie zastosowano kółka oraz specjalną stalową dźwignię. W ten sposób możesz wygodnie i bezpiecznie przenosić dowolne meble bez pomocy drugiej osoby. Obsługa będzie znacznie lepsza i wygodniejsza.

Dzięki temu zestawowi unikniesz przeciążenia pleców, ramion i barków. Transport będzie znacznie bezpieczniejszy i łatwiejszy.

Do produkcji zestawu do przeprowadzki użyto najwyższej jakości materiałów oraz opatentowanej technologii produkcji, co jest gwarancją funkcjonalności i trwałości. Będzie Ci służył przez wiele lat.

 • Zmniejsz ból pleców i usprawnij poruszanie się
 • Przenoś bezpiecznie, lekko i efektywnie
 • Eliminuje ryzyko porysowania podłogi
 • Wysokie maksymalne obciążenie

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWE ROLKI DO PRZESUWANIA MEBLI

Zestaw do przeprowadzek jest świetnym pomocnikiem przy przenoszeniu mebli, szafek, lodówek, pralek i nie tylko. Twoje ciało nie będzie tak obciążone a wielokrotne przenoszenie będzie lekkie. Zestaw pomoże oszczędzić Twoje zdrowie. Podkładki są uniwersalne i dopasowują się do mebli.

 

rolki do przesuwania mebli

 

Z TYM ZESTAWEM PORADZISZ SOBIE SAM

Dzięki temu zestawowi każda przeprowadzka będzie niezwykle wygodna i łatwa. Poradzisz sobie również z ciężkimi szafkami, sofami, lodówką czy innymi meblami.

 

PRZESUWANIE MEBLI BĘDZIE ZABAWĄ

Zestaw ten zawiera podnośnik i cztery podkładki z kółkami do przenoszenia ładunków, dzięki którym bez większego wysiłku, bez problemu przeniesiesz ciężkie meble. W ten sposób będziesz mógł z łatwością przesunąć naprawe ciężkie przedmioty. Dzięki obrotowej platformie podkładki można łatwo przechylać na boki.

 

MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO

Ten zestaw został stworzony z maksymalnym naciskiem na ergonomię ruchu podczas podnoszenia przedmiotów. Obciążenie pleców, rąk i ramion zostanie znacznie zmniejszone. Każde przenoszenie będzie znacznie bezpieczniejsze i stabilniejsze.

 
zestaw do przesuwania mebli

 

PROSTA OBSŁUGA

Korzystanie z tego zestawu do przesuwania mebli jest niezwykle łatwe i każdy może sobie z nim poradzić. Wsuń podnośnik pod mebel, podnieś go i umieść podkładki w rogu. Lekko przechyl mebel, aby ułatwić włożenie podnośnika. Umieść podkładki pod meblami tak, aby kółka były zorientowane w kierunku, w którym chcesz przesunąć mebel.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Do produkcji rolek i podnośnika użyto najwyższej jakości materiałów oraz najnowocześniejszej technologii produkcji, co jest gwarancją funkcjonalności i wytrzymałości produktu. Możesz być pewien, że zestaw zniesie wiele przeprowadzek.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Długość dźwigni: 31 cm
 • Wymiary podkładki: 10 x 8 x 2 cm
 • Maksymalne obciążenie: 150 kg
 • Prosty sposób na przeprowadzkę
 • Nadaje się do płaskich lub utwardzonych powierzchni
 • Do domowego użytku
 • W razie potrzeby można przetrzeć wilgotną szmatką
 • Na proste przenoszenie, przesuwnie mebli

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: