Profesjonalny odstraszacz na koty i psy

Kod: DS13984586
125,82 zł / szt
Dostępne (>5 szt)

 

Poznaj ten silny odstraszacz, który doskonale odstrasza koty, psy, myszy, lisy, wiewiórki, jelenie, norniki i inne zwierzęta.

Przy pomocy nowoczesnej technologii sygnałów ultradźwiękowych w zakresie dźwięku o zmiennej częstotliwości, bezgłośnie i nietoksycznie odstrasza zwierzęta.

Czujnik podczerwieni wykrywa ruch i wyzwala głośnik ultradźwiękowy, który emituje fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości, które są bardzo irytujące dla zwierząt. Sygnały wpływają na ich układ nerwowy. Powodują strach, niepokój i brak orientacji w terenie, co prowadzi do opuszczenia terenu.

Unikalna opatentowana konstrukcja sprawia, że odstraszacz jest całkowicie bezpieczny, nietoksyczny i nieszkodliwy dla dorosłych, dzieci oraz w żaden sposób nie krzywdzi zwierząt. Zmusza je tylko do opuszczenia chronionych obszarów.

To niezwykle skuteczne, humanitarne, szybkie, proste i wygodne rozwiązanie problemu z niechcianymi gośćmi. Odstraszacz przeznaczony jest do ogrodów, parków, sadów, na pola, winnice, domków letniskowych, pól namiotowych i innych zewnętrznych obszarów.

Odkryj to najskuteczniejsze rozwiązanie dla ochrony Twojego ogrodu. Ultradźwiękowa technologia soniczna to jeden z najskuteczniejszych i całkowicie bezpiecznych sposobów na pozbycie się niechcianych zwierząt z Twojej posesji.


 

DARMOWA DOSTAWA

Tu znajdziesz wygodny dwupak odstraszacza myszy z DARMOWĄ DOSTAWĄ.

Tu znajdziesz skuteczną ochronnę przed ptakami: praktyczny dwupak odstraszacza ptaków w korzystnej cenie.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

POZNAJCIE SKUTECZNY ODSTRASZACZ NA KOTY I PSY

Szukasz rozwiązania jak poradzić sobie z natrętnymi gośćmi? Kot sąsiada chodzi do Twojego ogrodu? A może psy robią sobie toaletę z twojego angielskiego trawnika przed domem? Przedstawiamy Ci rozwiązanie, które pomoże Ci z kotami, psami, myszami, lisami, wiewiórkami, jeleniami i innymi zwierzętami.

Ten wyjątkowy odstraszacz jest niesamowicie skuteczny ale również zupełnie bezpieczny.

 • Ultradźwiękowa technologia soniczna
 • Zamień swój ogród w pole siłowe odstraszające niechcianych gości
 • Łatwa obsługa ładowana energią słoneczną
 • Nietoksyczne, bez chemikaliów i trucizn
 • Najefektywniejsze urządzenie z największym zasięgiem

 
Ultradźwiękowy odstraszacz przeciw psom koty i innym zwierzętom

 

JAK DZIAŁA ODSTRASZACZ ZWIERZĄT

Ten wyjątkowy odstraszacz wykorzystuje najnowocześniejszą technologię z modułem automatycznej zmiany częstotliwości syngałow, która pozwoli cicho i nietoksycznie ochronić wasz ogród. Po umieszczeniu w ziemi wydawa dźwięk o zmiennej częstotliwości. Sygnały wpływają na układ nerwowy zwierząt. Wywołują strach, niepokój i brak orientacji w terenie. Zwierzęta szybko opuszczają ten obszar.

 

MAKSYMALNIE EKOLOGICZNY

Poznaj najbardziej ekologiczny sposób odstraszania niechcianych zwierząt. Od teraz nie potrzebujecie już toksycznych sprayów ani innych metod. Po prostu włóż odstraszacz do ziemi lub zawieś go w wybranym miejscu i przekonaj się, jak pomaga wypędzić irytujących gości z Twojego ogrodu! Dzięki nowoczesnej technologii ultradźwiękowego sygnału o zmiennej częstotliwości może chronić twoją posiadłość cicho i nietoksycznie.

 

JAK UŻYWAĆ ODSTRASZACZA

Urządzenie jest bezobsługowym urządzeniem bezprzewodowym, odpornym na zmiany warunków atmosferycznych oraz wodę. Wystarczy wbić go w ziemię w wybranym miejscu lub zawiesić na przykład na ścianie i włączyć, co automatycznie go aktywuje. Ładowany jest za pomocą panelu słonecznego umieszczonego na górze urządzenia. Zapewnia to całodobową ochronę Twojego ogrodu.


odstraszacz kotów

 

GDZIE UMIEŚCIĆ ODSTRASZACZ

Odstraszacz umieść gdziekolwiek w ogrodzie lub na zewnątrz na obszarze, który potrzebujesz ochronić przed szkodnikami na przykład w sadzie, na łące, przy gospodarstwie, ale również na kempingu, gdzie może pojawiać się dużo zwierząt.

 

NA JAKIKOLWIEK RODZAJ ZWIERZĄT

Wykorzystanie tego solarnego odstraszacza jest niezwykle szerokie. Wykorzystaj go w walce z kotami, psami, myszami, szczurami, lisami, jeleniami, ptakami i innymi dzikimi zwierzętami.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I WYJĄTKOWY DESIGN

Do produkcji tego urządzenia odstraszającego zostały użyte najwyższej jakości materiały oraz opatentowana konstrukcja, która zapewni maksymalną funkcjonalność i trwałość produktu. Możesz być pewien, że odstraszacz będzie wytrzymały. Odstraszacz jest dodatkowo wyposażony w wysokiej jakości baterię, która ładowana jest energią słoneczną. Będzie was chronić 24h/7 wykorzystując zalety energii odnawialnej.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Certyfikat: CE
 • Kąt czujnika podczerwieni: 110 stopni
 • Sensor ruchu: tak 5-8 m zasięgu
 • Tryb uśpienia: po 15. Sekundach
 • Ładowanie: panel solarny
 • Wymiary: 14,5 x 9,5 x 37 cm

*Przed pierwszym użyciem ładuj wyłączony odstraszacz 3 dni na słońcu. Jeśli odstraszacz wydawa głośny dźwięk należy go wyłączyć i ładować na słońcu.


 

NASZA WSKAZÓWKA

 

SKUTECZNY ODSTRASZACZ ZWIERZĄT WODNY NA PTAKI, PSY, KOTY I DZIKIE ZWIERZĘTA

 

vodný odstraszacz zwierząt wodny na ptaki, psy, koty i dzikie zwierzęta vtákov, psov, mačiek a divokej zveri

 

Poznaj ten wyjątkowy wodny odstraszacz, który doskonale odstrasza ptaki, koty, psy, myszy, lisy i wszelkie dzikie zwierzęta, takie jak jelenie, dziki, kuny, wiewiórki i inne zwierzęta.

 

 

PROFESJONALNY ODSTRASZACZ ZWIERZĄT

odstraszacz zwierząt

Poznaj ten skuteczny odstraszacz , który doskonale odstrasza koty, psy, myszy, lisy, wiewiórki, jelenie, nornice, ptaki i inne zwierzęta.

 

 

PROFESJONALNY ODSTRASZACZ NA KOTY I PSY

 

odstraszacz na koty i psy

 

Poznaj skuteczny odstraszacz, który doskonale odstrasza koty, psy, myszy, lisy, wiewiórki, jelenie, norniki i inne zwierzęta.

 

 

PROFESJONALNY ODSTRASZACZ NA KOTY I PSY – ODSTRASZACZ ZWIERZĄT

odstraszacz na koty i psy – odstraszacz zwierząt

Szukasz rozwiązania jak poradzić sobie z natrętnymi gośćmi? Przedstawiamy Ci rozwiązanie, które pomoże Ci z kotami, psami, myszami, lisami, wiewiórkami, jeleniami i innymi zwierzętami. Ten wyjątkowy odstraszacz jest niesamowicie skuteczny ale również zupełnie bezpieczny.

 

 

PROFESJONALNY ODSTRASZACZ KUN I MYSZY NA BATERIE

 

odstraszacz kun i myszy na baterie

 

Poznajcie wyjątkowo silny odstraszacz, który działa na kuny, myszy, szczury, norniki i inne zwierzęta.

 

 

PROFESJONALNY ODSTRASZACZ DZIKICH ZWIERZĄT – DZIKÓW, JELENI, LISÓW I INNYCH

 

odstraszacz dzikich zwierząt – dzików, jeleni, lisów i innych

 

Poznaj ten silny odstraszacz, który doskonale odstrasza dzikie zwierzęta takie jak jelenie, dziki, lisy, kuny, wiewiórki i inne dzikie zwierzęta.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: