Mocna wypalarka do chwastów

Kod: DS10026772
272,55 zł –27 %
wypalarka do chwastów
272,55 zł –27 % 198,75 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj doskonałą wypalarkę do chwastów, która pomoże Ci utrzymać chodniki zawsze pięknie zadbane, wolne od chwastów. Zwalczanie chwastów będzie skuteczne, proste, a przede wszystkim bez środków chemicznych, nie uszkodzisz gleby w pobliżu chwastów.

Unikalna opalarka do chwastów na gorące powietrze wykorzystuje technologię, która skutecznie usuwa chwasty w temperaturze aż 650°C. Urządzenie posiada wysokiej jakości silnik o unikalnej mocy aż 2000 W.

Obsługa rewelacyjnego wypalacza chwastów jest naprawdę bardzo łatwa. Po prostu podłącz, ustaw temperaturę i możesz zacząć pielenie. Do wygodnego chłodzenia urządzenia służy metalowy stojak, który można błyskawicznie wysunąć.

Ten praktyczny elektryczny palnik do chwastów niezawodnie posłuży Ci również podczas rozpalania grilla. Wystarczy wymienić nasadkę - dyszę do rozpalania grilla.

Wypróbuj wyjątkową wypalarkę do chwastów, a będziesz cieszyć się idealnie pięknym ogrodem.


 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

PRAKTYCZNA WYPALARKA DO CHWASTÓW

Czy tęsknisz za pięknym chodnikiem wokół domu? Po prostu potrzebujesz praktycznego urządzenia do wypalania chwastów, aby szybko i skutecznie pozbyć się chwastów nawet w najmniej dostępnych miejscach. Jest to naprawdę łatwiejsze niż ręczne wyrywanie.

 

 opalarka-do-chwastów

 

BEZ  ŚRODKÓW CHEMICZNYCH

Perfekcyjna pielęgnacja Twojego chodnika, ścieżki wokół domu lub w ogrodzie bez użycia jednej kropli chemii, bez spryskiwania. To marzenie każdej osoby, która chce postępować ekologicznie, a jednocześnie chce chronić i upiększać swoje otoczenie.

 

DWA USTAWIENIA TEMPERATURY

Ta wyjątkowa elektryczna wypalarka do chwastów ma dwa regulowane tryby temperatury. Głównym z nich jest tryb, w którym temperatura promieniującego powietrza dochodzi do 650°C. Drugi tryb zapewnia chłodzenie urządzenia.

 

ZDEJMOWANY UCHWYT - ŁATWA DO PRZENOSZENIA

Uchwyt elektryczneJ wypalarki do chwastów jest zdejmowany. Noszenie i przechowywanie tego praktycznego urządzenia nie będzie stanowić problemu.

Po prostu odłączasz uchwyt i w jednej chwili otrzymujesz dwie krótsze części. Dużo łatwiej jest przewieźć tę opalarkę do ogrodu, na działkę itp. Możesz ją łatwo przechowywać w dowolnym miejscu.

 

 urządzenie-do-wypalania-chwastów

 

DYSZA DO ROZPALANIA GRILLA

Doskonała wypalarka do chwasów na gorące powietrze doskonale sprawdzi się również podczas rozpalania grilla. Aby rozpalić grill, wystarczy umieścić dyszę na spodzie urządzenia,. To naprawdę bardzo wygodne rozwiązanie.

 

PROSTA OBSŁUGA

Obsługa elektrycznego urządzenie do wypalania chwastów jest naprawdę bardzo prosta. Podłącz urządzenie do źródła elektrycznego i włącz żądany tryb temperatury - tryb główny. Możesz zacząć od usuwania chwastów.

Po zakończeniu pracy przełącz tryb temperatury na niższą temperaturę. Wysuń metalowy stojak i pozwól urządzeniu ostygnąć w bezpiecznym miejscu.

 

JAK TO DZIAŁA

Technologia praktycznego elektrycznego wypalacza chwastów jest doskonała. Dzięki silnikowi elektrycznemu o mocy aż 2000 W, palnik elektryczny generuje tak ogromne ciepło, że niezawodnie niszczy rośliny, a co za tym idzie również chwasty.

Proste przysunięcie dyszy do chwastów oraz wysoka temperatura powietrza promieniującego przez dyszę koncentracyjną sprawią, że pozbędziesz się niechcianych chwastów np. na chodniku. Z pewnością docenisz tego praktycznego pomocnika.

 

 wypalarka-do-chwastow

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Napięcie: 230 V - 50 Hz
  • Moc: 2000 W
  • Ustawienia temperatury: 60°C, 650°C
  • Przepływ powietrza 500 L / min. - 1,8 m
  • Gumowy kabel Ho5RN-F

 

W ZESTAWIE

  • 1 dysza koncentracyjna do niszczenia chwastów
  • 1 rączka z klipsem na kabel
  • 1 dysza do rozpalania grilla
  • 1 składany metalowy stojak

 

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:
* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.