Wielofunkcyjny klęcznik ogrodowy - krzesełko ogrodowe

Kod: DS73738203
243,11 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj to wspaniałe profesjonalne krzesełko ogrodnicze, które maksymalnie ułatwi Ci pracę w ogrodzie. Krzesło zaprojektowano jako klęcznik ogrodowy albo krzesełko do odpoczynku.

Możesz go używać do sadzenia kwiatów, sadzenia warzyw, zbierania chwastów, pielenia, kopania lub innych czynności. Jest niezwykle praktyczny i znacząco oszczędza kolana. Niezwykle wygodnie się na nim klęczy.

Dzięki specjalnym materiałom i opatentowanej metodzie produkcji krzesło jest niezwykle trwałe i praktyczne. Dzięki kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze jest przenośne i łatwe do przechowywania.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWY OGRODOWY KLĘCZNIK I KRZESEŁKO

Od teraz nie musisz klęczeć na mokrym i zimnym podłożu, co może powodować nieprzyjemne problemy zdrowotne. Wyjątkowe krzesełko ogrodowe pozwoli na komfortową pracę, zapewniając jednocześnie maksymalną ochronę podczas klękania.

Nadaje się do użytku profesjonalnego, ale także dla ogrodników amatorów. Dzięki opatentowanej konstrukcji i najwyższej jakości jest to wyjątkowy produkt premium.

 • Przenośny i praktyczny
 • Dla wygodnego klęczenia i siedzenia
 • Wygodny, składany
 • Najwyższej jakości materiały
 • Dla kobiet i mężczyzn
 • Uniwersalna wielkość

 

krzesełko ogrodowe klęcznik

 

WIELOFUNKCYJNE ZASTOSOWANIE

Klęcznik ogrodowy można wykorzystać przy wykonywaniu wielu czynności. Możesz go używać do pielenia, sadzenia, odchwaszczania, spulchniania, itp. Jeśli potrzebujesz odpocząć podczas pracy, po prostu odwróć go a Twoim oczom ukaże się krzesełko.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY DLA MAKSYMALNEJ FUNKCJONALNOŚCI

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów krzesełko charakteryzuje się wyjątkowo długą żywotnością i wyjątkową funkcjonalnością. Dzięki temu masz pewność, że wielofunkcyjne krzesło posłuży Ci przez długi czas.

 

DO PRACY W MOKREJ ZIEMI

Nie lubisz klęczeć na mokrej i zimnej ziemi? To krzesło ogrodowe Ci w tym pomoże. Możesz go używać wszędzie. Jest łatwy w utrzymaniu czystości i konserwacji.

 

taboret klęcznik ogrodowy 

DOSKONALE PRZENOŚNY

Dzięki kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze klęcznik jest niezwykle wygodny w użytkowaniu. Możesz go z łatwością przenosić. Dzięki rozkładanej konstrukcji nie zajmuje dużo miejsca i jest łatwy w przechowywaniu. Nadaje się również na kemping.

 

JAK UŻYWAĆ KLĘCZNIKA KRZESEŁKA

Jest niezwykle prosty i praktyczny w użyciu. Aby rozłożyć klęcznik, naciśnij metalową dźwignię ze sprężynami. To zwalnia boczną nogę, którą przechylasz prostopadle do siedzenia. W ten sam sposób rozkładasz drugą nogę krzesła. Aby złożyć krzesło, odblokuj je ponownie i złóż w kierunku siedziska. Złożone krzesło jest lekkie i nie zajmuje prawie wcale miejsca.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Material: stal
 • Kolor: zielony
 • Wymiary rozłożonego krzesełka: 60 x 50 x 30 cm
 • Wymiary złożonego krzesełka: około 59 x 28 x 14 cm
 • Maksymalne obciążenie: około 100 kg

 

Wideo:

 


 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: