Alkomat – elektroniczny tester trzeźwości

Kod: DS24015259
Promocja Polecane
75,83 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Przedstawiamy Państwu nowoczesny elektroniczny alkomat z cyfrowym wyświetlaczem do określania poziomu alkoholu we krwi za pomocą testu oddechowego. Najdokładniejszy, łatwy w obsłudze i niezawodny osobisty tester trzeźwości jest bardzo czuły, kompaktowy i pomysłowo zaprojektowany.

Alkomat jest wyjątkowy w swoim przedziale cenowym. Służy do określania poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu w skali z zakresu: 0,00 – 1,90 ‰.

Pamiętaj, aby siadając za kierownicą, sprawdzić poziom alkoholu we krwi, kup swój osobisty alkomat. Nadaje się do pomiaru poziomu alkoholu przed jazdą, a także do wyrywkowych testów pracowników podczas pracy. Czasami przyda się również Tobie, jako kontrola po udanej nocy.

Urządzenie posiada duży wyswietlacz LED umożliwiający łatwy i dokładny odczyt mierzonej wartości. Automatyczne wyłączanie pomaga oszczędzać baterie.

Dzięki kompaktowym wymiarom i ekskluzywnemu wzornictwu możesz zabrać go ze sobą wszędzie. W schowkach auta zajmuje tylko niewiele miejsca. Ten wyjątkowy tester trzeźwości łączy w sobie jakość, profesjonalizm i prostotę.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Wypróbuj okulary do jazdy nocą dla kierowców, które zapobiegają oślepieniu przed nadjeżdżającymi samochodami, polepszają widzenie w nocy, we mgle i aktywnie chronią wzrok.

Myjka szyb samochodowych z mikrofibry zapobiegająca parowaniu szyb samochodowych.

Koniec z przedmiotami latającymi w bagażniku samochodu. Kup praktyczny organizer do bagażnika samochodu, a wszystko pozostanie na swoim miejscu.

Zobacz także inne gadżety dla kierowców.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

ALKOMAT – NIEZAWODNA POMOC

Alkohol jest integralną częścią ludzkiej kultury od niepamiętnych czasów. Ale zdecydowanie nie pasuje za kierownicą. Jeśli chcesz uniknąć wysokich grzywien, utraty prawa jazdy lub tragedii ludzkiej, zalecamy rozważenie zakupu alkomatu.

Przynosimy Ci nieocenionego pomocnika, który szybko ujawni pozostałość alkoholu w Twoim wydychanym powietrzu. Niezawodny, dokładny, wysokiej jakości alkomat w atrakcyjnej cenie.


dobry alkomat

 

WYSTARCZAJĄCY ZAKRES I WIARYGODNOŚĆ POMIARÓW

Dzięki najnowocześniejszej technologii produkcji czujników półprzewodnikowych, ten alkomat może z wystarczającą dokładnością mierzyć ilość alkoholu w wydychanym powietrzu. Określony zakres jest wystarczający do codziennego i wielokrotnego użytku.

  • Niska waga (82g) i mały rozmiar (11,8cm x 7cm x 2,8cm).
  • Czas pomiaru tylko 5 sekund!
  • Zakres pomiaru: 0,00 – 1,90 ‰.
  • Automatyczne wyłączanie dla oszczędności baterii.
  • Zasilanie: 2 x AAA baterie (nie są częścią opakowania).
  • Czujnik: półprzewodnikowy

 

KOMPAKTOWE WYMIARY I LEKKA WAGA

Dzięki swoim kompaktowym wymiarom (11,8cm x 7cm x 2,8cm), nowoczesnemu wzornictwu i niewielkiej wadze 82g, urządzenie to stało się najpopularniejszym osobistym testerem trzeźwości. Ten alkomat jest używany i ceniony jako produkt premium przez kierowców w USA i na całym świecie. Utrzymuje szczególnie wysoki stosunek jakości do ceny. W swojej kategorii cenowej osiąga ponadprzeciętne wyniki w dokładnym pomiarze.

Elegancki design i czytelny wyświetlacz dla maksymalnego komfortu użytkowania. Trwała konstrukcja zapewnia długą żywotność produktu.


najlepszy alkomat

 

DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ BATERII

Alkomat zasilany jest 2 bateriami AAA. Dzięki wbudowanemu automatycznemu wyłączaniu pomaga niezawodnie oszczędzać baterie, co wydłuża ich żywotność. Baterie będą działać niezawodnie po wielu pomiarach.

 

DOSKONAŁY POMIAR, JAKOŚĆ I CENA

Główną zaletą tego alkomatu jest stosunek niskiej ceny do wysokiej jakości alkomatu. Dzięki wysokiej jakości materiałom oraz nowoczesnej technologii produkcji alkomat jest wystarczająco precyzyjny, aby sprostać potrzebom osobistego użytku.

 

PROSTA OBSŁUGA

Pokochasz łatwość użytkowania. Dmuchasz w niego, a wyświetlacz pokazuje, ile miligramów alkoholu masz w litrze wydychanego powietrza. Jest bardzo łatwy w obsłudze, za pomocą jednego przycisku. Czas pomiaru to tylko 5 sekund. Następnie wyświetlana jest zmierzona wartość.


 

Zdecydowanie najlepiej sprzedający się ALKOMAT w kategorii domowych testerów trzeźwości TERAZ w doskonałej cenie!

 


 
alkomat w samochodzie

 

DUŻY I PODŚWIETLANY EKRAN LCD

Duży i podświetlany ekran LCD pomaga wyraźnie odczytać wynik pomiaru. Unikaj niejasności i zapewnij sobie bezpieczeństwo oraz dokładność pomiaru.

 

ŻADNYCH INNYCH INWESTYCJI

Aby móc korzystać z tego alkomatu, nie trzeba kupować dodatkowo ustnika. Opakowanie zawiera aż 5 ustników. Nie wyrzucaj ich, są łatwe do czyszczenia. Dzięki temu urządzeniu zaoszczędzisz dodatkowe pieniądze na zbędny zakup ustników.

 

PRZETESTUJ SIEBIE, SWOICH PRZYJACIÓŁ CZY RODZINĘ

Dzięki czytelnemu ekranowi LCD, wyjątkowej żywotności baterii i pięciu opcjonalnym ustnikom jest idealny do testowania siebie, znajomych i rodziny. Zabierz go ze sobą wszędzie żeby mieć pewność, że możesz bezpiecznie prowadzić.

 elektroniczny alkomat

 

NASZA WSKAZÓWKA DOTYCZĄCA DOKŁADNYCH POMIARÓW

Aby uzyskać dokładny wynik, musisz odczekać 20 minut po wypiciu alkoholu. Nie palić i nie jeść przez 20 minut przed badaniem. W przypadku wielokrotnego testowania odstaw na dwie minuty, a następnie użyj ponownie.


 

NASZA WSKAZÓWKA

 

MOCNY ANTYRADAR 

antyradar

Poznaj ten wyjątkowy antyradar, który pomoże uchronić Cię przed niepotrzebnymi mandatami. Dzięki nowoczesnej technologii pomaga wykryć wszystkie rodzaje radarów. Jednocześnie skutecznie tłumi fałszywe alarmy.

 

 

UNIKALNA PRZENOŚNA KAMERKA HD Z EKRANEM LCD

przenośna kamera do samochodu HD z ekranem LCD

Wypróbuj doskonałą przenośną kamerę HD z ekranem LCD do samochodu, która zapewni Ci nagrania z kamer podczas jazdy i parkowaniaZ łatwością zdobądź wiarygodny dowód w razie wypadku lub aktu wandalizmu.

 

 

NIEZAWODNE CZUJNIKI COFANIA I PARKOWANIA

czujniki cofania i parkowania

Wypróbuj praktyczne czujniki cofania i parkowania i ciesz się bezpiecznym, szybkim i bezproblemowym parkowaniem nawet w zatłoczonych miastach czy garażach.

 

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI PROSTOWNIK SAMOCHODOWY

prostownik samochodowy

Poznaj profesjonalny prostownik samochodowy, a uzyskasz wysokiej jakości serwis prawie wszystkich typów akumulatorów w samochodach, motocyklach, kosiarkach i łodziach.

 

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI URZĄDZENIE ROZRUCHOWE, POWERBANK - JUMP STARTER

urządzenie rozruchowe, powerbank - jump starter

Wypróbuj praktyczny powerbank rozruchowy, dzięki któremu niezawodnie i szybko uruchomisz samochód w każdą niepogodę. Możesz być pewien, że nie zaskoczy Cię słaby lub rozładowany akumulator. Ten wyjątkowy powerbank rozruchowy oferuje również kilka innych przydatnych funkcji.

 

 

PRAKTYCZNY CZUJNIK CIŚNIENIA OPON

 

czujnik ciśnienia opon

Niezawodny czujnik ciśnienia w oponach to urządzenie, dzięki któremu możesz zwiększyć swoje bezpieczeństwo na drodze. Uzyskaj stały przegląd stanu ciśnienia i temperatury opon. Jeśli nastąpi zmiana, urządzenie natychmiast Cię o tym powiadomi.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: