Alkomat – elektroniczny tester trzeźwości

Kod: DS24015259
Promocja Polecane
123,97 zł –42 % 70,83 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Przedstawiamy Państwu nowoczesny elektroniczny alkomat z cyfrowym wyświetlaczem do określania poziomu alkoholu we krwi za pomocą testu oddechowego. Najdokładniejszy, łatwy w obsłudze i niezawodny osobisty tester trzeźwości jest bardzo czuły, kompaktowy i pomysłowo zaprojektowany.

Alkomat jest wyjątkowy w swoim przedziale cenowym. Służy do określania poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu w skali z zakresu: 0,00 – 1,90 ‰.

Pamiętaj, aby siadając za kierownicą, sprawdzić poziom alkoholu we krwi, kup swój osobisty alkomat. Nadaje się do pomiaru poziomu alkoholu przed jazdą, a także do wyrywkowych testów pracowników podczas pracy. Czasami przyda się również Tobie, jako kontrola po udanej nocy.

Urządzenie posiada duży wyswietlacz LED umożliwiający łatwy i dokładny odczyt mierzonej wartości. Automatyczne wyłączanie pomaga oszczędzać baterie.

Dzięki kompaktowym wymiarom i ekskluzywnemu wzornictwu możesz zabrać go ze sobą wszędzie. W schowkach auta zajmuje tylko niewiele miejsca. Ten wyjątkowy tester trzeźwości łączy w sobie jakość, profesjonalizm i prostotę.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Wypróbuj okulary do jazdy nocą dla kierowców, które zapobiegają oślepieniu przed nadjeżdżającymi samochodami, polepszają widzenie w nocy, we mgle i aktywnie chronią wzrok.

Myjka szyb samochodowych z mikrofibry zapobiegająca parowaniu szyb samochodowych.

Koniec z przedmiotami latającymi w bagażniku samochodu. Kup praktyczny organizer do bagażnika samochodu, a wszystko pozostanie na swoim miejscu.

Zobacz także inne gadżety dla kierowców.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

ALKOMAT – NIEZAWODNA POMOC

Alkohol jest integralną częścią ludzkiej kultury od niepamiętnych czasów. Ale zdecydowanie nie pasuje za kierownicą. Jeśli chcesz uniknąć wysokich grzywien, utraty prawa jazdy lub tragedii ludzkiej, zalecamy rozważenie zakupu alkomatu.

Przynosimy Ci nieocenionego pomocnika, który szybko ujawni pozostałość alkoholu w Twoim wydychanym powietrzu. Niezawodny, dokładny, wysokiej jakości alkomat w atrakcyjnej cenie.


dobry alkomat

 

WYSTARCZAJĄCY ZAKRES I WIARYGODNOŚĆ POMIARÓW

Dzięki najnowocześniejszej technologii produkcji czujników półprzewodnikowych, ten alkomat może z wystarczającą dokładnością mierzyć ilość alkoholu w wydychanym powietrzu. Określony zakres jest wystarczający do codziennego i wielokrotnego użytku.

  • Niska waga (82g) i mały rozmiar (11,8cm x 7cm x 2,8cm).
  • Czas pomiaru tylko 5 sekund!
  • Zakres pomiaru: 0,00 – 1,90 ‰.
  • Automatyczne wyłączanie dla oszczędności baterii.
  • Zasilanie: 2 x AAA baterie (nie są częścią opakowania).
  • Czujnik: półprzewodnikowy

 

KOMPAKTOWE WYMIARY I LEKKA WAGA

Dzięki swoim kompaktowym wymiarom (11,8cm x 7cm x 2,8cm), nowoczesnemu wzornictwu i niewielkiej wadze 82g, urządzenie to stało się najpopularniejszym osobistym testerem trzeźwości. Ten alkomat jest używany i ceniony jako produkt premium przez kierowców w USA i na całym świecie. Utrzymuje szczególnie wysoki stosunek jakości do ceny. W swojej kategorii cenowej osiąga ponadprzeciętne wyniki w dokładnym pomiarze.

Elegancki design i czytelny wyświetlacz dla maksymalnego komfortu użytkowania. Trwała konstrukcja zapewnia długą żywotność produktu.


najlepszy alkomat

 

DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ BATERII

Alkomat zasilany jest 2 bateriami AAA. Dzięki wbudowanemu automatycznemu wyłączaniu pomaga niezawodnie oszczędzać baterie, co wydłuża ich żywotność. Baterie będą działać niezawodnie po wielu pomiarach.

 

DOSKONAŁY POMIAR, JAKOŚĆ I CENA

Główną zaletą tego alkomatu jest stosunek niskiej ceny do wysokiej jakości alkomatu. Dzięki wysokiej jakości materiałom oraz nowoczesnej technologii produkcji alkomat jest wystarczająco precyzyjny, aby sprostać potrzebom osobistego użytku.

 

PROSTA OBSŁUGA

Pokochasz łatwość użytkowania. Dmuchasz w niego, a wyświetlacz pokazuje, ile miligramów alkoholu masz w litrze wydychanego powietrza. Jest bardzo łatwy w obsłudze, za pomocą jednego przycisku. Czas pomiaru to tylko 5 sekund. Następnie wyświetlana jest zmierzona wartość.


 

Zdecydowanie najlepiej sprzedający się ALKOMAT w kategorii domowych testerów trzeźwości TERAZ w doskonałej cenie!

 


 
alkomat w samochodzie

 

DUŻY I PODŚWIETLANY EKRAN LCD

Duży i podświetlany ekran LCD pomaga wyraźnie odczytać wynik pomiaru. Unikaj niejasności i zapewnij sobie bezpieczeństwo oraz dokładność pomiaru.

 

ŻADNYCH INNYCH INWESTYCJI

Aby móc korzystać z tego alkomatu, nie trzeba kupować dodatkowo ustnika. Opakowanie zawiera aż 5 ustników. Nie wyrzucaj ich, są łatwe do czyszczenia. Dzięki temu urządzeniu zaoszczędzisz dodatkowe pieniądze na zbędny zakup ustników.

 

PRZETESTUJ SIEBIE, SWOICH PRZYJACIÓŁ CZY RODZINĘ

Dzięki czytelnemu ekranowi LCD, wyjątkowej żywotności baterii i pięciu opcjonalnym ustnikom jest idealny do testowania siebie, znajomych i rodziny. Zabierz go ze sobą wszędzie żeby mieć pewność, że możesz bezpiecznie prowadzić.

 elektroniczny alkomat

 

NASZA WSKAZÓWKA DOTYCZĄCA DOKŁADNYCH POMIARÓW

Aby uzyskać dokładny wynik, musisz odczekać 20 minut po wypiciu alkoholu. Nie palić i nie jeść przez 20 minut przed badaniem. W przypadku wielokrotnego testowania odstaw na dwie minuty, a następnie użyj ponownie.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:
* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.