Elektryczny otwieracz do wina - korkociąg elektryczny

Kod: DS25283493
Promocja Polecane
154,55 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Ekskluzywny elektryczny otwieracz do wina z obcinarką do szybkiego, wygodnego i łatwego otwierania dowolnej butelki w 7 sekund.

Do dobrego wina pasuje coś niezwykłego - oryginalny korkociąg elektryczny do wina, który dodatkowo zapobiega kłopotliwej sytuacji, gdy nie można otworzyć butelki, korek pęka na pół lub korek wpada do środka butelki.

Pokochasz łatwość użycia, wystarczy umieścić go na szyjce butelki, przytrzymać przycisk, a butelka zostanie natychmiast otwarta. Inne zalety to elegancki design, długa żywotność i cicha praca.

Za pomocą elektrycznego korkociągu możesz otworzyć każdą butelkę wina. Otwieranie wina stanie się od teraz wyjątkowym przeżyciem. W zestawie znajduje się również nożyk do zdejmowania folii z szyjki butelki, ułatwiający pracę z butelką.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Miłośnicy wina z pewnością wiedzą, że aby uzyskać maksymalny smak wina, należy je najpierw utlenić. Nasz stylowy napowietrzacz do wina - diVinto Deluxe - pomoże Ci osiągnąć ten efekt.

Sprawdź również inne produkty dla miłośników wina.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

PROSTE, PRAKTYCZNE I ORYGINALNE OTWIERANIE WINA Z ELEKTRYCZNYM OTWIERACZEM DO WINA

7 sekund. Tyle potrzebuje elektryczny otwieracz do wina, aby otworzyć pyszne wino. Idealne rozwiązanie. Ułatwia otwieranie butelki wina, a jednocześnie zapobiega przedostawaniu się korka do ulubionego trunku. Na jednym ładowaniu można otworzyć do 30 butelek. Obsługa urządzenia jest niezwykle prosta - wystarczy założyć go na szyjkę butelki, przytrzymać przycisk i butelka od razu się otworzy.

 

 korkociąg-elektryczny

 

DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ I NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Długa żywotność wbudowanych baterii pozwala na otwarcie do 9000 butelek. Dzięki temu nadaje się również do profesjonalnego otwierania w restauracjach i piwnicach z winami. Do produkcji użyto najwyższej jakości materiałów, które zapewniają długą żywotność i funkcjonalność produktu.

 

Z OTWARCIEM WINA PORADZĄ SOBIE BEZ PROBLEMU PANIE I SENIORZY

Kobiety i seniorzy często mają problem z otwieraniem wina klasycznym korkociągiem. Cóż, od teraz nie będzie problemu. Nawet dziecko bez problemu obsłuży otwieracz elektryczny do wina.

 

RÓWNIEŻ W PROFESJONALNYCH WINIARNIACH I RESTAURACJACH

Ze względu na długą żywotność baterii, do 300 cykli ładowania, produkt ten nadaje się również do restauracji, kawiarni i winiarni. Dzięki ergonomicznej konstrukcji i miękkiemu uchwytowi, który wygodnie leży w dłoni, zapewniając pewny chwyt, ten elektryczny otwieracz do butelek jest łatwy do trzymania i obsługi.

 

 otwieracz-do-wina-elektryczny

 

ERGONOMICZNE I BEZPIECZNE OTWIERANIE BUTELEK

Ten elektryczny otwieracz do wina jest nie tylko piękny, ale nie ma również konkurencji wśród innych korkociągów do wina. Dzięki unikalnemu systemowi całkowicie bez wysiłku otwiera butelkę i nie męczy dłoni.

Ergonomiczny miękki uchwyt pozwala na wygodny chwyt, a jego prosta obsługa jednym dotknięciem jest maksymalnie bezpieczna.

 

UNIKALNY DODATEK DO WNĘTRZ

Stylowy kolor, estetyczny wygląd i ergonomiczne kształty sprawiają, że ten otwieracz do wina jest po prostu świetnym dodatkiem do wnętrz. Będzie się wyróżniać na kuchennym blacie, na blacie barowym, wszędzie tam, gdzie Twoi goście będą mogli go podziwiać.


 

NASZA WSKAZÓWKA

AERATOR DO WINA Z NALEWAKIEM DIVINTO DELUXE

Miłośnicy wina z pewnością wiedzą, że aby uzyskać maksymalny smak wina, należy je najpierw utlenić. Aby uzyskać taki efekt, nie wystarczy po prostu zostawić otwartej butelki wina na stole, ale potrzebujesz naszego stylowego aeratora do wina - diVinto Deluxe.

 

aerator-do-wina

 

CYFROWY TERMOMETR DO WINA, DO SZYBKIEGO I DOKŁADNEGO OKREŚLANIA TEMPERATURY WINA

Prawdziwym smakiem wina można się delektować tylko jeśli jest w odpowiedniej temperaturze. Za pomocą tego wyjątkowego termometru do wina możesz szybko zmierzyć temperaturę wina. Dodatkowo podpowie Ci w jakiej temperaturze powinno być schładzane wino.

 

termometr-do-wina

 

 

 


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: