Przyrządy pomiarowe

PROFESJONALNE TESTERY

Jeśli jesteś entuzjastą motoryzacji, wiesz, jak ważny jest niezawodny płyn hamulcowy w Twoim pojeździe. Płyn hamulcowy jest odpowiedzialny za przenoszenie siły nacisku na pedał hamulca na klocki hamulcowe i ostatecznie zatrzymanie pojazdu. Z czasem jednak płyn hamulcowy może ulec zanieczyszczeniu, co prowadzi do zmniejszenia wydajności hamulców, a nawet ich awarii.

Dlatego bardzo ważne jest regularne sprawdzanie płynu hamulcowego, aby upewnić się, że jest on w dobrym stanie. W tym celu potrzebny jest niezawodny tester płynu hamulcowego.


 

Najczęściej sprzedawane

kabel OBD
Praktyczna autodiagnostyka - kabel OBD
Dostępne (>5 szt.)
DS60554146
 
101,77 zł
tester płynu hamulcowego
Niezawodny tester płynu hamulcowego
Dostępne (>5 szt.)
DS71589022
 
67,73 zł
2 pozycji razem

Cena

67102
167102
kabel OBD
101,77 zł

  Poznaj poręczny kabel OBD, który pozwala uzyskać dokładną diagnozę samochodu i mieć kontrolę nad jego stanem. Kabel diagnostyczny USB OBD II z protokołem ELM 327 v 1.4a...

DS60554146
tester płynu hamulcowego
67,73 zł

  Wypróbuj niezawodny tester płynu hamulcowego i ciesz się bezpieczniejszą jazdą w swoim pojeździe. To bardzo szybkie, łatwe i wygodne rozwiązanie. Unikalny tester...

DS71589022

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości testerów płynu hamulcowego, które zostały zaprojektowane, aby pomóc w utrzymaniu układu hamulcowego pojazdu w jak najlepszym stanie. Nasze testery są łatwe w użyciu i zapewniają dokładne odczyty, dzięki czemu można zaufać ich wynikom.

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym mechanikiem, czy majsterkowiczem, nasze testery płynu hamulcowego są idealnym narzędziem do utrzymania hamulców w doskonałej kondycji. Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą i zyskaj spokój ducha, wiedząc, że Twój pojazd jest wyposażony w niezawodny płyn hamulcowy.