Elektryczny lunch Box do samochodu – 12 V

Kod: DS14628635
Promocja Polecane
105,35 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj to wyjątkowe elektryczne pudełko na lunch, dzięki któremu możesz cieszyć się gorącym jedzeniem w dowolnym miejscu na drodze. Dzięki wydajnemu systemowi podgrzewania w kilka chwil skutecznie podgrzeje każdą potrawę.

Lunchbox elektryczny zasilany jest z gniazda 12 V w samochodzie - gniazda zapalniczki. Pozwoli Ci to cieszyć się zdrowym, domowym posiłkiem, gdziekolwiek jesteś. Dwie przegrody o dużej pojemności pozwalają na przechowywanie dużych porcji różnych potraw.

Dzięki precyzyjnemu uszczelnieniu nie musisz się martwić o rozlanie zup i sosów. Dołączona łyżka, będąca częścią pudełka na lunch, jest bezcenna w różnych sytuacjach.

Dzięki idealnym wymiarom i niewielkiej wadze jest wygodny w przenoszeniu. Najwyższej jakości materiały oraz najnowocześniejsza technologia produkcji to gwarancja funkcjonalności, wytrzymałości i trwałości produktu. Materiały są odporne na wysokie temperatury, maksymalnie bezpieczne i nieszkodliwe dla zdrowia.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu znajdziecie elektryczny lunch box zasilany sieciowo.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWY ELEKTRYCZNY POJEMNIK NA OBIAD

Podróżujesz i chcesz zafundować sobie ciepły, domowy obiad w samochodzie? Poznaj ten wspaniały elektryczny lunch box, który w mgnieniu oka pomoże Ci podgrzać jedzenie, gdziekolwiek jesteś w drodze. Ciesz się gorącym i zdrowym jedzeniem.


elektryczny lunch box do auta

 

CIEPŁY OBIAD GDZIEKOLWIEK

Dzięki temu przenośnemu podgrzewanemu pudełku możesz cieszyć się ciepłym obiadem w dowolnym miejscu w samochodzie. Idealny na wycieczki, w podróży, na kemping i gdziekolwiek go potrzebujesz. Nasz podgrzewacz do żywności jest szczelny i idealnie spisze się do zup, gulaszu, dań głównych i innych gorących potraw. Wykonany jest z najwyższej klasy materiału nieszkodliwego, odpornego na wysokie temperatury, bezpiecznego i łatwego w użyciu.

 

JAK DZIAŁA ELEKTRYCZNY LUNCH BOX?

Po podłączeniu do gniazda zapalniczki samochodowej 12 V, lunchbox zamienia się w grzałkę, która może podgrzać jedzenie do 50°C i utrzymać temperaturę, aż będziesz mieć czas na jedzenie. Dzięki wysokiej jakości izolacji termicznej może długo utrzymywać temperaturę. Do dwóch komór o łącznej pojemności do 1,1 litra możesz włożyć naprawdę duże porcje. Wieczko posiada wbudowany uchwyt do przenoszenia oraz specjalną przegródkę na łyżkę, która jest częścią opakowania.

 

pojemnik na jedzenie podgrzewany usb

 

KOMU PRZYDA SIĘ LUNCH BOX?

Każdy pokocha to pudełko do podgrzewania żywności. Nadaje się do codziennego przewożenia jedzenia w trasie, możesz go używać na wyjazdach, delegacjach i nie tylko. Jest idealny dla zawodowych kierowców, studentów, osób podróżujących służbowo i każdego, kto kocha gorące jedzenie.

 

WYGODNY W UŻYCIU

Pokochasz łatwość użytkowania. Wystarczy podłączyć go do zapalniczki samochodowej, a w ciągu kilku minut Twoje jedzenie nagrzeje się do idealnej temperatury. Nie musisz się martwić o czyszczenie. Możesz to zrobić wygodnie i szybko.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Do produkcji tego elektrycznego lunch boxa wykorzystano najwyższej jakości materiały oraz najnowocześniejszą technologię produkcji. Gwarantuje to funkcjonalność i długowieczność produktu.


podgrzewany lunchbox do samochodu

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Zawór wylotowy pary
  • Tworzywo nieszkodliwe dla zdrowia, BPA free
  • Materiał odporny na wysokie temperatury
  • Praktyczna rączka do przenoszenia
  • Czas podgrzewania 20 - 45 minut
  • Zasilane: 12V
  • Moc: 40 W
  • LED kontrolka
  • Pojemność: 1,05 L
  • Kolory wysyłamy w zależności od dostepności na magazynie

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: