Okulary do jazdy nocą dla kierowców – DWUPAK

Kod: DE99964662
Promocja Polecane
129,03 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Opakowanie zawiera 2 sztuki okularów dla kierowców, do którego dostaniesz DARMOWĄ DOSTAWĘ.

Okulary do jazdy nocą służą do idealnie czystego, ostrego i kontrastowego widzenia na drodze, co przyczynia się do lepszej koncentracji i bezpieczeństwa.

Specjalnie zaprojektowane okulary przeznaczone są do jazdy nocą, jazdy we mgle, ale można ich używać również w dzień i przy każdej pogodzie. Dzięki specjalnym okularom z poliwęglanu zapobiegają nadmiernemu oświetleniu, jednocześnie poprawiają percepcję światła i zmniejszają zmęczenie oczu.

Okulary do jazdy nocnej są przeznaczone zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Rama wykonana jest z lekkiego plastiku, jest mocna i wygodna w noszeniu. Dzięki czystym, klasycznym liniom i czarnemu wzornictwu będziesz wyglądać świetnie i zdecydowanie stylowo przy każdej okazji.

Zainwestuj w swoje bezpieczeństwo za kierownicą.

  • Chroni przed oślepiającymi światłami mijanych samochodów
  • Wspierają widzenie w nocy i we mgle
  • Skutecznie chronią wzrok
  • Minimalizują odbijanie promieni słonecznych
  • 100% ochrona UVA i UVB
  • Możliwość noszenia z okularami korekcyjnymi

 

POLECAMY:

ZESTAW DO NOCNEJ JAZDY SAMOCHODEM, który zawiera te okulary i alarm antysen, dzięki którym nie zaśniesz za kierownicą. Teraz z DARMOWĄ DOSTAWĄ.

Jeśli chcesz doskonale wyczyścić swoje okulary mamy dla ciebie czyścik do okularów.

Odłóż bezpiecznie swoje okulary w samochodzie, praktycznie i bez ryzyka porysowania z naszym uchwytem na okulary do samochodu.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWE OKULARY NA DZIEŃ I NOC DLA KIEROWCÓW

Okulary do jazdy w nocy i we mgle są dosłownie koniecznością dla każdego kierowcy, trenujących sportowców, pracowników ochrony i każdego, kto potrzebuje wyraźnie widzieć.

Po prostu nakładasz je na oczy i od razu zauważasz ogromną różnicę. Jedź jak zwykle i ciesz się widoczną zmianą, jaką może wprowadzić ta nowoczesna technologia.

 

okulary do jazdy samochodem

 

JAK DZIAŁAJĄ OKULARY NA NOCNE WIDZENIE

Okulary nocne działają na takiej zasadzie, że reagują na różne warunki oświetleniowe. Unikalne soczewki z poliwęglanu zmniejszają siłę olśnienia od śniegu, wody lub moc świateł nadjeżdżających samochodów. Zapewniają również 100% ochronę przed promieniowaniem UV i blokują odblaski, zwiększają kontrast, przejrzystość i spełniają normy dla bezpieczniejszego i ostrzejszego widzenia w nocy.

Jednocześnie wspierają lepszą percepcję kolorów, co przyczynia się do lepszego widzenia w każdych warunkach pogodowych. Dodatkowo chronią oczy, nawet z boku.

 

ZATRZYMAJ OŚLEPIENIE ŚWIATŁAMI MIJANYCH SAMOCHODÓW

Liczba śmiertelnych wypadków, które zdarzają się w nocy, wynika głównie ze słabej widoczności. Mimo, że w nocy ruch uliczny jest o 60% mniejszy, nadal zdarzają się wypadki z powodu oślepiania, oślepiających promieni słonecznych i ogólnie słabej widoczności podczas jazdy.

Specjalne żółte soczewki blokują niebieskie światło, które powoduje oślepienie oczu w nocy. Są dosłownie koniecznością dla osób o wrażliwych oczach. Twoja jazda będzie wygodniejsza i bezpieczniejsza.

Okulary chronią również oczy z boku.

okulary do samochodu

 

WYSZUKANE I STYLOWE

Rama wykonana jest z lekkiego plastiku, jest mocna i wygodna w noszeniu. Dzięki czystym, klasycznym liniom i czarnemu wzornictwu będziesz wyglądać na pewnego siebie i zdecydowanie stylowo na każdą okazję.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Szerokość między zausznikami: 15 cm
  • Długość oprawek z boku: 15 cm
  • Kolor oprawek: czarny

Szkła możecie wyczyścić zwykłą szmatką do okularów.


 


 

NASZA WSKAZÓWKA

Wypróbujcie osłonę dla kierowców.

Proste, przejrzyste i bezpieczne przechowywanie rzeczy w samochodzie z naszymi różnymi organizerami do samochodu.

Na czyste szkła mamy dla was myjkę do szyb samochodowych, która szybko i prosto wyczyści wasze szyby w aucie.

Zobaczcie również nasze inne gadżety dla kierowców.


 
 
 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: