Aerator do wina z nalewakiem

Kod: DS12287834
Promocja Polecane
90,59 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Wyróżnij się wyśmienitym smakiem i imponującym aromatem wina z tym aeratorem - napowietrzaczem do wina. W ciągu chwili delikatnie napowietrzy wino, które będzie smaczniejsze, łagodniejsze, mniej kwaśne o przyjemnym aromacie i pełni smaku.

Miłośnicy wina wiedzą, że dla maksymalnego smaku wino musi najpierw się napowietrzyć. Ten efekt osiągniesz w mgnieniu oka dzięki temu aeratorowi wina. Dzięki temu wino będzie smakowało niesamowicie już po pierwszym łyku. Z procesu napowietrzania korzystają również doświadczeni sommelierzy.

Wysokiej jakości aerator wykonany jest z trwałego materiału, ma długą żywotność i ponadczasowy styl. Specjalny ergonomiczny kształt chroni przed kapaniem wina i tworzeniu się ewentualnym plamom.

Poznaj ten najlepszy napowietrzacz do wina w swojej klasie, który pomaga winu „oddychać” podobnie jak proces starzenia się wina. Wino w ciągu kilki chwil stanie się o klasę lepsze.

  • Wyraźnie poprawisz aromat, strukturę i smak swojego wina, po prostu nalewając je do kieliszka
  • Zapobiega kapaniu i plamom w trakcie i po nalaniu wina
  • Elegancki, nowoczesny, stylowy
  • Ergonomiczny kształt, łatwy w użyciu i jeszcze łatwiejszy do czyszczenia
  • Idealny w domu, ale także do winiarni i restauracji
  • Lepsza klasa wina w kilka sekund

 

Wypróbuj również ekskluzywny elektryczny otwieracz do wina, z którym szybko, wygodnie i prosto otworzysz jakąkolwiek butelkę w 7 sekund.

Zobacz również nasze inne produkty dla miłośników wina.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

NAPOWIETRZANIE WINA - TAJEMNICA DŁUGO DOJRZEWAJĄCYCH WYSOKIEJ JAKOŚCI WIN

Wino, które jest długo przechowywane w drewnianych beczkach, jest w kontrolowany sposób napowietrzane. Tak dojrzewające wino ma wyjątkową jakość, pełny smak i bogaty aromat. To sprawia, że ​​jest to najlepszy napój. Z napowietrzania korzysta również doświadczony sommelier.

Dzięki temu narzędziu doskonale możesz przeprowadzić proces napowietrzenia w chwili nalewania wina i sprawić, aby wino nabrało wspaniałego smaku i aromatu.

 

NAPOWIETRZ SWOJE WINO DO DOSKONAŁOŚCI

Nasz napowietrzacz pomaga winu „oddychać”. Nasycenie wina szybkim aeratorem naśladuje proces starzenia, dzięki czemu w jednej chwili powstaje gładkie, smaczne wino. Podwój wartość swojego wina, po prostu wlewając je do kieliszka.


JAK DZIAŁA AERATOR DO WINA

Karafka ta ma dużą komorę napowietrzania i system dostarczania powietrza, który wykorzystuje efekt Bernoulliego do nasycania wina optymalną ilością tlenu.

Wino przepływa przez specjalnie ukształtowany lejek. Podczas przelewu powstaje podciśnienie, które zasysa powietrze. Powietrze jest następnie mieszane z winem przez cały lejek. Wino napływa do kieliszka odpowiednio napowietrzone, co przyczynia się do jego dekantacji.

 

DO WSZYSTKICH BUTELEK

Silikonowy korek jest specjalnie ukształtowany, aby bezpiecznie pasował do każdej butelki. Wąska lub szersza szyjka butelki nie stanowi problemu.

 

NALEWANIE WINA BEZ BAŁAGANU

Gumowy korek jest zwężany i prążkowany, aby zapewnić nieprzepuszczalną uszczelkę na każdej butelce wina. Lejek jest rowkowany i ergonomicznie nachylony, co ułatwia nalewanie bez rozlewania. Ten aerator chroni w ten sposób obrus, meble i dywany przed plamami.

 

napowietrzanie wina

 

JAK UŻYWAĆ AERATORA

Po prostu umieść aerator na otwartej butelce i możesz zacząć nalewać. Wino jest natychmiast napowietrzane. Po użyciu wystarczy umyć aerator pod ciepłą wodą. Czyszczenie jest niezwykle łatwe i szybkie.

 

NAWET TAŃSZE WINO BĘDZIE SMAKOWAĆ LEPIEJ

Wino napowietrzone ujawnia 100% swojego potencjalnego smaku i aromatu. Zmniejszona kwasowość, podkreślona głębia smaku. Tak nalane wino smakuje o klasę lepiej. Nawet tanie wino nagle zamieni się w wysokiej jakości Chardonnay.


napowietrzacz wina

IDEALNY PREZENT DLA MIŁOŚNIKÓW WINA

Jego elegancki wygląd doda stylu i będzie idealnym prezentem dla miłośników wina. Aeratory do wina to pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników wina.


 

NASZA WSKAZÓWKA

ELEKTRYCZNY OTWIERACZ DO WINA

elektryczny otwieracz do wina

 

Wypróbuj też nasz ekskluzywny elektryczny otwieracz do wina, który szybko, wygodnie i najprościej jak się da otworzy jakąkolwiek butelkę w 7 sekund.

 

CYFROWY TERMOMETR DO WINA DO SZYBKIEGO I DOKŁADNEGO MIERZENIA TEMPERATURY WINA

cyfrowy termometr do wina

 

Najlepiej smakuje wino tylko to w odpowiedniej temperaturze. Użyj tego wyjątkowego termometru do wina, aby w mgnieniu oka zmierzyć temperaturę swojego wina. Ponadto doradzi, do jakiej temperatury należy schłodzić wino.


 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: