DWUPAK - Wielofunkcyjny stolik do samochodu

Kod: DA65990017
169,31 zł / szt.
Chwilowo niedostępne
Pozycja została wyprzedana…

 

Poznaj ten wyjątkowy, wielofunkcyjny stolik samochodowy. Stolik możesz wykorzystać podczas podróży samochodem do jedzenia, picia, gier planszowych, przechowywania drobnych przedmiotów i nie tylko.

Dzięki wbudowanym uchwytom doskonale trzyma napoje i nie musisz się martwić o ich rozlanie lub zabrudzenie wnętrza auta. Instalacja jest łatwa i poradzisz sobie z nią w mgnieniu oka. W razie potrzeby stół można złożyć w dowolnym momencie, dzięki czemu zaoszczędzi dużo miejsca.

Wysokiej jakości materiały i technologia produkcji premium gwarantują funkcjonalność i wytrzymałość produktu. Ten stolik pomoże uprzyjemnić podróż samochodem Tobie i Twoim bliskim.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWY STOLIK DO SAMOCHODU

Czy przeszkadza ci ciągły bałagan w samochodzie? Szukasz praktycznego rozwiązania, jak wygodnie jeść w samochodzie? Poznaj ten praktyczny wielofunkcyjny stolik samochodowy. Stół jest solidny, łatwy w utrzymaniu czystości i bardzo praktyczny.

 stolik do samochodu

 

KONIEC Z BAŁAGANEM W SAMOCHODZIE

Ten wyjątkowy stolik samochodowy jest idealny do jedzenia w samochodzie. Posiada dwa uchwyty na napoje, a na tacy można wygodnie jeść. W ten sposób masz pewność, że Twoje napoje nie rozleją się w samochodzie, a okruchy nie będą spadać na podłogę.

 

PROSTY MONTAŻ

Montaż stołu jest wygodny, szybki i może być wykonany przez każdego. Za pomocą dołączonych pasków montażowych możesz wygodnie przyczepić go do oparcia fotela. Od razu jest gotowy do użycia. Stół zajmuje minimum miejsca. Kiedy go nie potrzebujesz,  możesz go złożyć. Jeśli stolik ulegnie zabrudzeniu, można go łatwo wyjąć z pojazdu i wyczyścić pod wodą.

 

WIELOFUNKCYJNE ZASTOSOWANIE

Stolik może być wykorzystany do jedzenia, grania w gry planszowe, czytania czy odkładania różnych przedmiotów, które pasażerowie muszą mieć pod ręką.

 stolik podróżny do samochodu

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Do produkcji tego wyjątkowego stołu wykorzystano najwyższej jakości materiały oraz technologię produkcji premium, co jest gwarancją funkcjonalności i wytrzymałości produktu.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Materiał: plastik
  • Wymiary: 25 x 15 x 4 cm

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: