Alkomaty

SZEROKI WYBÓR SOND ALKOHOLOWYCH

Przy zakupie sond alkoholowych ważne jest, aby mieć wiarygodne i godne zaufania źródło. Nasz sklep internetowy oferuje szeroką gamę sond alkoholowych dostosowanych do konkretnych potrzeb.

Niezależnie od tego, czy jesteś organem ścigania poszukującym profesjonalnego sprzętu, czy osobą prywatną szukającą osobistego testu alkomatem, mamy opcje, które są dokładne i niedrogie.

Nasza oferta obejmuje przenośne, ręczne urządzenia, które są łatwe w użyciu i zapewniają szybkie wyniki. Oferujemy również bardziej zaawansowane modele z dodatkowymi funkcjami, takimi jak łączność Bluetooth i integracja ze smartfonem.


 

Najczęściej sprzedawane

alkomat
Alkomat – elektroniczny tester trzeźwości
Dostępne (>5 szt.)
DS24015259
 
75,83 zł
1 pozycji razem

Cena

7576
17576

Marki

Pozycji do wyświetlenia: 1
alkomat
Promocja Polecane
75,83 zł

  Przedstawiamy Państwu nowoczesny elektroniczny alkomat z cyfrowym wyświetlaczem do określania poziomu alkoholu we krwi za pomocą testu oddechowego. Najdokładniejszy, łatwy...

DS24015259

Wszystkie nasze sondy alkoholowe są rygorystycznie testowane w celu zapewnienia dokładności i spójności. Zdajemy sobie sprawę, że te urządzenia mogą mieć poważne konsekwencje, dlatego bardzo poważnie podchodzimy do ich wydajności i niezawodności.

W naszym sklepie internetowym kładziemy nacisk na zadowolenie klienta i staramy się zapewnić pozytywne wrażenia z zakupów. Zapoznaj się z naszą ofertą sond alkoholowych już dziś i odkryj oferowaną przez nas jakość i przystępną cenę.