Atrapa kamery bezpieczeństwa

Kod: DS12498330
Promocja Polecane
83,70 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Przy zakupie 2 sztuk atrapy kamery bezpieczeństwa otrzymasz DARMOWĄ DOSTAWĘ. Tu znajdziesz: promocyjne opakowanie.

Zabezpiecz swój dom, sklep, magazyn, garaż lub części wspólne w bloku. Zwiększ swoje bezpieczeństwo za ułamek ceny prawdziwego systemu bezpieczeństwa. Z tą atrapą kamery znacznie zwiększysz swoje bezpieczeństwo i niezawodnie odstraszysz złodziei i wandali.

Imitacja kamery jest nie do odróżnienia od prawdziwego aparatu. Kształt dokładnie i wiernie odpowiada nowemu typowi kamer. Migająca czerwona dioda LED oddaje prawdziwy obraz profesjonalnej, działającej kamery bezpieczeństwa.

Kamera nadaje się zarówno do użytku w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Jest łatwa i prosta w montażu na suficie lub ścianie. Dzięki wysokiej jakości materiałom oraz nowoczesnej technologii produkcji kamera charakteryzuje się długą żywotnością baterii.

Tutaj znajdziesz więcej technologii dla bezpieczeństwa swojego mieszkania lub domu.


 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

ATRAPA KAMERY BEZPIECZEŃSTWA DLA TWOJEJ OCHRONY

Bezpieczeństwo to kwestia numer jeden, jeśli chodzi o Twoją rodzinę, dom i firmę.

Dobrą wiadomością jest to, że istnieje bardziej opłacalne rozwiązanie odstraszające intruzów i zwiększające bezpieczeństwo! Przedstawiamy Ci tę wyjątkową atrapę kamery bezpieczeństwa.

Potencjalni intruzi będą natychmiast zniechęceni do wejścia na Twoją posesję w momencie, gdy zobaczą tę kamerę. Pracownicy będą ciężko pracować. Wandale pójdą sobie znaleźć inny cel.


kamera atrapa

 

NAJPOPULARNIEJSZA MAKIETA KAMERY BEZPIECZEŃSTWA

Ta imitacja stała się najlepiej sprzedającym się modelem kamery bezpieczeństwa ze względu na to, że wiernie oddaje prawdziwą kamerę. Dodatkowo doskonałą jakość wykonania uzupełnia świetna cena. Posiadanie makiety jest lepsze niż posiadanie niczego i daje poczucie bezpieczeństwa, ponieważ możesz przechytrzyć potencjalneg złodzieja.

 

SZYBKA I PROSTA INSTALACJA

Instalacja tej kamery jest szybka i łatwa. Wystarczy włożyć baterie i przymocować dwoma śrubami. W komplecie znajdziesz dołączone śruby. Model wykonany z wysokiej jakości, wytrzymałego materiału, który uzupełnia kompaktową konstrukcję.

 

Wymiary

  • Wymiary produktu: 12,5 x 8 cm

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Materiał: plastik
  • Mocowanie: śruby
  • Zasilanie: 3 x bateria AA (nie są częścią opakowania)

 

NASZA WSKAZÓWKA

Nie podobają ci się zarośnięte ściezki i chodniki w Twoim ogrodzie? Przedstawiamy proste i praktyczne rozwiązanie - skuteczny przyrząd do usuwania chwastów z kostki brukowej.

Z równomiernym podlewaniem ogrodu pomoże Ci obrotowy zraszacz ogrodowy.

Rękawice antyprzecięciowe - rękawice robocze ochronneniesamowicie praktyczne dla każdego majsterkowicza.

Daj się zainspirować innymi gadżetami dla majsterkowiczów i miłośników ogrodnictwa.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: