Inteligentna osłona na przednią szybę antyszronowa i przeciwsłoneczna

Kod: DS42529984
90,51 zł –5 % 85,59 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj tę wyjątkową inteligentną osłonę na przednią szybę, która doskonale chroni przed mrozem, brudem, słońcem i promieniowaniem UV. Od teraz koniec z gorącymi siedzeniami i minutami skrobania przedniej szyby. Z tą osłoną Twoje życie będzie łatwiejsze.

Inteligentna osłona to doskonałe rozwiązanie chroniące przednią szybę przed mrozem i palącym słońcem. Dzięki specjalnym materiałom i wyrafinowanemu designowi idealnie dopasowuje się do przedniej szyby i doskonale chroni przed mrozem i śniegiem.

Najwyższej jakości materiały oraz najnowocześniejsza technologia produkcji to gwarancja trwałości i funkcjonalności produktu. Dzięki specjalnej konstrukcji mata idealnie nadaje się do całorocznego użytkowania jako osłona zimowa i letnia.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Wypróbuj okulary do jazdy nocą dla kierowców, które zapobiegają oślepieniu przed nadjeżdżającymi samochodami, polepszają widzenie w nocy, we mgle i aktywnie chronią wzrok.

Myjka szyb samochodowych z mikrofibry zapobiegająca parowaniu szyb samochodowych.

Koniec z przedmiotami latającymi w bagażniku samochodu. Kup praktyczny organizer do bagażnika samochodu, a wszystko pozostanie na swoim miejscu.

Zobacz także inne gadżety dla kierowców.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWA OSŁONA NA PRZEDNIĄ SZYBĘ CHRONIĄCA PRZED MROZEM I SŁOŃCEM

Przygotuj się na niskie temperatury dzięki inteligentnej osłonie na przednią szybę. Nigdy więcej skrobania szronu z zamarzniętych szyb. Dzięki inteligentnej osłonie przedniej szyby oszczędzasz czas, który normalnie poświęcasz na skrobanie szyb oraz pieniądze, które wydajesz na ogrzewanie samochodu. Mata pomoże chronić przednią szybę Twojego samochodu przed śniegiem, lodem, mrozem, marznącym deszczem, zanieczyszczeniami z drzew, słońcem i promieniowaniem UV.


osłona na szybe samochodu

 

DOSKONAŁA OCHRONA PRZED MROZEM I ŚNIEGIEM

Ta osłona doskonale chroni przed skrobaniem przedniej szyby.  Od teraz wszystko, co musisz zrobić, to uruchomić silnik i od razu możesz wyjechać. Sekret tkwi w precyzyjnych wymiarach i specjalnych materiałach, które idealnie dopasowują się do przedniej szyby i zapewniają doskonałą ochronę przed oblodzeniem i śniegiem.

 

KONIEC Z NAGRZANYM SAMOCHODEM

Ta osłona jest ogromnym pomocnikiem nawet w gorące letnie dni. Od teraz nie zdziwią Cię rozgrzane fotele i kierownica, której nie możesz nawet dotknąć. Specjalna warstwa aluminium doskonale odbija promienie słoneczne i utrzymuje lepszą temperaturę we wnętrzu samochodu. Jednocześnie zapewnia wnętrzu niezbędną ochronę przed promieniowaniem UV.


osłona przeciwsłoneczna do samochodu na przednią szybę

 

NAJPROSTSZA OBSŁUGA

Instalacja tej osłony trwa dosłownie chwilę. Połóż osłonę na przednią szybę a boczne pasy przytrzaśnij drzwami. Dzięki temu będzie się doskonale trzymać. Jeśli osłony nie potrzebujesz możesz ją złożyć i schować do bagażnika. W zimie załóż osłonę czarną stroną do góry a w lecie srebrną stroną do góry.

 

PASUJE PRAWIE NA WSZYSTKIE SAMOCHODY

Ta specjalna mata antyszronowa i przeciwsłoneczna jest uniwersalna. Dzięki idealnym rozmiarom pasuje na prawie wszystkie samochody. Doskonale ochroni samochód i ułatwi Ci życie.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Do produkcji tej osłony użyto materiałów najwyższej jakości oraz najnowocześniejszej technologii produkcji, co gwarantuje funkcjonalność i trwałość produktu. Masz pewność, że posłuży Ci przez wiele lat.


mata przeciwsłoneczna

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Wymiary: 156 cm x 112 cm
  • Pasuje do prawie wszystkich typów samochodów
  • Na każdą porę roku

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:
* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.