Zdrowotna poduszka sensomotoryczna

Kod: DS53961532
Promocja Polecane
134,45 zł –7 % 124,95 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Unikalna terapeutyczna poduszka sensomotoryczna pomaga złagodzić ból pleców, wzmacnia mięśnie brzucha, pleców i zapewnia zdrowe siedzenie.

Wykorzystasz ją przy problemach z bólami pleców, kręgosłupa szyjnego, rwą kulszową, spondylozą, bólami krzyża i innymi problemami zdrowotnymi.

Podczas siedzenia na dysku ciało wykonuje małe ruchy, jak podczas siedzenia na piłce. Dba w ten sposób o stopniowe rozluźnianie sztywnych mięśni, dzięki czemu powoli ustępuje blokada pleców. Jednocześnie wzmacnia mięśnie pleców i brzucha, a tym samym zapewnia zdrową postawę bez bólu.

Poduszka balansująca nadaje się do długotrwałego i regularnego użytkowania. Możesz jej używać w domu, w biurze, w szkole i wszędzie tam, gdzie długo siedzisz. Jest zalecana przez kręgarzy, terapeutów i lekarzy jako narzędzie terapeutyczne do poprawy zdrowia pleców i utrzymania tego efektu.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Wypróbujsz też poduszkę ortopedyczną do siedzenia lub ergonomiczną podpórkę pod plecy dla zdrowego siedzenia.

Tu znajdziesz: specjalny zestaw do zdrowego siedzenia, który zawiera poduszkę ortopedyczną do siedzenia i ergonomiczną podpórkę pod plecy, do którego otrzymasz darmową dostawę.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

PODUSZKA SENSOMOTORYCZNA - IDEALNY POMOCNIK DLA ZDROWYCH PLECÓW

Czy podczas siedzenia bolą Cię plecy, szyja lub głowa? Czy jesteś zgarbiony i zmęczony? Chcesz schudnąć z brzucha lub ud podczas siedzenia? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy poduszkę sensomotoryczną przeznaczoną dla osób z problemami z kręgosłupem i wszystkich osób wykonujących siedzący tryb pracy.

Podkładka balansująca zapewnia prawidłową postawę, wzmocnienie mięśni oraz przepływ krwi do zesztywniałych partii ciała. Poczujesz się bardziej zrelaksowany i wypoczęty.

Dysk sensomotoryczny wykonany jest z bardzo odpornego plastikowego materiału, który zapewni długą żywotność produktu

 • wzmacnianie części ciała: plecy, boki, pośladki, mięśnie brzucha i kręgosłup szyjny
 • maksymalne obciążenie: 120 kg
 • pasuje na każde krzesło
 • lekka i łatwa do przechowywania
 • wyjątkowa cena w porównaniu z innymi produktami

 

poduszka sensoryczna

 

ZDROWE SIEDZENIE BEZ BÓLU

Ból pleców to jeden z najgorszych koszmarów. Uniemożliwia nam normalne poruszanie się i przez to nie możemy spać. Siedząc prawidłowo, możesz temu zapobiec, a dodatkowo rozwiązać inne problemy zdrowotne. Poduszka sensomotoryczna zapewnia dynamiczne siedzenie, co wzmacnia mięśnie pleców, utrzymuje kręgosłup we właściwej pozycji, eliminując tym samym sztywność, ból i zmęczenie. Silne mięśnie i naturalne ułożenie kręgosłupa gwarantują zdrowe siedzenie.

 

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST DYSK SENSORYCZNY?

 • Dla ludzi cierpiących na ból pleców, mięśni, stawów i nóg
 • Przy siedzącym trybie pracy
 • Dla ludzi z zapaleniem stawów, skoliozą, bólem nerwu kulszowego
 • Dla seniorów
 • Dla każdego kto uwielbia wygodne i zdrowe siedzenie

 
dysk sensoryczny

JAK DZIAŁA PODUSZKA SENSOMOTORYCZNA

Uważa się, że jednym z najzdrowszych sposobów siedzenia jest ten na piłce rehabilitacyjnej. Ale to nie zawsze jest możliwe w pracy. Nasza specjalna podkładka balansująca działa bardzo podobnie do  piłki. Podświadomie zmusza do prostego siedzenia, co wzmacnia mięśnie i reguluje zdrową postawę. Ma korzystny wpływ na kręgi – ich obciążenie i odciążenie są stale naprzemienne. Małymi ruchami możesz pozbyć się też stresu i nerwowości. Poprawia krążenie krwi w dolnej części ciała, zapewnia maksymalne wsparcie i komfort przy jednoczesnym zmniejszeniu nacisku na kość ogonową.

 

AKUPRESURA PRZY SIEDZENIU

Dysk motoryczny zawiera wypustki masujące na całej powierzchni. Zapewnią Ci doskonały masaż i krążenie krwi podczas siedzenia. Specjalne wypustki akupresury stymulują mięśnie, a tym samym poprawiają samopoczucie fizyczne i psychiczne. Poczujesz się lepiej i zdrowiej.

 

dysk sensomotoryczny

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY DLA MAKSYMALNEJ FUNKCJONALNOŚCI

Poduszka sensomotoryczna do siedzenia jest wykonana z najwyższej jakości i mocnych materiałów, co zapewnia maksymalną trwałość. Zapewni Ci niezbędne wsparcie nawet po długotrwałym użytkowaniu. Ta kombinacja sprawia, że ​​ta podkładka do siedzenia jest produktem premium.

 • Różne kolory wysyłamy w zależności od dostępności na magazynie

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:
* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.