Oryginalne mini narty - łyżwy śnieżne

Kod: DS40672563
469,02 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj oryginalne łyżwy śnieżne - mini narty i ciesz się doskonałą jazdą na nartach zawsze, gdy jesteś w górach.

Wyjątkowy rozmiar nart mini jest ich największą zaletą. Bardzo łatwe do przenoszenia, można je przechowywać w bagażniku samochodu przez całą zimę. Dzięki temu będziesz gotowy, gdy będziesz przejeżdżał obok ośrodka narciarskiego.

Zapinanie wysokiej jakości łyżew śnieżnych jest bardzo szybkie i łatwe.  Mocuje się je za pomocą sznurowania zapadkowego bezpośrednio do butów zimowych lub snowboardowych. Paski na piętach zapewniają również bezpieczne mocowanie mini nart do buta.

Rozmiar łyżew do jazdy po śniegu jest uniwersalny. Te mini narty do butów są odpowiednie dla prawie wszystkich typów butów i dla rozmiarów butów 35 - 47.

Rodzinną jazdę na nartach można uprawiać na stokach, w snowparkach lub na różnych leśnych ścieżkach. Mini narty są również idealne do uprawiania narciarstwa biegowego.


 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

PRAKTYCZNE ŁYŻWY ŚNIEŻNE - MINI NARTY

Czy lubisz uprawiać sporty zimowe? Jazda na nartach to specyficzny sport, który zwykle wymaga odpowiedniego sprzętu. Te praktyczne łyżwy śnieżne - mini narty znacznie ułatwiają przygotowanie do jazdy na nartach.

  • Mini narty to idealny rozmiar do przenoszenia - nie zajmują dużo miejsca
  • Możliwość przymocowania do każdych butów zimowych lub snowboardowych

 

mini-nartki

 

IDEALNY DO BAGAŻU

Ze względu na swoje rozmiary i niewielką wagę, te łyżwy śnieżne bardzo łatwe do przenoszenia.

W sezonie zimowym można je trzymać cały czas w bagażniku samochodu. W przypadku konieczności obejścia ośrodka narciarskiego, w każdej chwili można wybrać się na narty.

 

ŁATWY MONTAŻ

Te wyjątkowe mini narty do butów mocuje się bezpośrednio do butów zimowych lub snowboardowych. Łatwo się je zapina za pomocą wiązania zapadkowego. Paski na piętach również zapewniają bezpieczne dopasowanie mini nart do buta.

 

ROZMIAR UNIWERSALNY

Rozmiar łyżew śnieżnych - mini nart jest uniwersalny. Pasuje do prawie wszystkich typów butów i do rozmiarów butów 35 - 47. Ta wyjątkowa zaleta łyżew polega na regulowanym systemie wiązań.

 

mini-narty-dla-dorosłych

 

MATERIAŁY WYSOKIEJ JAKOŚCI

Oryginalne łyżwy do jazdy po śniegu wykonane są z wysokiej jakości, bardzo wytrzymałego, ale lekkiego materiału. Dla uzyskania jeszcze lepszych właściwości wzmocniono go óknem szklanym.

 

NA KAŻDY TEREN

Wyjątkowe, praktyczne i wygodne mini narty pozwalają cieszyć się jazdą na stoku, w snowparkach, na różnych leśnych ścieżkach. Możesz je również wykorzystać do jazdy na nartach biegowych. Metalowe krawędzie nart oraz praktyczny hamulec na pięcie zapewniają łatwe zatrzymywanie się.

 

IDEALNY DLA CAŁEJ RODZINY

Łyżwy do jazdy po śniegu to idealny prezent dla całej rodziny. Dzięki szerokiej gamie rozmiarów butów do zapięcia, w rozmiarach 35 - 47, są idealne zarówno dla dzieci jak i dorosłych w wielu rodzinach.

Nawet kilka par mini nart nie zajmie dużo miejsca podczas przenoszenia i przechowywania. Można więc naprawdę cieszyć się rodzinnym narciarstwem.

 

mini-narty-na-buty

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

  • łyżwy śnieżne
  • rozmiar uniwersalny: zalecany rozmiar buta narciarskiego: 35 - 47 EU

 

NASZA WSKAZÓWKA

 

WYJĄTKOWY WIELOFUNKCYJNY KROKOMIERZ + POMIAR TKANKI TŁUSZCZOWEJ

wielofunkcyjny krokomierz + pomiar tkanki tłuszczowej

Przedstawiamy Państwu nowoczesny krokomierz - krokomierz z cyfrowym wyświetlaczem do określania liczby kroków, przebytej odległości i do pomiaru tkanki tłuszczowej. Najwyższej jakości, łatwy w obsłudze i niezawodny krokomierz jest bardzo precyzyjny, kompaktowy i pomysłowo zaprojektowany.

 

 

UNIKALNY PLECAK WOJSKOWY

 

plecak wojskowy

 

Poznaj specjalny plecak wojskowy i korzystaj z jego zalet podczas wędrówek, zajęć na świeżym powietrzu lub jako wysokiej jakości plecak dla uczniów.

 

 

REWELACYJNE NAKŁADKI ANTYPOŚLIZGOWE NA BUTY

 

nakładki antypoślizgowe na buty

 

Wypróbuj niezawodne nakładki antypoślizgowe na buty, a będziesz mógł bez problemu poruszać się na świeżym powietrzu nawet przy złej pogodzie. Unikaj przykrych poślizgnięć i urazów. To marzenie wielu ludzi.

 

 

DOSKONAŁY WODOODPORNY POKROWIEC NA PLECAK

 

wodoodporny pokrowiec na plecak

 

Poznaj wysokiej jakości wodoodporny pokrowiec na plecak, a nie zaskoczy Cię żadna pogoda podczas pieszej wycieczki. Idealny do ochrony plecaka przed wilgocią, deszczem, śniegiem, błotem i wiatrem.

 

 

NAJLEPSZA SPORTOWA BUTELKA NA WODĘ

 

sportowa butelka na wodę

 

Poznaj tę najlepszą butelkę na wodę, która jest klejnotem wśród butelek. Ciesz się świeżym i niezmienionym smakiem swojego napoju. Nadaje się dla wszystkich sportowców, kierowców, turystów, do biura i dla każdego, kto kocha rzeczy wysokiej jakości.

 


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: