Wysokiej jakości drabinka koordynacyjna

Kod: DS53337807
95,43 zł –30 % 65,91 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj tę wysokiej jakości drabinkę do ćwiczeń, która pomoże Ci poprawić zręczność, koordynację, przyspieszenie, równowagę, rytm, wytrzymałość, tempo i kontrolę nad ciałem.

Drabinka o długości sześciu metrów wykonana jest z najwyższej jakości, trwałych materiałów dla maksymalnej żywotności. Możesz ją łatwo rozłożyć i dostosować do swoich zajęć treningowych. Jest niezwykle kompaktowa, lekka, a dzięki dołączonej torbie jest wygodna w przenoszeniu i przechowywaniu.

Z drabinki treningowej możesz korzystać w dowolnym miejscu - na zewnątrz, w domu lub na siłowni. Jest nieocenionym narzędziem treningowym dla wszystkich sportów zespołowych i indywidualnych. Nadaje się również dla trenerów, którzy muszą trenować swoje drużyny w różnych dyscyplinach sportowych.

Trenuj z tą drabinką i popraw swoje tempo, prędkość, zmiany kierunku ruchu, a także równowagę, rytm i kontrolę nad ciałem. Te umiejętności są niezwykle ważne dla każdego sportowca.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

AGILITY LADDER - IDEALNA DO WSZYSTKICH SPORTÓW

Agility ladder jest odpowiednia dla każdego, kto chciałby poprawić swoją szybkość, zręczność, dynamikę, koordynację i równowagę. Drabinka treningowa daje możliwość ćwiczenia koordynacji i kontroli nad swoim ciałem. Jest idealnym dodatkiem zarówno dla osób zawodowo zajmujących się sportem, jak i dla amatorów. Nadaje się szczególnie do sportów grupowych np. dla piłkarzy, koszykarzy, hokeistów, do sportów walki lub sportów indywidualnych.


drabinki koordynacyjne

 

DO ĆWICZEŃ NA ZEWNĄTRZ I WEWNĄTRZ

Ta wspaniała drabinka treningowa jest niezwykle praktyczna i wygodna w użyciu. Dzięki zastosowanym materiałom i specjalnej konstrukcji jest przeznaczona zarówno do użytku zewnętrznego, jak i wewnętrznego, dzięki czemu można z nią trenować w dowolnym miejscu.

 

RÓWNIEŻ NA GODZINY WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

Drabinka koordynacyjna doskonale sprawdza się również na zajęciach wychowania fizycznego jako wyjątkowa pomoc do ćwiczeń dla dzieci w każdym wieku. Idealnie nadaje się do treningu indywidualnego jak i grupowego.

 

IDEALNA WIELKOŚĆ I NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Drabinka koordynacyjna ma około 6 metrów długości, 50 cm szerokości i 12 szczebli. Możesz wygodnie regulować rozmieszczenie szczebelków, dzięki czemu masz możliwość dostosowania treningu do osoby, która z niej korzysta, lub do różnych ćwiczeń. Dzięki najwyższej jakości materiałom i specjalnej konstrukcji masz pewność maksymalnej żywotności produktu. Zastosowany materiał jest gruby, mocny i trwały.

 

DO JAKICH ĆWICZEŃ MOŻESZ WYKORZYSTAĆ DRABINKĘ?

Drabinka koordynacyjna doskonale rozwija Twoje mięśnie i pozwala na poprawę czasu reakcji, co przekłada się na lepsze wyniki podczas zawodów sportowych. Jest to również doskonały sposób na ćwiczenie koordynacji, dokładności, równowagi i ogólnej kontroli nad swoim ciałem. Drabinki zręcznościowe pozwalają na doskonalenie biegania, przeskakiwania i skakania, możesz też używać rąk i innych mięśni ciała – wszystko zależy od Twojej wyobraźni i celu ćwiczeń.

 agility ladder

 

LEKKA I PRZENOŚNA

Ta wspaniała drabinka do ćwiczeń może być wygodnie złożona i umieszczona w torbie dołączonej do opakowania. Drabinka treningowa po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca, jest lekka i kompaktowa. Pozwoli to na bezproblemowe przechowywanie i transport.

 

MAKSYMALNIE BEZPIECZNA

Ze względu na stabilną pozycję i kontakt z podłożem nie musisz się martwić o potknięcie lub poślizgnięcie się, jeśli będziesz ćwiczyć nieprawidłowo, co może doprowadzić do poważnych kontuzji. Ta drabina koordynacyjna jest niezwykle bezpieczna.

 

drabinka treningowa koordynacyjna

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Długość: 6m
  • Szerokość: 50 cm
  • 12 regulowanych szczebelków

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:
* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.