Zestaw na zdrowe siedzenie

Kod: DS99964633
Promocja Polecane
184,07 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Teraz promocja: Do zestawu na zdrowe siedzenie otrzymasz DOSTAWĘ ZA DARMO.

Podczas długiego siedzenia Twój kręgosłup jest przeciążony. Ból najczęściej dotyczy dolnej części pleców, szyi i całego kręgosłupa. Niewłaściwe siedzenie uciska kręgi i dyski, a także narządy wewnętrzne.

Dlatego stworzyliśmy ten pakiet zdrowego siedzenia, który obejmuje ergonomiczną podpórkę pod plecy i ortopedyczną poduszkę do siedzenia żelową.

Te pomoce doskonale się uzupełniają i zapewniają zdrowe i poprawne siedzenie.

 

ORTOPEDYCZNA PODUSZKA NA SIEDZENIE

Niezwykle wygodna poduszka ortopedyczna do siedzenia wykonana jest ze specjalnego, wysokiej jakości żelu wraz z pianką z pamięcią kształtu, co zapewnia maksymalny komfort, odciąża i idealnie dopasowuje się do ciała. Zapewni to wsparcie, którego potrzebujesz, złagodzi ból, sztywność i będzie wspierać zdrowe siedzenie.

 

ERGONOMICZNA PODPÓRKA POD PLECY

To wyjątkowe podparcie lędźwiowe zapewnia ulgę w bólu, sztywności i mrowieniu. Przy długotrwałym stosowaniu może znacznie wyeliminować skutki uboczne spowodowane długim siedzeniem, takie jak zapalenie stawów, skolioza i ból nerwu kulszowego.

Konstrukcja ortopedyczna pomaga utrzymać naturalną krzywiznę kręgosłupa, co prowadzi do znacznego zmniejszenia nacisku na dolną część pleców, zmniejszenia sztywności i poprawy przepływu krwi.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

ORTOPEDYCZNA PODUSZKA NA SIEDZENIE

Z bólem pleców pomoże Ci ta wyjątkowa terapeutyczna poduszka do siedzenia, która zapewni Ci niezbędny komfort i dobroczynny relaks.

Dzięki specjalnemu żelowemu wypełnieniu wraz z pianką z pamięcią kształtu i przyjemnym bawełnianym pokrowcem ta poduszka do siedzenia zapewni Ci niezbędny komfort, w którym się zakochasz. Siedzi się na niej niezwykle przyjemnie i wygodnie nawet podczas długiego siedzenia. Materiał żelowy zatrzymuje i rozprowadza ciepło, tworząc przyjemniejsze środowisko. Oddychające kanały powietrzne zapobiegają poceniu się.

 

DLA KOGO JEST ORTOPEDYCZNA PODUSZKA DO SIEDZENIA

 • Dla ludzi cierpiących na ból pleców, mięśni, stawów i nóg
 • Dla sportowców i aktywnie żyjących ludzi
 • Przy siedzącym trybie pracy
 • Dla aktywnych kierowców
 • Dla seniorów
 • Przy stresie i uczuciu napięcia
 • Dla każdego, kto kocha wygodne siedzenie

 
poduszka ortopedyczna

 

JAK DZIAŁA PODUSZKA ORTOPEDYCZNA DO SIEDZENIA

Specjalny żelowy materiał wraz z pianką z pamięcią kształtu idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. W ten sposób może równomiernie absorbować i zmniejszać nacisk ciała oraz łagodzić ból pleców spowodowany długotrwałym siedzeniem. Poprawia krążenie krwi w dolnej części ciała, zapewnia maksymalne podparcie i komfort, a jednocześnie zmniejsza ucisk na kość ogonową. W tym samym czasie wspiera zdrową postawę.

 

GDZIE MOŻESZ UŻYWAĆ PODUSZKI ORTOPEDYCZNEJ

Dzięki unikalnemu kształtowi i stylowemu wzornictwu, poduszka nadaje się do siedzenia na krześle biurowym, na klasycznych krzesłach, fotelach lub w samochodzie. Naprawdę możesz jej używać wszędzie tam, gdzie chcesz, aby twoje siedzenie było wygodne i zdrowe. Poduszka jest lekka i przenośna, dzięki czemu możesz zabrać ją ze sobą wszędzie.


poduszka ortopedyczna do siedzenia

 

ERGONOMICZNA PODPÓRKA POD PLECY

Istnieje wiele sposobów radzenia sobie z bólem pleców, zwłaszcza bólem krzyża, bez pomocy lekarza i bez recepty. Dobra i zalecana podpórka pod plecy to najlepsze rozwiązanie na ból pleców podczas siedzenia, zapalenia stawów i kontuzji. Ergonomicznie ukształtowana konstrukcja zapewnia dobre podparcie dolnej części pleców i łagodzi zarówno ostry, jak i przewlekły ból.


podpórka pod plecy

 

ZDROWE SIEDZENIE DLA WAS I WASZYCH PLECÓW

To wysokiej jakości podparcie lędźwiowe zostało zaprojektowane z myślą o zdrowym siedzeniu. Daje plecom niezbędne wsparcie podczas siedzenia dla zdrowszej pracy przy komputerze, w samochodzie lub na każdym krześle. Korzystając z tej ergonomicznej podpórki kręgosłupa lędźwiowego, zmniejszysz obciążenie ciała i zmniejszysz problemy zdrowotne ( takie jak skolioza, zapalenie stawów i ból nerwu kulszowego), które mogą się pojawić, jeśli nie stworzysz wysokiej jakości i ergonomicznego środowiska do długotrwałej pracy.

Ergonomiczna konstrukcja tej podpórki została zatem stworzona z myślą o maksymalnym komforcie i podparciu części lędźwiowej pleców, aby plecy nie bolały, były podparte i aby utrzymać właściwą pozycję nawet podczas długiego siedzenia.

 

DLA KOGO JEST ERGONOMICZNA PODPÓRKA POD PLECY

 • Dla ludzi cierpiących na bóle pleców, mięśni, stawów i nóg
 • Przy siedzącym trybie pracy
 • Dla aktywnych kierowców
 • Przy reumatyzmie, skoliozie, bólach rwy kulszowej
 • Dla seniorów
 • Dla każdego, kto kocha wygodne siedzenie

 

PASUJE NA KAŻDE KRZESŁO

Podpórka pod plecy nadaje się do krzesła biurowego, klasycznego krzesła, fotela samochodowego lub gospodarstwa domowego. Idealna do długiego siedzenia i jazdy samochodem.


podpórka pod plecy na krzesło

 

SPECJALNY ERGONOMICZNY KSZTAŁT DLA POPRAWNEJ POSTAWY CIAŁA

Ergonomiczna podpórka pod plecy została specjalnie ukształtowana, aby zapewnić naturalne zginanie i podparcie pleców. To właśnie ta prawidłowa pozycja pleców zapewnia prawidłową postawę, minimalizuje napięcie, ból i ucisk pleców, nawet podczas długiego siedzenia. Przy długotrwałym stosowaniu może znacząco wyeliminować potencjalne problemy zdrowotne spowodowane długotrwałym siedzącym trybem życia.


podkładka pod plecy


 

NASZA WSKAZÓWKA

PODUSZKA ORTOPEDYCZNA MIĘDZY KOLANA

poduszka ortopedyczna między kolana

 Bolą was nogi nawet w nocy? Wypróbujcie specjalną poduszkę ortopedyczną.

 

ORTOPEDYCZNY KOREKTOR POSTAWY

korektor wad podstawy

Na problemy z bólem pleców może pomóc ortopedyczny korektor postawy.

 

WKŁADKI DO BUTÓW MASUJĄCE                                

wkładki do butów masujące

 Na bolące i opuchnięte nogi mogą pomóc wkładki bo butów masujące.

 

PLASTRY DETOKSYKACYJNE

plastry detoksykacyjne

 Przy opuchliźnie nóg może pomóc detoksykacja za pomocą plastrów detoksykacyjnych.

 

WIELOFUNKCYJNE URZĄDZENIE DO MASAŻU

masażer

Na ból stawów polecamy wielofunkcyjne urządzenie do masażu.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: