Mata do jogi z pozycjami

Kod: DS14941292
139,71 zł –28 % 100,35 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj tę wyjątkową matę do jogi, która została zaprojektowana z myślą o doskonałych, wygodnych i bezpiecznych ćwiczeniach, zapewniających idealną stabilność i komfort.

Specjalna antypoślizgowa konstrukcja zapewnia maksymalnie bezpieczeństwo podczas treningu. Spoglądanie na różne pozycje sprawi, że Twój trening będzie różnorodny i efektywny.

Idealne wymiary pozwalają na ćwiczenie wszystkich możliwych ćwiczeń. Dzięki tej macie Twój trening będzie wygodny i bezpieczny.

Niezależnie od tego, czy ćwiczysz w domu, na siłowni, na podłodze, dywanach, ta mata zagwarantuje Ci, że się nie poślizgniesz i doskonale utrzyma Cię w każdej sytuacji.

Jest uniwersalna, niezwykle mocna i odpowiednia zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Zafunduj sobie tę wyjątkową matę do jogi i ulepsz swój trening.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu znajdziesz dwumiesięczne opakowanie plastrów odchudzająych, do którego otrzymasz DARMOWĄ DOSTAWĘ.

POLECAMY – jeśli cierpisz na cellulit lub chcesz schudnąć z nóg albo pośladków tu znajdziesz  specjalne plastry na cellulit i chudnięcie.

Wypróbuj też legginsy odchudzające albo pas odchudzający, który pomoże Ci schudnąć w okolicy brzucha.

Dla skutecznego treningu wypróbuj Twister do ćwiczeń lub ekspander do ćwiczeń.

Jeśli masz problem z cellulitem rozwiązaniem będzie specjalny masażer wielofunkcyjny.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWA ANTYPOŚLIZGOWA MATA DO JOGI

Chciałbyś poćwiczyć, ale nie chcesz spędzać czasu w zatłoczonych centrach fitness i nie wiesz jak to zrobić w domu? Ta niezwykła mata do jogi nie tylko ma zastosowanie antypoślizgowe, ale inspiruje również do ćwiczeń dzięki nadrukowanym pozycjom jogi. Ponadto jest też idealnie miękka i zapewnia wystarczającą stabilność. Po prostu rozłóż ją na podłodze i zacznij ćwiczyć swoje ciało i zrelaksuj swój umysł.


maty do jogi

 

DLACZEGO WARTO KUPIĆ TĘ SPECJALNĄ MATĘ DO JOGI

Ta wyjątkowa mata do jogi została zaprojektowana tak, aby ćwiczenia były niezwykle wygodne, efektywne i bezpieczne. Zapewni Ci komfort, lepszą stabilność i efektywniejsze ćwiczenia.

 

OPTYMALNA GRUBOŚĆ

Chroń kolana i stawy bez narażania stabilności. Dzięki konstrukcji o grubości 6 mm poczujesz się na macie bardziej komfortowo niż kiedykolwiek wcześniej!

 

SPECJALNY ANTYPOŚLIZGOWY DESIGN

Mata do ćwiczeń posiada specjalną antypoślizgową konstrukcję po obu stronach. Nie ślizga się po podłodze, na siłowni, na dywanie i innych powierzchniach. W ten sposób Twoje ćwiczenia będą tak bezpieczne, jak to tylko możliwe. Ponadto jest łatwa w utrzymaniu czystości.

 

mata do ćwiczeń antypoślizgowa

 

PROPOZYCJE POZYCJI DLA EFEKTYWNIEJSZEGO ĆWICZENIA

Na macieprzedstawiono 28 pozycji jogi, aby móc ćwiczyć całe ciało. Lista ćwiczeń pozwoli Ci zapamiętać trening, abyś nie musiał wymyślać kolejnych ćwiczeń.

Mata może być używana w pozycji leżącej i klęczącej. Możesz też spokojnie oprzeć się na łokciu – mata do jogi nie odkształca się pod naciskiem. Jest uniwersalna, odpowiednia zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

 

WYJĄTKOWY DESIGN I NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Do produkcji tej maty użyto najwyższej jakości materiałów i najnowocześniejszej technologii produkcji, jest to gwarancja funkcjonalności i długowieczności produktu. Jest niezwykle wytrzymała, co zapewnia maksymalną trwałość.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Mata do jogi
  • Wymiary: 173 x 61 x 0,6 cm
  • Materiał: PCV

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:
* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.