Terapeutyczne plastry rozgrzewające - miesięczne opakowanie

Kod: DS99964738
Promocja Polecane
135,66 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Opakowanie zawiera 30 sztuk terapeutycznych plastrów ogrzewających w promocyjnej cenie.

Dzięki unikalnemu składowi plastry rozgrzewające zapewniają doskonałe ukojenie i działanie lecznicze. Suche ciepło wnika głęboko, pomaga złagodzić ból, poprawia krążenie krwi i regeneruje.

Suche ciepło jest idealne przy wielu problemach. Niezależnie od tego, czy chodzi o bolące stawy, mięśnie, sztywność i nie tylko, te plastry będą odpowiednim wyborem.

Plaster rozgrzewający to pomoc terapeutyczna, które zapewnia 8 godzin ciepła w celu przedłużonej ulgi w bólu. Opatentowana konstrukcja zapewnia natychmiastowe ogrzewanie i równomierne rozprowadzanie ciepła.


 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWE PLASTRY ROZGRZEWAJĄCE

Cierpisz na bóle pleców, lędźwi, sztywność lub ból karku? Przedstawiamy rozwiązanie - dobrej jakości plastry rozgrzewające.

Prosta i szybka pomoc przy bólach pleców i mięśni, gorączce mięśni, zakwasach i innych problemach. Dzięki działaniu suchego ciepła przynosi odprężenie i głęboką ulgę dotkniętym obszarom.


plaster rozgrzewajacy

 

NA RÓŻNE CZĘŚCI CIAŁA

Niezależnie od tego, czy chcesz złagodzić ból barków, kolan, pleców, sztywność mięśni, ból kręgosłupa szyjnego, te plastry są właśnie dla Ciebie. Dzięki unikalnemu składowi zapewniają korzystne suche ciepło, które wnika w głąb dotkniętego obszaru. Poprawia krążenie krwi i regeneruje.

Substancje aktywne korzystnie wpływają na funkcjonowanie organizmu, działają korzystnie na ból oraz łagodzą i jednocześnie zapobiegają różnym chorobom.

 

MAKSYMALNA SKUTECZNOŚĆ

Dzięki specjalnej kompozycji substancji aktywnych plastry rozgrzewające zapewniają maksymalny efekt rozgrzewający, który uwalniany jest przez długi czas do 8 godzin. Natychmiast zaczynają działać, zwiększają krążenie krwi, rozluźniają napięte i sztywne mięśnie.

 

plastry rozgrzewajace

 

NA ZŁOGODZENIE BÓLU PLECÓW

80% ludzi odczuwa ból pleców. Zły sen, nastrój, niski poziom energii i trudności z koncentracją to tylko niektóre skutki długotrwałego bólu pleców. To właśnie te plastry są przeznaczone przede wszystkim do łagodzenia bólu i dyskomfortu.

 

JAK MOŻESZ WYKORZYSTAĆ PLASTRY

Plastrów możesz używać w dowolnym miejscu na plecach, biodrach, kolanach i wszędzie tam, gdzie ich potrzebujesz. Niezależnie od tego, czy jest to ból stawów, czy inne problemy, możesz wypróbować te wyjątkowe plastry.

 

JAK UŻYWAĆ PLASTRÓW

Otwórz opakowanie plastra tuż przed użyciem. Wyjmij plaster rozgrzewający z opakowania. Usuń tył plastra. Lekko dociśnij plaster w wybranym miejscu na ciele (na ubranie lub bieliznę). Maksymalny czas użytkowania 8 godzin. Plaster rozgrzewający zacznie się nagrzewać kilka minut po otwarciu. Nie stosować więcej niż jednego plastra rozgrzewającego dziennie na tę samą część ciała. Plaster ocieplający przeznaczony jest do użytku na zewnątrz.


plastry rozgrzewające na plecy

 

SKŁAD:

Sproszkowane żelazo, woda, chlorek sodu, węgiel aktywny, ziemia okrzemkowa kalcynowana w stopionym węglanie sodu.

  • Wymiary: 13 x 9,5 cm
  • Maksymalna temperatura: 62°C
  • Czas ogrzewania: około 8 godzin

*Ostrzeżenie

Unikaj kontaktu z ustami, oczami i uszami. Nie stosować bezpośrednio na siniaki, obrzęki i stany zapalne. Nie stosować podczas snu. Nie naciskać na plaster. Aplikację u osób chorych lub niepełnosprawnych należy wykonywać wyłącznie pod nadzorem.

W rzadkich przypadkach (mniej niż 1 na 100 000) może powodować zaczerwienienie skóry, pęcherze lub objawy oparzenia spowodowane wysoką temperaturą. Jeśli ciepło okaże się zbyt gorące lub jeśli poczujesz ból, natychmiast przestań używać plastra. Nie siadaj na plastrze. Nie przecinaj ani nie uszkadzaj w inny sposób tylnej części plastra.

Tylko do użytku zewnętrznego. Trzymać poza zasięgiem dzieci. W przypadku złego samopoczucia zasięgnij porady lekarskiej.


 

 

NASZA WSKAZÓWKA

ORTOPEDYCZNA PODUSZKA MIĘDZY KOLANA

ortopedyczna poduszka między kolana

Bolą was nogi w nocy? Wypróbujcie specjalną poduszkę ortopedyczną między kolana.

 

ORTOPEDYCZNY KOREKTOR WAD POSTAWY

KORREKTOR

Na problemy z bólem pleców może pomóc ortopedyczny korektor wad postawy.

 

PLASTRY DETOKSYKACYJNE

plastry detoksykacyjne

Przy opuchliźnie nóg może pomóc detoksykacja za pomocą plastrów detoksykacyjnych.

 

WIELOFUNKCYJNE URZĄDZENIE DO MASAŻU

wielofunkcyjne urządzenie do masażu

Na ból stawów polecamy wielofunkcyjne urządzenie do masażu

 

WKŁADKI DO BUTÓW MASUJĄCE

wkładki do butów masujące

Na bolące i opuchnięte nogi mogą pomóc wkładki bo butów masujące.

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: