Terapeutyczne plastry rozgrzewające na plecy - TRZYPAK

Kod: DS99964740
Promocja Polecane
169,31 zł / szt.
Aktualnie niedostępne
Pozycja została wyprzedana…

 

Zestaw zawiera 3 opakowania plastrów rozgrzewających na plecy w promocyjnej cenie.

Rozgrzewające plastry na plecy to specjalne rozwiązanie terapeutyczne, które dzięki unikalnemu składowi zapewnia doskonałe ukojenie i efekt terapeutyczny. Suche ciepło wnika głęboko, pomaga złagodzić ból, poprawia krążenie krwi i regeneruje.

Opakowanie zawiera 2 plastry oraz specjalny pasek dla maksymalnego efektu terapeutycznego.

Suche ciepło jest idealnym rozwiązaniem wielu problemów. Niezależnie od tego, czy jest to ból pleców, sztywność, skaleczenia itp., te plastry są dobrym wyborem.

Plaster rozgrzewający to pomoc terapeutyczna, które zapewnia 8 godzin ciepła w celu przedłużonej ulgi w bólu. Opatentowana konstrukcja zapewnia natychmiastowe ogrzewanie i równomierne rozprowadzanie ciepła.


 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWE PLASTRY ROZGRZEWAJĄCE

Cierpisz na bóle pleców, lędźwi, sztywność lub ból karku? Przedstawiamy rozwiązanie - dobrej jakości plastry rozgrzewające.

Prosta i szybka pomoc przy bólach pleców i mięśni, gorączce mięśni, zakwasach i innych problemach. Dzięki działaniu suchego ciepła przynosi odprężenie i głęboką ulgę dotkniętym obszarom.


plaster rozgrzewajacy

 

NA ZŁOGODZENIE BÓLU PLECÓW

80% ludzi odczuwa ból pleców. Zły sen, nastrój, niski poziom energii i trudności z koncentracją to tylko niektóre skutki długotrwałego bólu pleców. To właśnie te plastry są przeznaczone przede wszystkim do łagodzenia bólu i dyskomfortu. Suche ciepło przydaje się również przy rwie kulszowej i innych problemach.

 

MAKSYMALNA SKUTECZNOŚĆ

Dzięki specjalnej kompozycji substancji aktywnych plastry rozgrzewające zapewniają maksymalny efekt rozgrzewający, który uwalniany jest przez długi czas do 8 godzin. Natychmiast zaczynają działać, zwiększają krążenie krwi, rozluźniają napięte i sztywne mięśnie.

Opakowanie zawiera 2 plastry oraz specjalny pas dla maksymalnego efektu terapeutycznego.

 

JAK UŻYWAĆ PLASTRÓW

Otwórz opakowanie plastra tuż przed użyciem. Wyjmij plaster rozgrzewający z opakowania. Usuń tył plastra. Włóż plastry rozgrzewające do pasa. Przymocuj pas w wybranym miejscu. Pas jest wyjątkowo elastyczny i dopasowuje się do niemal każdej sylwetki. Maksymalny czas użytkowania 8 godzin. Plaster rozgrzewający zacznie się nagrzewać kilka minut po otwarciu. Plaster ocieplający przeznaczony jest do użytku zewnętrznego.


plastry rozgrzewajace

SKŁAD:

Sproszkowane żelazo, woda, chlorek sodu, węgiel aktywny, ziemia okrzemkowa kalcynowana w stopionym węglanie sodu.

  • Wymiary: 13 x 9,5 cm
  • Maksymalna temperatura: 62°C
  • Maksymalny czas ogrzewania około 8 godzin

*Ostrzeżenie

Unikaj kontaktu z ustami, oczami i uszami. Nie stosować bezpośrednio na siniaki, obrzęki i stany zapalne. Nie stosować podczas snu. Nie naciskać na plaster. Aplikację u osób chorych lub niepełnosprawnych należy wykonywać wyłącznie pod nadzorem.

W rzadkich przypadkach (mniej niż 1 na 100 000) może powodować zaczerwienienie skóry, pęcherze lub objawy oparzenia spowodowane wysoką temperaturą. Jeśli ciepło okaże się zbyt gorące lub jeśli poczujesz ból, natychmiast przestań używać plastra. Nie siadaj na plastrze. Nie przecinaj ani nie uszkadzaj w inny sposób tylnej części plastra.

Tylko do użytku zewnętrznego. Trzymać poza zasięgiem dzieci. W przypadku złego samopoczucia zasięgnij porady lekarskiej.


 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: