Wyjątkowa przedłużona ręka - chwytak do przedmiotów

Kod: DS68026921
105,35 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj tę wyjątkową przedłużoną rękę - podajnik przedmiotów, który pomoże Ci łatwo, szybko i wygodnie podnieść dowolny przedmiot bez schylania się.

Specjalna konstrukcja została zaprojektowana z naciskiem na bezpieczeństwo i łatwość użytkowania. Maksymalnie pewny chwyt z antypoślizgową konstrukcją dla precyzyjnego i stabilnego chwytania wszystkich przedmiotów o różnych rozmiarach.

Chwytak ten jest szczególnie odpowiedni dla osób starszych i osób z problemami stawów, bólem pleców, bioder, choroby zwyrodnieniowej stawów, kobiet w ciąży i osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Nie musisz się schylać przy podnoszeniu rzeczy, więc oszczędza to twoje stawy. Podajnik jest łatwy w obsłudze i działa znakomicie. Na pewno się w nim zakochasz. Najwyższej jakości materiały gwarantują funkcjonalność i długowieczność produktu.


 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWY CHWYTAK DO PRZEDMIOTÓW

To wspaniałe urządzenie to wyjątkowy dodatek do każdego domu. Dzięki niemu nie musisz się schylać podczas podnoszenia rzeczy. Doskonale sprawdza się również w przypadku trudno dostępnych przedmiotów lub przedmiotów przechowywanych na górnych półkach. Świetne, szybkie i wygodne rozwiązanie.


37274-2_podavac-veci

 

DO CZEGO MOŻESZ WYKORZYSTAĆ PRZEDŁUŻONĄ RĘKĘ

To urządzenie jest niezwykle praktyczne i odpowiednie zarówno dla starszych, jak i młodych. Nadaje się do podnoszenia przedmiotów z podłogi, przedmiotów znajdujących się w trudno dostępnych miejscach, przedmiotów na wysokich półkach. Z łatwością zgarniesz nim upuszczone monety, chwycisz pilot, szklankę wody, rzeczy z górnych półek szafy i nie tylko. Możesz go również użyć do zbierania śmieci. Jego zastosowanie jest naprawdę wszechstronne i można go używać w dowolnym miejscu w domu, ale także w pracy.

 

DLA KAŻDEGO

Z chwytaka skorzystają wszyscy. Bez względu na wiek, każdy czasami musi podnieść rzecz, do której nie może sięgnąć, zdjąć z górnej półki coś trudno dostępnego i nie tylko. Jest to idealne narzędzie dla tych, którzy mają trudności ze zginaniem, mają ograniczoną mobilność, a także dla tych, którzy wracają do zdrowia po operacji biodra, cierpią na artretyzm, ból pleców i kolan. Pomoc jest szczególnie odpowiednia dla kobiet w ciąży i seniorów o ograniczonej sprawności ruchowej.

 

PRECYZYJNY I PEWNY CHWYT

Specjalne szczypce pokryte są materiałem antypoślizgowym, który umożliwia podnoszenie śliskich przedmiotów, takich jak szklane lub gładkie plastikowe butelki. Chwyt jest bardzo precyzyjny i mocny, dzięki czemu rzeczy nie spadają i nie pękają. 

 

37274-3_predlzena-ruka 

 

SKŁADANA KONSTRUKCJA

Nie musisz się martwić, że przedłużona ręka zajmie dużo miejsca i będzie Cię denerwować. Możesz go wygodnie złożyć i schować kiedy nie będzie już potrzebny. Zajmie to o połowę mniej miejsca. Dzięki połączeniu aluminium i wytrzymałego tworzywa, urządzenie jest niezwykle lekkie, ale jednocześnie bardzo wytrzymałe. Specjalna ergonomiczna konstrukcja zapewnia komfort podczas użytkowania.

 

JAK UŻYWAĆ CHWYTAKA?

Korzystanie z tego urządzenia jest niezwykle proste i wygodne i naprawdę każdy może to zrobić. Wystarczy rozłożyć urządzenie, umieścić je nad przedmiotem i nacisnąć przycisk na uchwycie.

 

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Ten rozbudowany chwytak wykonany jest z najwyższej jakości materiałów i przy użyciu opatentowanej technologii produkcji, co jest gwarancją funkcjonalności i trwałości produktu.

37274_jedinecny-podavac-predmetov

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Miękkie końcówki chwytaka
  • Ergonomiczny uchwyt
  • Składany, oszczędność miejsca
  • Regulacja chwytu
  • Długość: 73 cm
  • Materiał: aluminium, plastik

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: