Solidna zgrzewarka do folii

Kod: DS71766440 DS93226198 Wybierz wariant
121,14 zł / szt 145,34 zł / szt od 121,14 zł / szt
Dostępne (>5 szt) Chwilowo niedostępne Wybierz wariant
Wariant

 

Poznaj tę wydajną zgrzewarkę do folii, za pomocą której w krótkim czasie doskonale zamkniesz różne folie i worki. Dzięki dużej mocy aż 400W zapewnia wyjątkowo mocny zgrzew.

Regulacja czasu zgrzewania pozwala dostosować zgrzew do różnych materiałów.

Najwyższej jakości materiały oraz nowoczesna technologia produkcji gwarantują funkcjonalność i długowieczność produktu. Dzięki przemyślanej konstrukcji praca z zgrzewarką jest niezwykle wygodna i szybka.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWA ZGRZEWARKA DO FOLII

Czy potrzebujesz idealnie zamknąć folię lub worek foliowy? Szukasz wydajnej zgrzewarki do folii? Wypróbuj to potężne urządzenie, za pomocą którego w jednej chwili możesz w łatwy sposób zamknąć prawie każdą folię.

 zgrzewarki do folii

 

DOSKONALE MOCNY ZGRZEW

Dzięki maksymalnej mocy aż 400W ta zgrzewarka zapewnia mocną i trwałą spoinę. Doskonale zamyka każdą folię i zapewnia wodoodporną i hermetyczną ochronę.

 

JAK MOŻECIE WYKORZYSTAĆ ZGRZEWARKĘ DO FOLII

Zgrzewarka do folii to urządzenie, które przyda się w każdym domu lub przydomowym warsztacie. Służy do uszczelniania opakowań foliowych, takich jak woreczki, rolki, a nawet kieszenie na dokumenty. Można go również stosować w kuchni, np. do zamykania torebek i pojemników na żywność, dla idealnego i wodoszczelnego zamknięcia. Nadaje się również do archiwizacji dokumentów lub w dowolnym miejscu w domu i warsztacie.

 

DO RÓŻNYCH MATERIAŁÓW

Ręczną zgrzewarkę da się wykorzystać do pracy z większością materiałów, które stapiają się pod wpływem ciepła (np. folie z PE, PP, PVC, również folia bąbelkowa).

 
zgrzewanie folii

 

PROSTA OBSŁUGA

Niezwykle prosta obsługa zgrzewarki do folii sprawia, że ​​do jej obsługi nie są wymagane żadne specjalne umiejętności. Czas zgrzewania można wygodnie ustawić na przycisku na brzegu urządzenia. Czas zgrzewania należy dostosować do grubości folii oraz materiału, z którego została wykonana. Jeśli nie masz pewności, zacznij od niższej wartości i przedłuż czas, jeśli to konieczne.

Zgrzewarka ręczna nie wymaga ogrzewania. Po włączeniu jest natychmiast gotowa do użycia. Wystarczy włożyć otwarty koniec torebki/folii między ramiona zgrzewarki ręcznej i docisnąć ramię urządzenia.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Przy produkcji tej zgrzewarki do folii zastosowano najwyższej jakości materiały oraz najnowocześniejszą technologię produkcji, co jest gwarancją funkcjonalności i długowieczności produktu. Przemyślana konstrukcja zapewnia łatwość użytkowania. Dzięki kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze spawarka jest kompaktowa i łatwa w przenoszeniu.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • moc: 400W
  • zasilanie: 220-240V
  • szerokość zgrzewu: 2 mm
  • czas zgrzewania: 1-8 sekund
  • maksymalna grubość folii / woreczka: 0,4 mm
  • długość kabla: 115 cm
  • wymiary (długość, szerokość, wysokość): 53 x 8,5 x 32 cm
  • *Kolor produktu jest wysyłany w zależności od dostępności w magazynie.

 

NASZA WSKAZÓWKA

ŚWIETNA ZGRZEWARKA PRÓŻNIOWA DO ŻYWNOŚCI

zgrzewarka próżniowa do żywności

 

Wypróbuj wyjątkową zgrzewarkę próżniową do żywności, a Twoja żywność będzie dłużej świeża. Możesz wygodnie przechowywać surową i gotowaną żywność, mięso, warzywa, ryby, a nawet nabiał.

 

 

UNIWERSALNY DOZOWNIK DO FOLII SPOŻYWCZEJ

 

dozownik do folii spożywczej

 

Wypróbuj uniwersalny, praktyczny i wysokiej jakości dozownik do folii spożywczej, papieru do pieczenia lub folii aluminiowej. Wszystko bez zbędnych odpadów!

 

 

PRAKTYCZNA ZGRZEWARKA PRÓŻNIOWA DO ŻYWNOŚCI

 

výkonná vákuovačka na potraviny

 

Wypróbuj wyjątkową zgrzewarkę do żywności, a Twoja żywność pozostanie świeża znacznie dłużej.

 

 

WYJĄTKOWY ELEKTRYCZNY POJEMNIK NA OBIAD

 

elektryczny Lunch Box

 

Poznaj to wyjątkowe elektryczne pudełko na lunch, dzięki któremu możesz cieszyć się gorącym jedzeniem w dowolnym miejscu na drodze. Dzięki wydajnemu systemowi podgrzewania w kilka chwil skutecznie podgrzeje każdą potrawę.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: