Elektryczny Lunch Box

Kod: DS69366508
169,31 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj to wyjątkowe elektryczne pudełko na lunch, dzięki któremu możesz cieszyć się gorącym jedzeniem w dowolnym miejscu na drodze. Dzięki wydajnemu systemowi podgrzewania w kilka chwil skutecznie podgrzeje każdą potrawę.

Lunchbox elektryczny zasilany jest sieciowo. Pozwoli Ci to cieszyć się zdrowym, domowym posiłkiem, gdziekolwiek jesteś. Dwie przegrody o dużej pojemności pozwalają na przechowywanie dużych porcji różnych potraw.

Dzięki precyzyjnemu uszczelnieniu nie musisz się martwić o rozlanie zup i sosów. Dołączona łyżka, będąca częścią pudełka na lunch, jest bezcenna w różnych sytuacjach.

Dzięki idealnym wymiarom i niewielkiej wadze jest wygodny w przenoszeniu. Najwyższej jakości materiały oraz najnowocześniejsza technologia produkcji to gwarancja funkcjonalności, wytrzymałości i trwałości produktu. Materiały są odporne na wysokie temperatury, maksymalnie bezpieczne i nieszkodliwe dla zdrowia.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu znajdziecie elektryczny lunch box zasilany z gniazdka zapalniczki samochodowej 12V.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWY ELEKTRYCZNY POJEMNIK NA OBIAD

Podróżujesz i chcesz zafundować sobie ciepły, domowy obiad w samochodzie? Poznaj ten wspaniały elektryczny lunch box, który w mgnieniu oka pomoże Ci podgrzać jedzenie, gdziekolwiek jesteś w drodze. Ciesz się gorącym i zdrowym jedzeniem.


elektryczny lunch box do auta

 

CIEPŁY OBIAD GDZIEKOLWIEK

Dzięki temu przenośnemu podgrzewanemu pudełku możesz cieszyć się ciepłym obiadem w dowolnym miejscu w samochodzie. Idealny na wycieczki, w pracy, na działce i gdziekolwiek go potrzebujesz. Nasz podgrzewacz do żywności jest szczelny i idealnie spisze się do zup, gulaszu, dań głównych i innych gorących potraw. Wykonany jest z najwyższej klasy materiału nieszkodliwego, odpornego na wysokie temperatury, bezpiecznego i łatwego w użyciu.

 

JAK DZIAŁA ELEKTRYCZNY LUNCH BOX?

Po podłączeniu do sieci 230V, lunchbox zamienia się w grzałkę, która może podgrzać jedzenie do 50°C i utrzymać temperaturę, aż będziesz mieć czas na jedzenie. Dzięki wysokiej jakości izolacji termicznej może długo utrzymywać temperaturę. Do dwóch komór o łącznej pojemności do 1,1 litra możesz włożyć naprawdę duże porcje. Wieczko posiada wbudowany uchwyt do przenoszenia oraz specjalną przegródkę na łyżkę, która jest częścią opakowania.

 

KOMU PRZYDA SIĘ LUNCH BOX?

Każdy pokocha to pudełko do podgrzewania żywności. Nadaje się do codziennego noszenia jedzenia do pracy, możesz go używać na wyjazdach, w warsztacie czy na działce. Jest poprostu stworzony dla studentów na internatach czy emerytów oraz dla każdego kto kocha ciepłe jedzenie. Możesz go wykorzystac np. w podróży pociągiem lub innym środku transportu gdzie znajduje się gniazdko elektryczne.

 

WYGODNY W UŻYCIU

Pokochasz łatwość użytkowania. Wystarczy podłączyć go do gniazdka elektrycznego, a w ciągu kilku minut Twoje jedzenie nagrzeje się do idealnej temperatury. Nie musisz się martwić o czyszczenie. Możesz to zrobić wygodnie i szybko.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Do produkcji tego elektrycznego lunch boxa wykorzystano najwyższej jakości materiały oraz najnowocześniejszą technologię produkcji. Gwarantuje to funkcjonalność i długowieczność produktu.

 

pojemnik na jedzenie podgrzewany usb

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Zawór wylotowy pary
  • Tworzywo nieszkodliwe dla zdrowia, BPA free
  • Materiał odporny na wysokie temperatury
  • Praktyczna rączka do przenoszenia
  • Czas podgrzewania 20 - 45 minut
  • Zasilane: 220-240 V
  • Moc: 40 W
  • LED kontrolka
  • Pojemność: 1,05 L
  • Kolory wysyłamy w zależności od dostepności na magazynie

 

NASZA WSKAZÓWKA

ŚWIETNA ZGRZEWARKA PRÓŻNIOWA DO ŻYWNOŚCI

zgrzewarka próżniowa do żywności

 

Wypróbuj wyjątkową zgrzewarkę próżniową do żywności, a Twoja żywność będzie dłużej świeża. Możesz wygodnie przechowywać surową i gotowaną żywność, mięso, warzywa, ryby, a nawet nabiał.

 

 

WYJĄTKOWA ZGRZEWARKA DO FOLII

zgrzewarka do folii

Poznaj tę wydajną zgrzewarkę do folii, za pomocą której w krótkim czasie doskonale zamkniesz różne folie i worki. Dzięki dużej mocy aż 650W zapewnia wyjątkowo mocny zgrzew.

 

 

UNIWERSALNY DOZOWNIK DO FOLII SPOŻYWCZEJ

 

dozownik do folii spożywczej

 

Wypróbuj uniwersalny, praktyczny i wysokiej jakości dozownik do folii spożywczej, papieru do pieczenia lub folii aluminiowej. Wszystko bez zbędnych odpadów!

 

 

PRAKTYCZNA ZGRZEWARKA PRÓŻNIOWA DO ŻYWNOŚCI

 

výkonná vákuovačka na potraviny

 

Wypróbuj wyjątkową zgrzewarkę do żywności, a Twoja żywność pozostanie świeża znacznie dłużej.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: