Podgrzewane wkładki do butów elektryczne

Kod: DS56911300
139,79 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Wysokowydajne wkładki elektryczne zapewniają ciepło nawet w najzimniejsze dni. Są idealne do uprawiania sportów zimowych, górskich wędrówek, ale także do noszenia na co dzień.

Wydajne ogrzewanie zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła przez kilka godzin. Rewolucyjna technologia grzewcza i najwygodniejsze materiały zapewnią Ci wyjątkowy komfort termiczny i wygodę. Dzięki wydajnemu zewnętrznemu zasilaniu, wkładki mogą w krótkim czasie wyczarować upragnione ciepło.

Wkładki są przyjemne i miękkie, dzięki czemu gwarantują optymalną amortyzację, zapobiegają zmęczeniu i bólom stóp.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu znajdziesz wygodny dwupak podgrzewanych wkładek do butów z darmową dostawą.

Tu znajdziesz opakowanie 4 par termicznych wkładek do butów, do którego zyskasz darmową dostawę.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

SPECJALNE ELEKTRYCZNE OGRZEWANE WKŁADKI

Najgorsze zimno pochodzi od twoich stóp. Poznaj specjalne elektryczne wkładki do butów, które doskonale ochronią przed zimnem i chłodem.

Górna część jest bardzo ciepła, termoregulacyjna i antybakteryjna. Wkłady elektryczne dzięki zasilaniu zapewniają doskonałe ciepło. Podgrzewane podkładki są więc niezbędnym elementem podczas zimowych wycieczek i aktywności sportowych, a także wypraw wędkarskich czy polowań.

Prosty system grzewczy oparty na energii baterii i włóknach węglowych umieszczonych we wkładce, generuje delikatne, a przez to bezpieczne ciepło. Takie rozwiązanie zapewnia szybkie ogrzanie i niemal natychmiastowy wzrost temperatury stopy.


wkładki do butów

 

MAKSYMALNY EFEKT GRZEWCZY

Dzięki wydajnemu zewnętrznemu zasilaniu, wkłady mogą w krótkim czasie wygenerować korzystne ciepło. Osiągają temperaturę od około 42 do 50 ° C, co niezawodnie ogrzeje nawet w arktycznych mrozach. Niskie napięcie jest całkowicie bezpieczne na mokrej nawierzchni, nawet jeśli wkładki stykają się bezpośrednio ze skórą. Niski pobór mocy gwarantuje, że wkładki będą pracować dla Ciebie przez wiele godzin.

 

MAKSYMALNY KOMFORT BEZ BÓLU

Wkładki nadają się do wszystkich rodzajów butów, nawet do butów narciarskich i butów roboczych. Specjalne materiały zmiękczają podeszwy, chroniąc w ten sposób przed siniakami, pieczeniem, zmęczeniem i bólem stóp.

 

WYJĄTKOWE WŁAŚCIWOŚCI ABSORPCYJNE

Wierzchnia warstwa doskonale wchłania pot, dzięki czemu stopy pozostają suche i ciepłe. Najwyższa jakość wkładów zapewnia długoletnią funkcjonalność. Wierzchnia warstwa przyjemnie grzeje zimą. Pomaga również w walce z niepożądanym zapachem i grzybicą stóp dzięki naturalnym właściwościom antybakteryjnym i samooczyszczaniu.


wkladki termiczne

 

DO KAŻDEGO RODZAJU OBUWIA

Dzięki dopasowującemu się kształtowi, wkładki można stosować w różnych typach butów. Nadają się do butów do chodzenia, butów sportowych, a także butów roboczych i butów narciarskich.

 

UNIWERSALNA WIELKOŚĆ OD 36 DO 45

Wkładki mają uniwersalny rozmiar, który można przyciąć nożyczkami. Wkładki nadają się do butów od 36 do 45. Dzięki uniwersalnemu wzornictwu nadają się zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Są bardzo wygodne i doskonale ogrzewają stopy.

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁ I DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ

Wkładki wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują funkcjonalność i długą żywotność produktu. Specjalne materiały nie tracą swojej skuteczności nawet po wielokrotnym i intensywnym użytkowaniu.


podgrzewane-wkładki-elektryczne-do-butów

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Wymiary wkładki (długość / szerokość): 31 / 11,5 cm
  • Wielkość wkładki: 35 -45 (46 bez przycinania wkładki)
  • Zasilanie: 6 x AA 1,5V ( nie są częścią opakowania)
  • Moc: 3W
  • Kolor: czarny

 

NASZA WSKAZÓWKA 

PRZYJEMNE OGRZEWANE KAPCIE DO MIKROFALI

ogrzewane kapcie do mikrofali

Wypróbuj przyjemne ogrzewane kapcie do mikrofali i zafunduj sobie wyjątkowe ciepło i komfort w domu nawet w chłodniejsze i zimowe dni.

 

SPECJALNE TERMICZNE WKŁADKI DO BUTÓW

ogrzewacze do palców stóp samoprzylepne jednorazowe

Ciepłe wkładki dzięki unikalnemu składowi zapewniają doskonałe ukojenie i efekt terapeutyczny.

 

 

WYJĄTKOWY KOC ELEKTRYCZNY NA PLECY

koc elektryczny grzewczy na plecy

Poznaj ten specjalny elektryczny koc grzewczy na plecyktóry doskonale ochroni Cię przed chłodem i zimnem, nawet w najchłodniejsze zimowe wieczory.

 

 

WYJĄTKOWA ELEKTRYCZNA PODUSZKA OGRZEWAJĄCA

 

poduszka elektryczna podgrzewana

 

Poznaj specjalną elektryczną poduszkę grzewcząktóra doskonale ochroni przed zimnem i nieprzyjemnyn chłodem w najmroźniejszy zimowy wieczór.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: