Ogrzewacze do palców stóp samoprzylepne jednorazowe

Kod: DS16945259
36,47 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Ciepłe wkładki dzięki unikalnemu składowi zapewniają doskonałe ukojenie i efekt terapeutyczny. Suche ciepło wnika głęboko, pomaga się rozgrzać i poprawić krążenie krwi. Ciepłe ogrzewacze to narzędzie, które zapewnia 6 godzin ciepła dla maksymalnego komfortu i wygody. Opatentowana konstrukcja zapewnia natychmiastowe ogrzewanie i równomierne rozprowadzanie ciepła.

Mocne, ciepłe poduszki ogrzeją stopy nawet w najzimniejsze dni. Idealnie nadają się do uprawiania sportów zimowych, górskich wędrówek, ale także do codziennego użytku.

Wkładki są przyjemne i miękkie, dzięki czemu gwarantują optymalną amortyzację, zapobiegają zmęczeniu i bólom stóp. Są niezwykle cienkie, dzięki czemu nie przeszkadzają w noszeniu butów.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu oferujemy trzypak ogrzewaczy do palców stóp w promocyjnej cenie.

Jeśli bolą cię nogi, ulgę przyniesie relaksujący masaż. Tu znajdziesz wielofunkcyjny masażer.

W przypadku problemów z płaskostopiem, płaskostopiem poprzecznym lub jeśli przyda ci się relaksujący masaż stóp mamy dla ciebie matę do akupresury lub separator na haluksy.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

SPECJALNE TERMICZNE WKŁADKI DO BUTÓW

Najgorsze zimno pochodzi od twoich stóp. Poznaj te wspaniałe samoprzylepne wkładki grzewcze do stóp, które gwarantują 6 godzin przyjemnego ciepła nawet przy bardzo silnych mrozach. Po otwarciu opakowania, tlen wyzwala reakcję, która generuje ciepło do około 50 °C.

 
wkładki rozgrzewające do butów

 

DLA MAKSYMALNEJ WYGODY AŻ 6 GODZIN

Dzięki swojemu składowi ogrzewacze te mogą nagrzewać się nawet do 6 godzin. Idealne na dłuższe trasy narciarskie. Są niezwykle cienkie, dzięki czemu nie obniżają komfortu noszenia obuwia i w żaden sposób nie przeszkadzają.

Niezależnie od tego, czy chcesz ulżyć swoim zmarzniętym stopom, czy nie czujesz już palców, te wkładki grzewcze są właśnie dla Ciebie. Dzięki unikalnemu składowi zapewniają dobroczynne suche ciepło, które wnika głęboko, poprawiając krążenie krwi i regenerację.

 

PASUJĄ DO KAŻDEGO RODZAJU OBUWIA

Dzięki dopasowującemu się kształtowi, wkładki można stosować w każdym rodzaju obuwia. Nadają się do butów do chodzenia, obuwia sportowego, a także obuwia roboczego. Możesz ich używać na nartach, polowaniach, a nawet podczas długich spacerów na łonie natury. Są odpowiednie zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Są bardzo wygodne i doskonale ogrzewają stopy.

 

JAK DZIAŁAJĄ OGRZEWACZE?

Korzystanie z tych wkładek grzewczych jest niezwykle proste. Wystarczy je otworzyć i przykleić w wybranym miejscu i od razu można rozkoszować się wyjątkowym uczuciem ciepła. Wyjmij wkładkę rozgrzewającą z opakowania i delikatnie przylep ją na wybrane miejsce na ciele. Otwórz opakowanie plastra tuż przed użyciem.


ogrzewanie stóp

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Wymiary: 7 x 9 cm
  • Generowane ciepło: 40-50 °C
  • Czas ogrzewania: 6 godzin
  • Kolor: biały

 

NASZA WSKAZÓWKA

SPECJALNE ELEKTRYCZNE OGRZEWANE WKŁADKI

podgrzewane wkładki do butów elektryczne

Wysokowydajne wkładki elektryczne zapewniają ciepło nawet w najzimniejsze dni. Są idealne do uprawiania sportów zimowych, górskich wędrówek, ale także do noszenia na co dzień.

 

 

PRZYJEMNE OGRZEWANE KAPCIE DO MIKROFALI

ogrzewane kapcie do mikrofali

Wypróbuj przyjemne ogrzewane kapcie do mikrofali i zafunduj sobie wyjątkowe ciepło i komfort w domu nawet w chłodniejsze i zimowe dni.

 

 

WYJĄTKOWY KOC ELEKTRYCZNY NA PLECY

koc elektryczny grzewczy na plecy

Poznaj ten specjalny elektryczny koc grzewczy na plecyktóry doskonale ochroni Cię przed chłodem i zimnem, nawet w najchłodniejsze zimowe wieczory.

 

 

WYJĄTKOWA ELEKTRYCZNA PODUSZKA OGRZEWAJĄCA

 

poduszka elektryczna podgrzewana

 

Poznaj specjalną elektryczną poduszkę grzewcząktóra doskonale ochroni przed zimnem i nieprzyjemnyn chłodem w najmroźniejszy zimowy wieczór.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: