Przyjemna elektryczna kamizelka podgrzewana

Kod: DS52771476 DS46247691 DS79524779 DS19513374 DS29063037 DS59795804 DS85144046 DS87451304 DS24130613 DS43048774 DS91873165 Wybierz wariant
202,90 zł / szt
Chwilowo niedostępne Chwilowo niedostępne Chwilowo niedostępne Chwilowo niedostępne Chwilowo niedostępne Chwilowo niedostępne Chwilowo niedostępne Dostępne (>5 szt) Dostępne (>5 szt) Dostępne (>5 szt) Dostępne (>5 szt) Wybierz wariant
Wariant

 

Wypróbuj przytulną elektryczną kamizelkę ogrzewającą, a już nigdy nie będzie Ci zimno, gdy będziesz przebywać na zewnątrz. Będziesz cieszyć się przyjemnym ciepłem promieniującym bezpośrednio z kamizelki. Ochronisz się przed zimnem i ewentualnymi przeziębieniami.

Wzór elektrycznie ogrzewanej kamizelki-bezrękawnika jest bardzo elegancki i praktyczny. Pięknie podkreśla sylwetkę, a jednocześnie spełnia doskonale wymagające kryteria dla wysokiej jakości kamizelki ogrzewanej elektrycznie.

Wewnątrz elektrycznej kamizelki ogrzewanej USB wbudowane są 3 powierzchnie grzewcze, które możesz łatwo dostosować za pomocą 3 różnych poziomów temperatury.

Praktyczne elementy to także stójka, zewnętrzna kieszeń umieszczona ładnie wzdłuż linii szwów kamizelki, wysokiej jakości gładki zamek błyskawiczny i oczywiście wewnętrzna kieszeń ze złączem USB.

Ta wyjątkowa rozgrzewająca kamizelka podgrzewana będzie idealnym prezentem dla każdej kobiety.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu znajdziesz praktyczny power bank do zasilania kamizelki w promocyjnej cenie.

Tutaj znajdziesz zestaw Przyjemna elektryczna kamizelka podgrzewana + Praktyczny powerbank w promocyjnej cenie.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

DOSKONAŁA ELEKTRYCZNA KAMIZELKA PODGRZEWANA

Przygotuj się do zimy. Mroźna pogoda potrafi zaskoczyć od jesieni do wiosny. Dzięki doskonałej elektrycznej kamizelce ogrzewającej już nigdy nie będzie Ci zimno. Wystarczy założyć bezrękawnik, włączyć przycisk włączający ogrzewanie i cieszyć się komfortowym ciepłem, o które zadba kamizelka.

Dbając o ciepło, możesz zapobiec przeziębieniom, ale także bólom kręgosłupa. Z pewnością jednak pobyt na świeżym powietrzu będzie o wiele przyjemniejszy.

 kamizelka-grzewcza-elektryczna

 

3 STOPNIE TEMPERATURY

Ta wyjątkowa elektrycznie ogrzewana kamizelka zawiera 3 powierzchnie grzewcze. Możesz łatwo dostosować je do 3 różnych poziomów temperatury w zależności od aktualnych potrzeb. Czasami wystarczy niższy stopień, a innym razem możesz zdecydować się na intensywne ogrzewanie. Wszystko zależy od Ciebie.

 

SZYBKIE I DŁUGOTRWAŁE OGRZEWANIE

Ogrzewanie elektrycznie ogrzewanej kurtki - kamizelki jest naprawdę bardzo szybkie. Wystarczy włączyć ogrzewanie i natychmiast zaczniesz odczuwać przyjemne ciepło. Oczywiście będziesz mógł cieszyć się przyjemną temperaturą kamizelki przez długi czas. Zależy to od pojemności powerbanku, który podłącza się do kamizelki ogrzewającej.

 

UNIKALNY DESIGN

Dzięki tej elektrycznie ogrzewanej kamizelce możesz zachować ciepło i dobre samopoczucie w zimie i docenić, jak ta wyjątkowa kamizelka ocieplająca podkreśla krągłości Twojego ciała.

Wiele innych elementów tej wygodnej kamizelki elektrycznej jest również elegancko zaprojektowanych. Praktyczna stójka, zewnętrzna kieszeń umieszczona ładnie wzdłuż linii szwu kamizelki, wysokiej jakości gładki zamek błyskawiczny i oczywiście wewnętrzna kieszeń ze złączem USB. Wszystko to tworzy doskonały, przyjemny i praktyczny projekt.

Kamizelka wykonana jest z wiatroszczelnego i ciepłego materiału.

ciepła-kamizelka-wyjątkowa

Z UKRYTYM ZŁĄCZEM USB

Wewnętrzna kieszeń ma funkcję dyskretnego ukrycia zasilania kamizelki rozgrzewającej. Kamizelka elektryczna z USB jest kompatybilna z większością baterii i powerbanków z napięciem wyjściowym 5 V: znajdziesz tutaj:

 

ŁATWA OBSŁUGA

Ta specjalna elektrycznie ogrzewana kamizelka jest oczywiście bardzo łatwa w użyciu:

  • Podłącz ładowarkę (power bank, akumulator)
  • Naciśnij przełącznik wyjścia ładowarki
  • Naciśnij i przytrzymaj przełącznik regulacji temperatury przez 3-5 sekund, aby ustawić temperaturę

 

UROCZY PREZENT DLA KOBIET

Każdy lubi otrzymywać wyjątkowe i osobiste prezenty. Ta ładna, ciepła i elegancka elektryczna kamizelka rozgrzewająca ucieszy każdą kobietę. Będzie to naprawdę trafiony prezent.

 

 ładna-ciepła-kamizelka,-wyjątkowa

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Elektryczna kamizelka ogrzewająca
  • Zasilanie poprzez power bank (brak w zestawie)
  • Rozmiary M/L, XL/XXL, 3XL/4XL

tabulka-rozmerov

 

 


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: