Ortopedyczna poduszka do trakcji kręgosłupa szyjnego

Kod: DS62165277
129,03 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWA NADMUCHIWANA PODUSZKA DO NACIĄGNIĘCIA KRĘGOSŁUPA SZYJNEGO

Czy bolą Cię kark i głowa? Czy masz siedzącą pracę? Czujesz się sztywny lub po prostu uwielbiasz relaksujący masaż? Ta wyjątkowa poduszka trakcyjna jest właśnie dla Ciebie, doskonale rozciągnie Twój odcinek szyjny kręgosłupa, przyniesie Ci ulgę, poprawi zakres ruchu i zapewni wyjątkowy relaksujący masaż. Poduszka nadaje się do:

  • uwolnienia napiętych mięśni szyi i złagodzenia związanego z tym bólu głowy
  • uwolnienia sztywności stawów
  • złagodzenia dyskopatii i bolu kręgów szyjnych
  • kompresji nerwów i innych

 

urządzenie do trakcji odcinka szyjnego kręgosłupa

 

CO JEST TAJEMNICĄ SUKCESU?

Poduszka trakcyjna na szyję działa na zasadach fizjoterapii. Jest ergonomicznie zaprojektowana, aby zapewnić maksymalny efekt terapeutyczny. Pomaga rozciągać poszczególne kręgi kręgosłupa, co przynosi ulgę w bólu i jednocześnie poprawia zakres ruchu. Jest to wygodny produkt domowy do leczenia bólu pleców i profilaktyki.

Kiedy napompujesz poduszkę, bez wysiłku rozciągniesz całą górną część ciała, a otaczające ją mięśnie zaczną się rozluźniać, delikatnie odprężając płytki, równoważąc kręgosłup, łagodząc napięcie i ból. Zdziwisz się, jak dobrze się poczujesz po jednym użyciu. A wszystko to bez żadnego wysiłku. Odpręż swoje plecy dzięki temu wspaniałemu produktowi.

 

JAK NALEŻY UŻYWAĆ PODUSZKI?

Załóż poduszkę na szyję. Za pomocą ręcznej pompki powoli zwiększysz rozciągnięcie odcinka szyjnego kręgosłupa. Wybierz takie napięcie, abyś nie czuł się niekomfortowo. Gdy kręgosłup się rozluźni, możesz powoli zwiększyć napięcie. Następnie weź głęboki oddech i ciesz się relaksującym masażem. Dzięki tej metodzie uzyskuje się ogólny efekt leczniczy.

 

IDEALNA DLA KAŻDEGO

Dzięki uniwersalnym wymiarom urządzenie trakcyjne jest odpowiednie dla prawie wszystkich mężczyzn i kobiet w różnym wieku. Jeśli cierpisz na urazy szyi, reumatoidalne zapalenie stawów, ucisk na rdzeń kręgowy, niestabilność kręgosłupa, złamania kości, nowotwory i choroby autoimmunologiczne oraz stany, które mogą upośledzać ruch, skonsultuj się z lekarzem w sprawie zasadności korzystania z urządzenia.

 poduszka ortopedyczna pod kark

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Do produkcji tej wyjątkowej poduszki do rozciągania i rozluźniania odcinka szyjnego kręgosłupa użyto najwyższej jakości materiałów oraz najnowocześniejszej technologii produkcji, która jest gwarancją funkcjonalności i trwałości produktu.

*Kolor produktu wysyłany jest w oparciu o dostępność towaru w magazynie.

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: